SÜMERPARK EVLERİ

PERA GYOPERA GYO PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Sümerpark Evleri – Denizli’nin En Büyük Yaşam Projesi
Denizli’nin finans, ticaret ve alışveriş merkezinde yer alan Sümerpark Evleri şehrin tam kalbinde sadece size özel yepyeni bir yaşam sunuyor.
Ana caddeye, otogara ve Denizli-İzmir hızlı tren istasyonuna sadece yürüme mesafesinde olan Sümerpark Evleri, merkezi konumu ile size hem şehrin içinde hem de şehrin stresinden uzak bir yaşam imkânı sağlıyor.
 
Ayrıcalıklı Bir Dünya
Denizli, çağdaş bir kentsel tasarım anlayışıyla projelendirilmiş, konut, alışveriş merkezi, otel ve sağlık hizmetlerini tek bir çatı altında birleştiren yepyeni bir yaşam kompleksi ile tanışıyor.
230 bin metrekarelik inşaat alanı kapsamında 606 konut, 110 bin metrekarelik'lik alışveriş merkezi, 4 yıldızlı otel ve 150 yataklı hastanenin yer aldığı proje, Denizli’nin ve Ege Bölgesi'nin en büyük çok bileşenli kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyor.
Denizli'de yeni bir yaşam anlayışının öncülüğünü yapan Sümerpark Evleri'nde, güvenlikten konfora, sosyal tesislerden doğal alanlara, alışveriş merkezine kadar yaşamınıza değer katacak tüm unsurlar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı.
7/24 güvenlik hizmetleri, çocuk oyun alanları, sosyal tesisleri ve deprem yönetmeliğine uygun inşasıyla Denizli'de ilk kez güvenli site yaşamını hayata geçiren Sümerpark Evleri size ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor.
 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomdenizlimerkezefendi-yeni-konut-projeleripera-gyo-sumerpark-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451