Yooistanbul Ve Selenium Retro, Tesis Yönetiminde Se Club’ı Tercih Etti

Aşçıoğlu’nun profesyonel rezidans ve tesis yönetimi alanındaki öncü markası SE Club, hizmet verdiği müşteri portföyünü genişletiyor.
Yooistanbul Ve Selenium Retro, Tesis Yönetiminde Se Club’ı Tercih Etti

Yeni yılla birlikte Ataköy’deki Selenium Retro ile Ortaköy’deki Yooİstanbul projeleri, SE Club’ın müşteri portföyüne eklendi. Böylelikle SE Club’ın hizmet verdiği proje sayısı 9 oldu.

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimin adresi Aşçıoğlu’nun 2008 yılından bu yana profesyonel rezidans ve tesis yönetimi hizmetleri sunan markası SE Club’ın müşteri portföyü büyüyor.  

Hizmet verdiği projelerin yatırım değerini artıran ve kişiye özel hizmetlerle kaliteli bir yaşam sunan SE Club’ın müşteri portföyünde Selenium Twins, Selenium Ataköy, Selenium Plaza, Selenium Retro, Selenium Panorama, Selenium City, Elysium Art Bomonti,  Capital Tower ve Yooİstanbul bulunuyor.

Kaliteli yaşam ilkesiyle kişiye özel hizmetler

Alanında öncü olan SE Club, kurulduğu tarihten bu yana rezidans yönetimi & tesis yönetimi, gayrimenkul danışmanlığı, yönetim danışmanlığı ve özel hizmetler veriyor.

Rezidans & Tesis Yönetimi kapsamında resepsiyon hizmeti, ortak alan temizlik, ortak alan güvenlik, ortak alan ve daire içi teknik servis, SPA & Wellness, fitness hizmetleri, bistro hizmetleri, vale servisi, peyzaj hizmetleri veriliyor. Gayrimenkul Danışmanlığı çerçevesinde kiralama & satış hizmetleri ile ön değerlendirme & işletme danışmanlığı hizmetleri sunuluyor.

Yönetim Danışmanlığı sunan SE Club, bu kapsamda genel yönetim hizmetleri, kat mülkiyeti kanunu danışmanlığı, yönetim planı danışmanlığı, hizmet ve bakım şirketleri sözleşme yönetimi, yönetime ilişkin hukuki danışmanlık ve icra işlemleri ile insan kaynakları yönetimi hizmetleri veriyor.

İhtiyaçlar çerçevesinde SE Club, özel güvenlik, nakliye, özel gün veya davet organizasyonu, araç kiralama ya da VIP transfer, kuru temizleme ve hatta bebek bakıcısı gibi kişiye


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler