KORU PARK TERRACE

TORUNLAR GYOTORUNLAR GYO PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Burada geniş ve ferah teraslar, çatı bahçelerde yaşanan benzersiz günler, keyifli akşamlar var.
 
Burada farklı farklı beklentiler için, çeşit çeşit yaşam seçenekleri ve yüzünü iç bahçenin sakinliğine vermiş yepyeni Korupark Evleri var.
 
 
 
Burada farklı farklı beklentiler için, çeşit çeşit yaşam seçenekleri ve yüzünü iç bahçenin sakinliğine vermiş yepyeni Korupark Evleri var.
 
 
 
BÜTÜN CEPHELER İÇ BAHÇEYE BAKIYOR,
GÜNLÜK YAŞAMIN STRESİ HAYATA SIZMIYOR.
 
 
Korupark Terrace'ta bütün dairelerin yüzü iç bahçenin yemyeşil ve huzurlu dünyasına, sırtı ise kentin zorluklarına ve gürültüsüne dönük. Korupark Terrace'ta bütün daireler hayatın güzel yönlerine bakıyor.
 
GÖKTERASLAR'DA GÖKYÜZÜ MAVİSİ
 
BÜTÜN CEPHELER İÇ BAHÇEYE BAKIYOR,
GÜNLÜK YAŞAMIN STRESİ HAYATA SIZMIYOR…
 
 
Korupark Terrace'ta bütün dairelerin yüzü iç bahçenin 
yemyeşil ve huzurlu dünyasına, sırtı ise kentin zorluklarına ve gürültüsüne dönük. Korupark Terrace'ta bütün daireler hayatın güzel yönlerine bakıyor.
 
 
BAHÇETERASLAR'DA ÇİMEN YEŞİLİ
 
Bahçeteras Blokları toprağa,çimene yakın olmayı ve daha sakin bir yaşamı hayal edenler için ideal...4 ile 6 kat arasında yüksekliğe sahip blokların her katında sadece 2 daire yer alıyor.4+1 dairelerin yer aldığı blokların çatılarında ise sadece o bina sakinlerinin kullanımına sunulmuş özel çatı bahçeler var.
 
YAŞAM
 
DOSTLARLA YAŞAMAK
 
Sağlık bilinci yüksek 46 doktor,her adımını tekrar tekrar ölçüp tartan 37 mühendis,sermaya hem güvende hem yükselişte diyen 244 ticaret erbabı,havuz başında iş bağlantısı yapan 82 sanayici,onlarca müdür ve genel koordinatör,futbolcu,sanatçı,pilot,grafiker,reklamcı,öğrenci,öğretmen,akademisyen,ev hanımı ve daha niceleri Korupark'ta harika bir yaşam sürüyor...
 
KOLAYLIKLARLA YAŞAMAK
 
Market alışverişi,balkona saksı ya da televizyona yeni bir uzaktan kumanda..
 
Koruparklılar için ihtiyaçları gidermek,Kipa Hipermarket,Koçtaş ve Electro World'e komşu olmak kadar kolay..
 
ÇOCUKÇA YAŞAMAK
 
Korupark'ta çocuklar bahçelerde arkadaşlarıyla oynayarak,çayırda çimende yuvarlanarak,alışveriş merkezinin olanaklarından yararlanarak,çocukluğunu doya doya yaşayarak,sağlıkla,mutlulukla büyüyor.
 
ÇOCUK PARKI KAMERALARI
 
Çocuklar bahçede neşeyle,siz evde huzurla,güvenle Korupark'ta evin minikleri trafiğe kapalı bahçeye oynamaya çıkınca aklınız onlarda kalmıyor,oyun parklarından yayın yapan kameralar görüntüleri evinize,kapalı devre televizyon sisteminize taşıyor.
 
STARPARK LUNAPARK
 
Alışveriş merkezinde çocuklar için tam 2 bin metrekarelik bir mululuk merkezi..Korupark'ın minikleri evlerinin bitişindeki Starpark Lunapark'ta neşe dolu günler geceler yaşıyor.
 
SMART PLAY ÇOCUK EĞLENCE MERKEZİ
 
Korupark'ta cocuklar hiç sıkılmıyor,evlerin minik krallarına,kraliçelerine zaman ayırmak,onları mutlu edecek olanakları sunmak Smart Play ile daha da kolaylaşıyor.
 
YFY BUZ PİSTİ
 
2500 m2 kapalı alanda 650 m2 ile Bursa'nın en büyük gerçek buz pisti,profesyonel eğitmenler ve benzersiz bir spor olanağı Korupark'ın çocuklarına komşu...
 
KONFORLA YAŞAMAK
 
Burada siz evinizie bakmazsınız,eviniz size bakar.Konforla yaşarsınız,daha az yorulursunuz,daha çok zamanınız olur!
 
KAPALI OTOPARK
 
Koruparklılar için park sorunu yok,otomobilden eve metrelerce yürümek,üşümek,ıslanmak yok..Otomobilden asansöre kolayca ulaşma konforu var.
 
EKSİKSİZ ALTYAPI
 
Korupark'ta elektriği taşıyamayan kablolar,kolayca tıkanan lavabolar,soğuk rüzgarları eve taşıyan pencereler,damlayan tavanlar,nemle kabaran duvarlar yok.Çünkü eksiksiz bir altyapı var.
 
TEKNİK DESTEK
 
Bozulan sigortalar,tıkanan tesisatlar,kırılan camlar burada büyük derde dönüşmüyor.sorunlar hemen çözülüyor.Teknik destek ekibi telefonun öteki ucunda çözüm üretmek için hazır bekliyor..
 
KESİNTİSİZ ENERJi
 
Korupark'ta elektrikler hiç kesilmiyor,diziler hiç kaçmıyor,ödevler eksiksiz tamamlanıyor,hayat kesintiye uğramıyor.Korupark'ın jeneratörleri kesintisiz bir hayat için her an hazır bekliyor.
 
TEMİZ VE KESİNTİSİZ SU
 
Korupark'ta genel arıtma sistemi sayesinde sular çeşmeden içilebilecek kadar temiz ve sağlıklı,depolama sistemiyle kesintisiz.
 
DÜŞÜK FATURALAR
 
Korupark'ın dört dörtlük inşaat izolasyonu ile ısıtma ve soğutma faturaları düşük,enerji tüketimi kontrollü...
 
GÜVENLE YAŞAMAK
 
Korkusuzca, sakınmadan,çekinmeden,yaşamın yolu Korupark'tan geçiyor.Çünkü burada sizin güvenliğinizi sizden çok başkaları düşünüyor...
 
24 SAAT GÜVENLİK HİZMETİ
 
Korupark'ın güvenlik görelileri 7 gün 24 saat iş başında.Gözlüyor,izliyor,kontrol ediyor,tehlikeyi uzak tutuyor,kapıdan kuş uçurtmuyor.
 
KAPALI DEVRE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ
 
Burada teknoloji güvenliğin hizmetinde,hem de bilimin ulaştığı son seviyede...Korupark'ın her köşesi 24 saat boyunca izleniyor,güvenlikten ödün verilmiyor.
 
KOMBİNE YANGIN DEDEKTÖRLERİ
 
Korupark'ın ortak kullanım alanları yangına karşı kesintisiz kontrol altında,yangın ihbar butonları her köşede nöbette.Yangın birimleri alarm durumuna daima hazır.
 
ISI VE GAZ DEDEKTÖRLERİ
 
Korupark'ın bütün dairelerinde ani ısı değişimlerini ve gaz kaçaklarını algılayan dedektörler güvenliği sağlıyor.
 
DEPREM GÜVENLİĞİNE İTÜ ONAYI
 
Korupark son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edildi,Korupark'ın depreme karşı güvenliğini İstanbul Teknik Üniversitesi onayladı.
 
KENTLE YAŞAMAK
 
Kentin sıkıntılarını yaşamadan kenti yaşamak Korupark ile mümkün...Korupark Bursaray Metro İstasyonu ve 1 kilometre yakınlıktaki çevreyolu ile Korupark'ta kenti yaşamak çok kolay...
 
HEYKEL: 9 KM
BURSA-İZMİR-İSTANBUL-ANKARA OTOYOLU KAVŞAĞI: 1 KM
KORUPARK METRO İSTASYONU
GÜZELYALI-YENİKAPI FERİBOT İSKELESİ:16 KM
 
MODANIN MERKEZİNDE YAŞAMAK
 
Koruparklılar 196 mağaza ile binlerce markaya ev sahipliği yapan bir alışveriş merkezine,dünyanın en ünlü modacılarına,dünyayı değiştiren trendlere komşu olmanın tadını çıkartıyor.
 
KEYİFLERLE YAŞAMAK
 
26 farklı lezzet durağında benzersiz tatlar ve 9 salonuyla Cinetech Sinemaları...Hayat keyiflerle güzel,keyifler kapı komşunuz olunca daha da keyifli...
 
SPOR VE SAĞLIKLI YAŞAMAK
 
Korupark'ta spor ve sağlık dolu bir hayat size fitness club,tenis kortları,basketbol sahaları,yüzme havuzları ve profesyonel eğitmenler kadar yakın...
 
SCORE FITNESS CLUB
 
Score Fitness 5.000m2 alanda,televizyonlu ve iPod uyumlu fitness ekipmanları,yurd dışından sertifikalı konusunda uzman eğitmenlerle Koruparklıların sağlığına sağlık formuna form katıyor.
CARDIO
GYM
FREE WEIGHT
KAPALI YUZME HAVUZU
PILATES
KAPALI BASKETBOL SAHASI
SPINNING STUDYOSU
SQUASH KORTLARI
MARTIAL ARTS
ACTION BALANCE
HATHA YOGA
SWISSBALL
HAT BLASTER
BODY BEAT CORE
ROUTE 16
 
 
PURI SPA
 
Uzakdoğu'nun inceliklerini modern dünyanın bilgileriyle buluşturan PURI SPA koruparklılara sağlık ve güzellik dağıtıyor.
 
İSVEÇ MASAJI
AROMATİK MASAJLAR
BALİ MASAJI
REFLEKSOLOJİ MASAJI
CİLT BAKIMLARI
THALGO VÜCUT SAĞLIĞI 
TÜRK HAMAMI
 
 
SİTE GENEL
1.Sitenin ihtiyacı olan güçte elektrik enerjisinin temini ile ilgili altyapı işleri yapılacak ve besleme hatları çekilecektir. Sitede kesintisiz enerji sağlayacak kapasitede jeneratör konulacaktır.
 
2.Tüm site giriş ve çıkış noktaları ile çevre duvarları 24 saat kapalı devre güvenlik kameraları ile izlenecektir.
 
3.Her bir daireye blok giriş kapılarına bağlı renkli/görüntülü interkom ünitesi tesis edilecektir.  
 
4.Site içi yollar, araç trafiğine kapalıdır.  Projenin tamamlanması ile birlikte sitenin araç ve yaya giriş trafiği, bir adet giriş ve çıkış olabilecek şekilde düzenlenecektir. Tüm otoparklar, kapalı alanda çözülmüştür. 4+1 ve 3+1 dairelere 2, 1+1 ve 2+1 dairelere 1 araçlık tahsisli kapalı otopark yeri ayrılmıştır. 
 
5.Site peyzajını oluşturan bitkilendirme, bölgenin karakteristik topoğrafya, iklim ve bitki düzenine yabancı düşmeyecek yerli türler ağırlıklı olması öngörüsüyle yapılacaktır. Peyzajı yapılan bu alanlarda özel çocuk oyun alanına yer ayrılacaktır.
 
6.Gerekli kapasitede yapılacak şebeke suyu depolarından hidroforla dairelere su temini sağlanacaktır.
 
7.Site güvenlik merkezinde kurulacak 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercombursaosmangazi-yeni-konut-projeleritorunlar-gyo-koru-park-terrace): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451