BESA KULE

Projeyi Takip Et
Söğütözü Çankaya / Ankara
Konut Sayısı : 104
Metrekare Aralığı : 98
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 700000
BESA İNŞAATBESA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Ankara siluetine modern bir imza... 
 
7590 m2 arsada, aynı temel üzerinde inşaa 1 kule bloğu ve 1 yatay konumlu plaza olmak üzere 2 bloktan oluşan iş merkezi, özel mimarisiyle sizlere tasarım ve işlevselliği aynı noktada sunuyor. 
 
 
Değerli yatırım fırsatı... 
 
Besa İnşaat A.Ş.’nin Ankara’ya kazandırdığı yeni isim Besa Kule, deneyimli mimar ve mühendislerin birikimiyle çalışma hayatına yeni bir soluk getiriyor. Estetik ve donanımlı bir iş merkezinde keyifli ve konforlu bir iş yaşamının kapıları, sizin için açılıyor... 
 
OFİS
 
Ofislerin havası değişiyor... 
Açılmayan pencerelerin devri sona erdi. İş ortamınız, istediğiniz her anda doğal ve taze havaya kavuşuyor. A Blokta her katta bulunan teraslarımız ve B Blokta iç bahçemiz ile sizlere keyifli mola imkanları sunuyoruz. 
 
Başkent ayaklarınızın altında... 
Manzarayı kesintisiz veren boydan boya camlar ile ofisinizde şehir manzarasının keyfine ve gün ışığının ferahlığını yaşayacaksınız. 
 
Çalışma ortamınızı ofis dışına taşıdık... 
Business Center alternatifi sayesinde sunum ve toplantılarınız, konuklarınızı ve müşterilerinize ağırladığınız keyifli deneyimlere dönüşüyor.
 
AVM
 
İş dünyası hayatla iç içe... 
 
2 blokta toplam 104 ofisin yer aldığı Besa Kule, 25 mağazalı bir alışveriş merkezine de ev sahipliği yapıyor. 
 
Tüm ihtiyaçlarınızı uzun mesafeler katetmeden karşılarken, stresinizden kurtulup keyif dolu anları burada yaşayacaksınız.
 
ULAŞIM
 
Ayrıcalıklı iş hayatının yeni adresi... 
 
Ankara’nın iş merkezi Söğütözü’nde yer alan Besa Kule, Ankaraya ve metro ortak istasyonu ve toplu taşıma duraklarına yakın konumuyla kolay ulaşım için ideal noktada.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

BESA KULE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaracankaya-sogutozuyeni-konut-projeleribesa-insaat-besa-kule): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451