NEXT LEVEL

Projeyi Takip Et
Eskişehir Yolu , Dumlupınar Bulvarı No:13 Sogutozu Çankaya / Ankara
Konut Sayısı : 105
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 100.00 - 426.00
Teslim Tarihi : 2013-04-01
Fiyat Aralığı : 764.000 - 1.880.000
PASİFİK İNŞAATPASİFİK İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

İş Hayatında Next Level
 
Özel alanları ve ayrıcalıklı hizmetleriyle şehrin yeni merkezinde ticari konumunuzu ve gücünüzü gösterin.
 
Next Level Ofis ayna efekti yaratan ikonik cephe tasarımıyla ve her katta farklılık gösteren kat planlarıyla genişlikleri 165 m2 ile 2400 m2 arasında değişen modern,fonksiyonel ve şık çalışma ortamları sunuyor.
 
Çalışma ortamınızı ofisinizin dışına taşımanın yaratıcı ve farklı çözümlerini sizlerle buluşturarak toplantılarınızı,sunumlarınızı ve diğer iş aktivitelerinizi ofisinizin etrafındaki alanlarda daha keyifli hale getirmenizi sağlıyor.
 
 
 
 
Kat Locaları
 
Her katta bulunan ve büyüklüğü 50 m2 ile 100 m2 arasında değişen Kat Locaları ile kapınızın önündeki lobi ayrıcalığını yaşayacaksınız.
 
 
Teraslar
 
Ofis kulesi her iki katta bir dışarı açılan ortak terasları ile nefes aldıran mola imkanları ev verim artıran bir atmosfer sunuyor.
 
 
Business Club
 
Fuaye Alanı,Toplantı Odaları,Lounge ve Cafe/Bar ile toplantılarınız ve misafirleriniz için tüm çözümler Business Club katında sunuluyor.
 
 
 
 
Hizmette Next Level
 
 
Next Level,iş hayatında size vakit kazandırıyor.
 
Next Level,iş hayatındaki en kıymetli birimin vakit olduğunu ön görerek,Ankara'nın yeni merkezindeki ofislerinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti sunabilecek concierge sistemiyle kücük detayları sizin yerinize hayata geçiriyor.
 
-Resepsiyon Hizmetleri
-Teknik Servis
-Business Club
-Arşiv Odaları
-Yiyecek-İçecek Servisleri
-Güvenlik Hizmetleri
-Koplayama Merkezi
 
 
 
Sosyal Alan
 
İş hayatınızın her anından keyif alacaksınız.
 
Podyum katında yer alan şık cafe ve restoranlarda iş molalarınızı keyifli dakikalara dönüştürebilir,Next Level Business Club'da toplantılarınızı verimli bir atmosferde gerçekleştirebilirsiniz.Günü sonlandırırken ev alışverişlerinizi Next Level Avm'de yapabilirsiniz.
 
 
 
Lobi
 
On metre yükseklikleti tavanıyla geniş bir alan ve ferahlık hissi sunan lobide buluşmalarınızı gerçekleştirebilir,sakin ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.Misafirlerinizi ticari gücünüz ve konumununuzun ihtişamını hissedebilecekleri bir ortamda ağırlanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
 
 
Cafe/Bar
 
Misafirlerinizi giriş lobisinin bir parçası olan ve yüksek standartlarla dolu bir köşe sunan Cafe/Bar alanında ağırlayabilirsiniz.Toplantı aralarında tazelenmek ve güne daha dinç devam etmek için Cafe/Bar alanında kücük bir mola verebilirsiniz.
 
 
Toplantı Odaları ve Fuaye Alanı
 
İşinizi bir adım öteye taşımak için gerçekleştireceğiniz önemli toplantılarınızı 10 ile 100 kişi arasında değişen kapasiteleriyle tüm dekorasyonu ve gereçleri hazır halde olan toplantı odalarında düzenleyebilirsiniz.Toplantı aralarında keyifli sohbetler için şık fuaye alanını kullanabilir,yanı başınızdaki ferah teraslarda temiz hava eşliğinde molalar verebilirsiniz.Özel davetlerinizde misafirlerinizi Mini Convention Center'da ağırlayak onlara sunduğunuz lüksün tadını birlikte çıkarabilirsiniz.
 
 
Kat Locaları ve Terasları
 
 
Kapınızın hemen önündeki lobi,dünyanın en geniş antresine sahip olduğunuz hissini uyandırırken,aynı zamanda size misafirlerinizi en prestijli ve şık şekilde karşılama mutluluğu sunuyor.
Çalışanlarınız,iş molalarını ofise en yakın mesafede ve en kısa sürede maksimum verimlilikte değerlendirme şansını buluyor.Dinlenmek için verilen molalarda,gerçekten dinlenebilmiş olmanın pozitif etkilerini gözlemleyeceksiniz.
 
Ofisinize en yakın mesafede bulunan teraslar sayesinde açık havayla ve günün güzel saatleriyle buluşmak için yalnızca birkaç adım atmanız yeterli.
 
 
Restoran Katına Doğrudan Geçiş
 
Restoran katına doğrudan geçiş olanağı sayesinde öğle molalarında ya da akşam saatlerinde mesainizden hemen sonra,sosyal yaşamın yeni merkezine ve eğlenceye en hızlı ve pratik şekilde ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
 
Yaşam
 
Ev Yaşamında Next Level
 
Gün ışığı,temiz hava,ay ışığı ve yıldızlar hayatınızın içinden geçerken,penceleriniz şehrin en prestijli noktasına açılıyor.
 
Next Level Rezidans ve Suitler;
 
Sizi konforlu ve keyifli bir hayatın tadını çıkarmaya davet ediyor.Özel olarak tasarlanmış terasları,yüksek tavaları ile yaşam alanınızı genişletirken ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü hizmetin sunulduğu işletme sistemi ile lükslerinizi,yaşam standartlarınız haline getiriyor.
 
 
4 metre kat yüksekliği ve duvarınızı boydan boya kaplayan cam uygulaması gün ışığını ve ferahlığını evinizin içine getiriyor.
 
Next Level Rezidans ve Suitler,40 suit ve 65 rezidansı ile 1+1'den 5+1'e kadar farklı farklı yaşam alanı seçenekleri sunuyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hizmette Next Level
 
 
Next Level,özel yaşantınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetlerin sunulduğu concierge sistemi ile sizlere Ankara'nın yeni merkezinde konforlu ve keyifli bir yaşam sunuyor.
 
 
 
Next Level,lükslerinizi gündelik hayatınızın bir parçası haline getiriyor.
 
Concierge Hizmetleri
 
-7/24 çağrı merkezi
-7/24 ilaç gönderimi
-Çiçek gönderimi
-Günlük gazete,haftalık/aylık dergi temini
-Özel davetiye organizasyonu
-Araç kiralama
-Araç muayene işlemleri
-Check-up organizasyonu
-Her türlü teslimat,getir götür işleri
-Her türlü bilet,otel rezervasyonu ve satışı,özel tur organizasyonu
-Oto kiralama hizmeti
-Tamirci,çilingir ve komandatura hizmeti
 
 
Satış ve Kiralama Ofisi
 
-Rezidans kiralama
-2.el rezidans satışı
 
Housekeeping Hizmetleri
 
-Ortak alanların temizliği
-Ev temizliği
 
Teknik Servis
 
-Bina içi teknik ekipman ve otomasyon sistemlerinin düzenli bakımı
-Ev içi işçilik ve tamir servisi
 
Fitness & Spa
 
-Cardio ve fitness alanı
-Sauna ve buhar odaları
-Masaj odası
 
Garaj 
 
-Araç yıkama
-Bina girişinde vale hizmeti
 
Güvenlik
 
-Otopark ve rezidans girişinde kameralı kontrol sistemi
-Bina girişinde ve otoparkta güvenlik sistemi
-CCTV odaları
 
 
 
 
 
Sosyal Alan
 
Evinizin hemen yanı başında,sosyal hayatınızdaki ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.
 
Podyum katında bulunan cafe ve restoranlarda keyifli saatler geçirebilir,Lounge alanında vereceğiniz özel davetlerde misafirlerinizi şık bir şekilde ağırlayabilir,özel tasarım teraslarda yalnızca size ait dinlendirici anlar yaşarken,Spa ve Fitness hizmetlerinden yararlanarak formunuzu koruyabilirsiniz.
 
Next Level'da kendinizi hayatınıza bambaşka bir açıdan,yüksek konforun yenilikçi düşünceyle birleştiği bir atmosferde,geniş olanaklarla bakarken bulacaksınız.
 
-Lounge,Cafe/Bar
-Teras
-Fitness & Spa
-Restoran katına ve AVM'ye doğrudan geçiş.
 
 
 
 
 
 
 
Alışveriş 
 
 
Şehrin yeni merkezinde tüm ihtiyaç ve beğenilerinizi karşılayabilen Next Level Avm,Türkiye'nin ve dünyanın seçkin markalarını Ankara ile buluşturarak,sizi yepyeni bir alışveriş deneyimine çağırıyor.
 
Günlük alışverişlerinizi pratik şekilde gerçekleştirerek  vakit kazanabileceğiniz gibi,alışveriş keyifinizi saatlere yayarak bol seçenek ve ince zevklerin tadını çıkarabileceğiniz bir alan sunuyor.
 
 
Restoran ve Cafeler
 
Ankara sosyal yaşamının yeni merkezi Podyum Kat,gurme cafeler,restoranlar ve kitapevinden oluşan şık ve işlevsel karmasıyla ve alışılagelmişin dışında açık hava ferhalığı ile size keyifli bir sosyal hayat sunuyor.
 
Suda kıralarak gelen gün ışıgı Alışveriş Merkezi'nin içini aydınlatırken,şeffaf tabanı havuzlar Podyum Kat'ı süsleyerek şehrin yeni merkezine büyülü bir hava getiriyor.
 
 
Eğlence ve Sinema
 
Next Level hayatınızda eğlenceye ayrılan alanı genişletiyor.
 
Sosyal yaşamın yeni merkezi olan Podyum Kat'dan doğrudan erişilebilen Nect Level Sinema,toplam 2500 m2'lik bağımsız binasıyla eğlenceye ve sinema alışkanlıklarınıza yepyeni bir boyut kazandırıyor.
 
Hayatınızda eğlenceye ayırdığınız yeri genişletirken,sosyal alışkanlıklarınızın genel çizgisini yeniden konumlandırabileceğimiz bir kültür ve eğlence dünyasına sizi davet ediyor.
 
 
 
 
 
Mimari Konsept
 
Her şey bir rüya ile başladı.
 
 
Bir iş adamı ve yatırımcının,sıra dışı bir projeyi gerçekleştirme rüyası.
 
Sizler için,bu ayrıcalıklı yaşam alanını detaylara gösterdiğimiz özen ve mükemmelliyetçilikle hayata geçirdik.
 
Proje,farklı yaşam fonksiyonlarının bir arada bulunduğu,Ankara'nın en önemli ve değerli yerinde,başkent ana ulaşım arterlerinin güney ile kuzey,doğu ile batının kesişme noktasında konumlandı.
 
İş dünyası ve sosyal yaşamın tek bir merkezde toplandığı bu buluşma noktası,modern yaşamın tarzını benimseyen kişilerin yeni yaşam alanı olacak.
 
Bu konumun dinamizminden esinlenen mimari,bölgedeki gelişimi ve bu aktif yaşamı binaların genel formuna ve dış cephesine bir ayna gibi yansıtıyor.
 
Ofis kulesi ikonik yapısı ve heybetli kütlesiyle tek bir parça olarak ekonomik potansiyelin gücünü sembolize ederken;rezidans kulesi nadide bir mücevher gibi,insanlar için özenle işlenmiş şahsa özel yaşam alanlarıyla farklılık gösteriyor.
 
İki kule,korunaklı bir sosyal çekim alanı olarak tasarlanmış güçlü bir podyum üzerinde buluşuyor.Eşzamanlı olarak kültür,eğlence ve sosyalleşme imkanı sunan bir kentsel alana dönüşüyor.
 
 
Ve rüya gerçek oluyor.
 
 
Sizi Next Level'da bu rüyayı yaşamaya davet ediyoruz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Konum
 
Şehrin köşesi,yeni merkezi.
 
Sizi Ankara'nın herhangi bir yere değil,Next Level Ankara'ya davet ediyoruz.
 
Ankara'nın yeni merkezi Next Level,Söğütözü'nde Eskişehir ve Konya yollarının kesişim noktasında konumlanıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pasifik
 
 
Pasifik inşaat,dört firmadan oluşan Pasifik Grup'a bağlıdır.Pasifik Grup'u oluşturan şirketler şunlardır:
 
 
Pasifik İnşaat:
 
 
2008 yılında kurulan Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş grubun özel projelerini geliştiren ve gerçekleştiren firma olarak faaliyetini sürdürmektedir.
 
 
İlerleyen Yapı LTD.ŞTİ
 
 
2003 yılında kurulan ilerleyen Yapı İnşaat Taahhüt Gıda Turizm Eğitim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi,grubun inşaat taahhüt şirketidir.
 
 
Orpaş A.Ş.
 
 
1995 yılında kurulan Orpaş Gıda San. ve Tic. Anonim Şirketi,grubun gıda şirketidir.
 
 
Orçay A.Ş.
 
 
Pasifik Grup'un hayata geçen ilk fırmasıdır.Türkiye'deki çay sektörünün ilk dört özel firmasından biri olarak 1986 yılında kurulmuş olan Orçay Ortaköy Çay San.ve Tic.Anonim Şirketi,çay sektörüne yön veren önemli şirketlerinden biri olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Dış Resimler

İç Resimler

NEXT LEVEL İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaracankaya-sogutozuyeni-konut-projeleripasifik-insaat-next-level): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451