AMETİST RESİDENCES

Projeyi Takip Et
BEYTEPE Çankaya / Ankara
Konut Sayısı : 411
Konut Seçenekleri : 4+1
Metrekare Aralığı : 200
Teslim Tarihi : 2015-05-01
Fiyat Aralığı : 950000
İCK YAPIİCK YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Ametist, yüzyıllar boyunca insanlığın pozitif enerjiyi bedenlerinde toplamak ve yaymak için kullandıkları bir taş olarak bilinir. İCK YAPI, yarım asıra yaklaşan tecrübesi ile, şehrin gürültü ve karmaşasından uzak, doğa ile iç içe, pozitif yaşam tarzını oluşturmak için Ametist taşından esinlendi.
 
Ametist Residences doğasından gelen iyi enerjiyi, mucize ve göz alıcılığı ve modern yaşamın gereksinimlerini bir araya getirirken, yaşam kalitesini arttıran detayları sayesinde, beklentilerin ötesinde bir hayat sunuyor.
 
Proje, özgün tasarımlarıyla yarattığı ambiyansıyla yeni bir mekan algısı oluştururken, doğal parkları, alternatif yaşam alanları, gelişmiş güvenlik donanımları, modern hayata özgü mimari yapısı ile, aranan huzurun ve konforun tüm tanımlarını içinde barındırıyor.
 
Ametist Residences, sosyal yaşam alanları, back up hizmetleri ve VIP servisler ile çağdaş yaşamın temposunu yakalayıp, "residence" kavramını yeniden anlamlandırıyor.
 
Ametist Residences, prestijinin ve sunduğu olanakların yanı sıra lokasyon özellikleri ve artan marka değeriyle akıllı bir yatırım olanağını da beraberinde getiriyor.
 
Ankara Çayyolu'nda 36.000 m2'lik özel bir alana inşa edilen 411 dairelik Ametist Residances, 220 ve 200 m2 net ve 448 ve 410 m2 'lik teras ve zemin dubleks daire seçenekleri ile yaşam standartlarınızı yükseltecek. Ametist, ışıktan daha fazla yararlanmak için özel tasarlanan cam cephe giydirmeleri, vadi rekreasyon alanı da dahil edildiğinde 200 bin m2'lik yeşil alanı, her daireye 2 adet kapalı otoparkı, 200 araçlık açık otopark alanı, özel malzemelerle dekorasyon, fore kazıklı temeli ve deprem yönetmeliğine uygunluğu ile sıradan olmanın çok ötesinde bir yaşam sunuyor.
 
Ametist Residences dört farklı daire seçeneği ile bir evden beklenenden daha fazlasını sunuyor:
4+1 ( 220 m2 ve 200 m2 ), 6+1 Dubleks ( 410 m2 ) ve 8+1 Dubleks ( 448 m2 )
 
KONUM
 
Ametist Residences çok yönlü konumu ile şehrin merkezinde "şehirden uzak" huzurlu ve konforlu bir yaşam vaat ediyor. İncek, Hacettepe, Ümitköy, Çayyolu aksının birleştiği noktada konumlanan Ametist Residences, bloklar arası mesafenin 60 ile 150 m arasında olmasıyla da önü açık, ferah ve manzaralı bir yaşam olanağı sunuyor.
 
Civardaki tek yüksek katlı konut projesi olan Ametist Residences, Kızılay’a 15 km, Oran Şehrine 16 km, Park Caddesi’ne 3 km, Angora Evlerine 500 m, Hacettepe Üniversitesi’ne 2 km, Bilkent Üniversitesi’ne 4 km, TED Ankara Koleji’ne 7 km, Atatürk Hastanesi’ne 7 km, Gordion AVM’ye 4 km, mesafede yer almasıyla Ankara’daki çok yönlü ender projelerden biri olma özelliğine sahip.
 
VAZİYET PLANI
 
Ametist Residences çok yönlü konumu ile şehrin merkezinde "şehirden uzak" huzurlu ve konforlu bir yaşam vaad ediyor. İncek, Hacettepe, Ümitköy, Çayyolu aksının birleştiği noktada konumlanan Ametist Residences, bloklar arası mesafenin 60 ile 150 m arasında olmasıyla da önü açık, ferah ve manzaralı bir yaşam olanağı sunuyor.
 
Doğayı korumak ve doğayla içiçe bir yaşam için gösterilen özen, Ametist Residences'ın ilk göze çarpan özelliklerinden biri... Ametist'te 36.000 m2'lik inşaat alanın büyük bir çoğunluğu yeşil alan olarak ayrıldı. Bu alan içersinde çocuk oyun parkları, kreş, yürüyüş yolları, tenis kortları ve basketbol sahası gibi yaşam alanları özenle projelendirildi.
 
Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Çankaya Belediyesi'nin imar planlarında yer alan vadi rekreasyon alanı da dahil edildiğinde Ametist Residences 200.000 m2'lik yeşil alanı ile benzersiz bir doğal park görünümüne kavuşacak.
 
GÜVENLİK
 
A, B, C ve D olmak üzere 4 blok olarak yapılan Ametist Residences'ta, her blok girişinde bulunan geniş resepsiyonu sayesinde konforu ve ferahlığı, daha evinize girmeden hissedeceksiniz.
 
24 saat sabit ve gezici güvenlik hizmeti, sitenin her noktasını görebilecek şekilde ayarlanmış kamera sistemleri, tek noktadan yaya ve misafir girişi ile huzurlu bir yaşama merhaba diyeceksiniz.
 
Siz çocuk oyun alanlarındaki kameralardan çocuklarınızı izleyebilmenin rahatlığını yaşarken çocuklarınız da özgürce oyun oynayabilmenin keyfine varacak.
 
RESİDENCE HİZMETLERİ
 
Ametist Residences'de her blok girişinde bulunan otel konforunda ki resepsiyonlar daha evinize girmeden lüksü ve ferahlığı sizlere sunacak.
 
Ametist'te standart ve isteğe bağlı Back-Up hizmetlerinin yanı sıra resepsiyon, shuttle hizmeti, tiyatro, sinema ve konser bilet rezervasyon hizmetleri, çiçek ve hediye servisi hizmetleri ile gerçek bir rezidansta yaşadığınızı hissedeceksiniz.
 
AMETİST CLUB
 
Ametist Club ile "Residence" konforunu sürekli yaşamanız için; cardio, fitness alanı, sauna, buhar odaları, masaj salonları geniş kapalı yüzme havuzu ayrıca 24 saat teknik servis, housekeeping Back-Up hizmetlerinin yanı sıra 24 saat resepsiyon, shuttle hizmeti, tiyatro, sinema ve konser bilet rezervasyon hizmetleri, çiçek ve hediye servisi hizmetleri ve Ametist Café ile sizin konforunuz için büyük bir ekip çalışıyor.
 
İÇ MEKANLAR
 
Ametist hayata bambaşka bir pencereden bakmanızı sağlayacak.
 
Ametist'te ışıktan daha fazla yararlanabilmeniz için tasarlanan eşsiz cam cephe giydirmeleri, günün her anında hayata geniş pencerelerden bakabilmenizi sağlıyor.
 
Standart net 220 m2' lik evlerde 59 m2'lik salonun keyfini ayrı, 35 m2'lik yatak odalarının keyfini ayrı, 30 m2'lik mutfakların keyfini ayrı ayrı yaşayacaksınız.
 
Ayrıca Ametist Residancesde Islak zeminler İspanyol emperador mermer, salon ve odalar lamine parke, mutfaklar ankastre, banyoları jakuzili, duvar kağıtları ithal ve kapı yükseklikleri de standardın dışında planlandı. 2.40 m kapı yüksekliği sayesinde yüksek tavanlı ferah dairelerle huzur hep sizinle olacak.

Dış Resimler

Kat Planları

İç Resimler

AMETİST RESİDENCES İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaracankaya-beytepeyeni-konut-projeleriick-yapi-ametist-residences): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451