42 MASLAK

Projeyi Takip Et
SUN PLAZA DEREBOYU CADDESİ BİLİM SOKAK NO:5 KAT:31 MASLAK Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 458
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,1.5+1,2+1,3.5+1
Metrekare Aralığı : 69
Teslim Tarihi : 2014-10-01
Fiyat Aralığı : 910800
BAY İNŞAATBAY İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

Biz, yaşamın başlı başına anlam yaratma sanatı olduğuna inanıyoruz. Bizce gerçek anlam yaşadığımız anın hakkını verebilmekte gizli. İşte bu yüzden 42 Maslak'ı tasarlarken mimari detaylardan değil, insan öğesinden yola çıktık. 

42 Maslak'ın sakinlerinin hayatını kolaylaştırabilmek için 4 farklı konsepti bir araya getirdik: Rezidans, Ofis, Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Otel. 42 Maslak'ta ihtiyacınız olan her şeye tek bir asansörle ulaşabileceksiniz. 

İnsanın yaşama sevincine, yaşama isteğine katkıda bulunmayan hiçbir unsuru projemize dahil etmedik. Her detayı hayatınıza yapacağı katkılarla ilişkilendirdik. Ve çağdaş insan yaşamını yücelten tam 42 neden ortaya koyduk. 

Sizi de ortaya koyduğumuz bu 42 sebeple hayatın anlamını keşfetmeye davet ediyoruz. 

Farklı beklentilere hitap edecek şekilde tasarlanmış 42'şer katı, iki kulede toplam 444 residence dairesi, eşsiz İstanbul manzarasıyla aradığınız konforlu yaşamı sizinle buluşturuyor. Tümü yüksek tavanlı ve balkonlu residence'lar rahat bir nefes almanızı sağlarken, iç tasarımında kullanılan en iyi markalar, yüksek beklentilerinizi karşılıyor. Residence'ların yanı sıra iki kulede yer alan 14 tane Tower Penthouse, bulutların ve her türlü standardın üstünde kaliteli bir yaşam sunuyor. 

 

İç Resimler

Dış Resimler

42 MASLAK İle İlgili Haberler

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN