AVRUPA MAHALLESİ

Projeyi Takip Et
Çankaya / Ankara
Konut Sayısı : 148
Konut Seçenekleri : 4+1
Metrekare Aralığı : 175
Teslim Tarihi : 2016-02-01
Fiyat Aralığı : 771000
ANKARA İNŞAAT A.Ş.ANKARA İNŞAAT A.Ş. PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
AVRUPA MAHALLESİ’NDEKİ MUTLU YAŞAMLARA, YENİLERİ EKLENİYOR…
3 aşama olarak planlanan Avrupa Mahallesi, yaşama başlayan ilk iki etabından sonra, şimdi son etabı ile kurgusunu tamamlıyor.
 
Ankara İnşaat’ın, Ankara’ya bir değer olarak sunduğu proje, 148 konuttan oluşan son etabı ile bu özel yaşamın davetiyesini sizlere de sunuyor.
 
Tanıdık yüzlerin güvenini yaşatan sıcaklığı, araçlardan arınmış, sakin ve yeşil doğası ile çevreye hakim bir yaşamın önemsendiği Avrupa Mahallesi; alçak ve yüksek katlı apartmanlardan oluşuyor.
 
Titizliğin ideallerine yansıtarak projeye hayat veren Murat Artu; mimari çözümleri ile evinizin iç ve dış mekanlarına ait her alanı yaşama kazandırıyor.
Kusursuz kurgusu sayesinde, apartman içinde müstakil bir yaşam konforu sunan bu ayrıcalık, ev sahiplerine özel bir yaşam alanı sağlıyor.
 
Ankara İnşaat’ın ticari itibarı, güvenilirliği ve her konuda gösterdiği özen, Avrupa Mahallesi’nde ev sahibi olan herkese, doğru bir karar vermenin mutluluğunu yaşattı. Çünkü bu proje, sahip olduğu alanı konutlarla istiflemek yerine, sakinlerini mutlu edecek detaylarla örüldü. Nefes alan çevresi ve geleceğe değer katan yatırım değeri ile şimdi mutlu sakinlerine yenilerini eklemek için sizleri bekliyor.
 
SOSYAL TESİS
YAŞAM HAREKET KAZANIYOR.
Avrupa Mahallesi’ne canlılık katan sosyal tesis; kapalı yüzme havuzu, basketbol – voleybol sahaları, çocuk oyun parkı, market, bistro cafe, fitness, sauna, Fin ve Türk hamamları ile yaşamın tüm gereksinimlerine cevap veriyor. Profesyonel bir işletme tarafından yönetilen tesisin giderleri, Avrupa Mahallesi sakinlerinin aidatlarına da yansımıyor.
 
İÇİNDEKİ KONFOR, SUNDUĞU GÜVENLE TAÇLANIYOR
 
Depreme dayanıklı inşaat sistemi, ses yalıtımı, ısı yalıtımı, doğalgazlı merkezi ısınma, kolorimetri sistemli yerden ısıtma ve sıcak su, doğalgaz sensörü, yedekli yangın söndürme sistemi, tam beslemeli jeneratör, konutlarda acil durum butonu, dijital uydu sistemi, her daireye kapalı otopark ve depo, 24 saat güvenlik, güvenlik kamerası, kontrollü araç trafiği, çoklu harici telefon hattı, dahili telefon hattı, kablosuz internet, sosyal tesis, Avrupa Mahallesi'nin sizlere sunduğu güven ve konforu kusursuzlaştırıyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaracankaya-yeni-konut-projeleriankara-insaat-as-avrupa-mahallesi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451