Anahtarları Tarihe Karıştıran Mul-T-Lock® Entr® Şimdi Siyah Renk Seçeneğiyle!

Akıllı Kilit Entr® Yeni Siyah Rengiyle Evlerin Tasarımına Şıklık Katıyor!
Anahtarları Tarihe Karıştıran Mul-T-Lock® Entr® Şimdi Siyah Renk Seçeneğiyle!

Hem kendi görünümünün şıklığına hem de evlerin dekorunu tamamlamaya önem vererek bütüncül bir estetik sunan Mul-T-Lock® ENTR® akıllı kilit ürünü şimdiye kadar sadece beyaz rengiyle sunuluyordu. Renk paletini genişleten Mul-T-Lock® ENTR® artık beyaz dışında siyah renk seçeneğiyle de evlerin tasarımına şıklık katacak.

Modern ev dekorasyonlarında akıllı kilitler karşımıza gitgide daha çok çıkmaya başlıyor. Akıllı evlerin ayrılmaz parçası haline gelen akıllı kilitlerin nitelikleri kadar estetik görünümleri de ev sahiplerinin seçiminde önemli rol oynuyor. Yüksek güvenli kilitleme sistemlerinde dünya lideri Mul-T-Lock®’un ENTR® ürünü, geleneksel anahtar ve kilitlerden kaynaklanan dertleri ortadan kaldırarak hayatı kolaylaştırırken görsel tasarımıyla da evinize kusursuz uyum sağlıyor. Akıllı kilitleme çözümü ENTR®, artık yeni sunulmaya başlanan siyah rengiyle evinizin renklerine en uygun tasarımı seçme şansı veriyor.

ENTR® ile Hayat Daha Kolay

ENTR®’ı monte edebilmek için kapı donanımınızda bir düzenleme yapmanız gerekmiyor. Sadece basit bir vidalama işlemiyle kapınız çok kısa sürede bir akıllı kapıya dönüşmüş oluyor. Kapıları için ENTR® kullanan ev sahipleri anahtar kullanmaya gerek kalmadan akıllı telefon, parmak izi, PIN kodu ya da uzaktan kumanda ile kapılarını açabiliyor.

ENTR®, anahtar ve kilitler konusunda yaşanılan dertleri ve sıkıntıları geçmişte bırakıyor. ENTR® kullanan kişilerin çocukları, hizmetlileri, bakıcıları ya da geçici zamanlı çalışanları için ayrı bir anahtar çoğaltmasına gerek kalmıyor. Bunun yerine akıllı telefonları üzerinden birkaç dokunuşla aile üyeleriyle ya da erişim ihtiyacı olan başka herhangi biriyle dijital bir anahtar paylaşabiliyor ve istenilen anda erişim iptal edilebiliyor.

Devrim Yaratan Teknoloji

Şimdiye kadar SMAhome Popularity Award ve İspanya’da yayımlanan Gadget dergisinin “Yılın Dijital Ev Ürünü Ödülü” gibi pek çok ödül kazanan Mul-T-Lock® ENTR® akıllı kapı kilidi, son olarak İngiltere merkezli teknoloji ve yaşam stili dergisi T3’ün “Dünyayı Şekillendiren 100 Cihaz” listesinde 10. sıraya yerleşti.


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48