NEA VOURLA İZMİR

Projeyi Takip Et
İskele Mahallesi Neyzen Tevfik caddesi, No:611 Urla / İzmir
Konut Seçenekleri : 2+1, 3+1, 3+2, 4+1 ve 6+1 tipi villa
Metrekare Aralığı : 138 m² -288 m²
Teslim Tarihi : Haziran 2019
Fiyat Aralığı : 1.750.000 TL - 2.550.000 TL
ARON MÜTEAHHİTLİKARON MÜTEAHHİTLİK PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Antik Urla Kenti (Klazomenai)’nin kalbi İskele Bölgesi’nde, ‘Geleneksel Akdeniz Mimarisi’ çizgisinde tasarlanmış ve on sekiz özel villadan oluşan Nea Vourla Projesi’nde atmaktadır…

Aron Müteahhitlik tarafından inşa edilen Nea Vourla Projesi; sahile 150 metre mesafede olup, çevre yoluna 7 dakika, Adnan Menderes Havalimanına 30 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.  İster yaz ister yaz-kış oturuma açık olan Urla; tarihi, doğası, havası ve kolay ulaşılabilir konumu ile size huzur dolu bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

Nea Vourla Projesi, yaklaşık 5.000 m² alana sahip olup 3.500 m²’si peyzaja ayrılarak yeşil alan kullanımı öne çıkarılmış. 2 çocuk ve 2 yetişkin olmak üzere toplamda 415 m² açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

Tamamı deniz ve havuz manzarasına hakim on sekiz adet villadan oluşan projede;  2+1, 3+1, 3+2, 4+1 ve 6+1 olmak üzere farklı seçenekler yer almaktadır. 138 m² ile 288 m² arasında değişen büyüklüklere sahip villaların teras ve bahçe kullanım alanları da mevcuttur.

Denize kadar inen zeytin ağaçları ve çam ormanları ile nefesinizi tazeleyebileceğiniz, her güne sağlıklı bir şekilde uyanmanın mutluluğunu yaşayacağınız, size özel bir yaşam sunmaktadır ‘Nea Vourla Projesi’.

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutnea-vourla-izmir-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451