ELİT ROYAL RESIDENCE

Projeyi Takip Et
Çankaya / Ankara
Konut Sayısı : 35
Konut Seçenekleri : 1+0,4+1
Metrekare Aralığı : 70
Teslim Tarihi : 2014-04-01
Fiyat Aralığı : 380000
ELİT YAPIELİT YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
ELİT ROYAL RESIDENCE
Bitiş tarihi: 2013    
İnşaat alanı: 11.000 m2    
Arsa alanı 4.069 m2    
Konut sayısı: 35 
Mağaza sayısı: 6   
 
Şehrin gürültüsünden uzak Beytepe’de yükselen Elit Royal Residence, 3 cepheye hakim her katta 2 dairesi ile eşsiz Beytepe orman manzarasını, artık günlük şehir hayatında nadir yakaladığımız doğal ortamı sizlere sunuyor. Peyzaj düzenlemesi ve butik residence konseptini birleştirerek lüksü ayaklarınızın altına seriyor.
 
Hayatınızı kolaylaştırmak adına akıllı evler olarak tasarlanan daireleri ile Elit Royal Residence birbirinden ünlü dünya markalarını evinize taşırken, depreme dayanıklı beton yapısı, jeneratör sistemi, 24 saat konsiyerj ve güvenilir personel hizmeti, katlarda ve residence dışında kapalı devre kamera sistemi, tek tuşla taksi ve güvenlik hizmeti, her daire için iki kapalı bir açık otopark, misafirleriniz için konuk otoparkı ve dairenize özel olarak ayrılmış olan depoları ile konut sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor.
 
... ve şimdi Ankara butik residence konseptini Elit Royal Residence ile tanışıyor...
 
KONSİYERJ HİZMETİ
 
Sinema, Tiyatro ve Restaurant Rezervasyonları
Çiçek ve Hediye Gönderim Organizasyonları
Seyahat ve Eylence Danışmanlığı
Stil ve Alışveriş Danışmanlığı
Evde Özel Gün, Davet Organizasyonu
Market ve Catering Hizmetleri
7/24 Ambulans
Tıbbi Danışmanlık ve Evde Doktor
Özel Şöförlü Araçlarla Transfer ve Kiralama
Özel Uçak Rezervasyonları ve Vize Hizmetleri
Evde Yeni Doğan Bakımı
Veteriner Danışmanlık
Konut Yardım
Kuru Temizleme, Eve Temizlik
Hukuki Danışmanlık
Fatura Ödeme
 
AKILLI EV SİSTEMİ
 
Akıllı evler mevcut cihaz ve sistemlerin çeşitli kumandalar ile kontrol edilebildiği evlerdir. Perdeler, ışıklar ve diğer cihazlar uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Bu evlerde tüm sistem ve cihazlar zamana göre programlanabilir. Çevredeki sensörler yardımıyla bilgi alıp tepki verebilir, aydınlatma sistemi, sulama, ısıtma gibi programlamalar yapılabilir. Tüm bu özellikler tek dokunuşla yapılabilirken ayrıca sensörlere göre tepki vermesi sağlanabilir. Kişiyi görünce ışıkların açılması veya yağmur sensörleri ile yağmurun farkedilip sulamanın durması sensör özelliklerindendir.
 
Eve giren kişiyi tanır ve o kişiye göre evin ayarlarını yapar. Gerekirse girişe izin vermez, siz eve girdiğinizde tüm sistemler normal halde çalışmaya başlarken, çocuğunuz siz yokken eve girdiğinde, belirlediğiniz prizleri, gazı ve özel güvenlik isteyen cihazları kapatarak tedbir alır. Evden çıktığınızda evde kimse olmadığını anlar ve evde birileri varmış izlenimi yaratmak için ışıkları rastgele açıp kapatır. İsterseniz kapıya gelip zile basan kişiyi cep telefonunuza yönlendirir.
 
Bunlar akıllı ev sisteminin hayatınızı kolaylaştırmak için size sunduğu farklılıklardır.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaracankaya-yeni-konut-projelerielit-yapi-elit-royal-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451