Markalı Büyük Konut Projelerinin Yıldızı: Artella

Aslandağ Grubu’nun 60 yıllık tecrübesinden doğan Artella Ahşap Kapı Sistemleri, bugün kapı sektöründe dünya liginde oynayan bir şirket haline geldi.
Markalı Büyük Konut Projelerinin Yıldızı: Artella

Artella, kentsel dönüşüm projelerinin yanı sıra Emaar Square, Çiftçi Towers, Pruva 34, Resim İstanbul, Skyland, Eclipse Maslak gibi birçok markalı büyük konut projesinin de vazgeçilmez markası!

“Geçmiş tecrübemizle, geleceği üretiyoruz” sloganıyla yola çıkan Aslandağ Grubu, Artella Ahşap Kapı Sistemleri markasıyla hem kentsel dönüşüm hem de markalı büyük konut projelerinin aranılan firmalarından biri konumuna geldi. Artella, modern kapılardan klasiğe yangına dayanıklı kapılardan mekanlara özel çözüm getiren kapılara kadar tüm ürünlerini en son teknolojiyi kullanarak tasarlayıp üretiyor. Almanya, ABD, Arabistan, Gürcistan, Macaristan ve Afrika ülkeleri başta olmak üzere 15 ülkeye ihracat gerçekleştiren Artella, 2011 yılından bu yana 500’ü aşkın kentsel dönüşüm projesindeki 10 bin lüks konutun vazgeçilmezi oldu. Artella, markalı konut projelerinde de kendisini gösteriyor. 100’e yakın markalı projede bulunan 20 bin konut için ürün temin etti. Aslandağ Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Aslandağ, inşaat projelerinde aranılan marka konumuna ulaşmanın onurunu yaşadıklarını dile getirerek, sözlerine şöyle devam ediyor: “Kapı sektörüne baktığımızda Türkiye’nin kapı ihtiyacı her yıl 5 milyon adet civarında. İhtiyacın yüzde 80’lik kısmı inşaat projelerine ve yüzde 20’si ise bireylerin kapı yenileme işlerine ait. Markalı büyük konut projelerinin büyük çoğunluğunun yanı sıra kentsel dönüşümün en yoğun yaşandığı Bağdat Caddesi pazarının yüzde 65’ine sahibiz. Merdivenaltı üretimin ve yabancı marka hakimiyetinin yaşandığı bir sektörde, yerli marka olarak tercih sebebi olmak bize gurur veriyor.” Emaar Square, Çiftçi Towers, Resim İstanbul, Pruva 34, Deniz İstanbul, Skyland, Çengelköy Nazenin Konakları gibi yıldız konut projelerinde yer aldıklarını ifade eden Cemal Aslandağ, başarılarının sırrını ise şu şekilde açıklıyor: “Aslandağ Grubu olarak hedefimiz; en doğru ürünü, en doğru proje ile buluşturarak, en iyi kaliteyle ve doğru zamandan şaşmadan teslim eden bir firma haline gelebilmekti. Bugün geldiğimiz noktada referanslarımıza baktığımızda bu kalite ve güven yaklaşımımız doğrultusunda ilerlediğimizi görüyoruz. 2018 yılında da inşaat firmalarının görücüye çıkarmaya hazırlandığı 15 marka proje ve 150 kentsel dönüşüm projesinde yer alacağız.”

Artella Ahşap Kapı Sistemleri’nin çözüm ortağı olduğu yakın zamanda üretilmiş olan markalı büyük konut projelerinin listesi şu şekildedir:

 

Emaar Square – Sera Yapı

Pruva 34 – Doğa Şehircilik

Artaş İnşaat – Eclipse

Eroğlu İnşaat – Skyland

Resim İstanbul - Ortadoğu Grup

Çiftçi Towers – Türkerler İnşaat

Deniz İstanbul – Keleşoğlu İnşaat

Firuze Konakları – 3S Kale

Nazenin Konakları – Nanda Yapı

Adres Koru – Bayraktar İnşaat


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler