SİNPAŞ AQUA CITY

Projeyi Takip Et
İzmir Asfaltı Üzeri 5. km Adnan Menderes Bulvarı No: 185 (Eski EGS Park) /
Konut Sayısı : 1800
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,3,5+1
Metrekare Aralığı : 72
Teslim Tarihi : 2017-06-01
Fiyat Aralığı : 159000
SİNPAŞ GYOSİNPAŞ GYO PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
BATI EGE YATIRIMBATI EGE YATIRIM PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
 
SUYUN BAMBAŞKA HALLERİ
AquaCity Denizli’de su ve yeşille iç içe dört farklı yaşam alternatifi geliştirildi.
Maldivler bölgesinden gelen kumuyla kumsal hayatı sunan Aqua Beach, su kenarındaki yalılarıyla Aqua Mansion, büyüsüne kapılacağınız göl ve bahçe evleriyle Aqua Homes & Garden ve Denizli’nin en yüksek kuleleri Aqua Towers, AquaCity Denizli’de sizi bekliyor.
 
BİR SU KIYISININ HUZURU BU...
Güneş her sabah farklı aralayacak perdelerini. İçini okşayacak suyun sesi. Yeşille mavinin bambaşka buluşmalarına tanık olacaksın her gün. Lavantaların, narenciyelerin, nergislerin kokusu gelecek burnuna. Bir palmiye gölgesinin eşlik ettiği bankta otururken çocukların coşkusuna tanık olacaksın. Evinin hemen yanı başında bulunan bir çam korusu, güne zinde başlamanı sağlayacak.
 
AQUA BEACH
Kumdan Kaleler
Çocuklara rastlayacaksın. Birlikte kumdan kaleler yapan. Uzak diyarlardan gelen o bembeyaz kumdan bir avuç alıp bırakacaksın parmaklarının arasından. Zaman hep güzel akacak. 
AquaCity Denizli’nin en özel etaplarından biri olan Aqua Beach evlerinde, Maldivler bölgesinden gelen bembeyaz kumla hazırlanmış bir plaj sizi bekliyor. Her mevsim kıyı hayatını yaşayacağınız Aqua Beach kumsal evlerinde suyun ferahlatıcı ve huzurlu dünyasının keyfini çıkaracaksınız.
 
AQUA MANSION
Denizli’nin ortasında bir yalı...
Yaşayacaksın. Denizli’nin ortasında bir yalıda. Su, hep başka hâlleriyle karşılayacak seni. Bir başka dünya olacak yaşadığın yer. Hep gitmek istediğin yerlerin huzurunu bulacaksın eve geldiğinde. Yaşadığını hissedeceksin. 
Yalı konseptiyle tasarlanan Aqua Mansion, su kıyısında görkemli bir dünya sunmak için AquaCity Denizli’nin en prestijli ve ayrıcalıklı etabı olarak sizi bekliyor.
 
AQUA HOMES & GARDEN
GÖLLERİN VE KOKU BAHÇELERİNİN BÜYÜSÜ KAPLAYACAK İÇİNİ...
Sakin göllerin kıyısında gezineceksin. Bulutların yansıdığını göreceksin suya. Her mevsim göllerin büyüsü kaplayacak içini. Pencerenden baktığında ya da balkona çıktığında çiçek bahçeleri karşılayacak seni hep ilk bakışta. Keyfini çıkaracaksın hayatın. Nergislerin, lavantaların, portakal çiçeklerinin kokusuyla dolacak için. 
 
AquaCity Denizli’nin büyüleyici göl manzarasına ve çok özel koku ve meyve bahçelerine sahip Aqua Homes & Garden evleri, aradığınız dingin dünyanın kapılarını size ardına kadar aralayacak.
 
HER ŞEY KANATLARININ ALTINDA OLACAK…
Zirvesinden seyredeceksin Denizli’yi. Her şey kanatlarının altında olacak hep. İstediğinde doğa, istediğinde kent hayatının içinde bulacaksın kendini. Her ihtiyacını karşılayan mağazalar, kokusu sokakları saran pasta fırınları, kafeler, kitaptı filmdi bulabileceğin dükkânlar, zinde kalacağın bir spor salonu olacak. Dinamiğini hiç kaybetmeyeceksin.
 
AQUA MALL & TOWERS
Aqua Towers, Denizli’nin en yüksek kuleleri ile prestijli bir yaşam sunuyor. Yüksek standartlarda bir hayatla buluşacağınız Aqua Towers, Denizli’yi zirvelerinde yaşamak isteyenler için tasarlandı. Aqua Towers’ın yanı başındaki, Aqua Mall’da, kentli bir hayatın tüm olanaklarıyla iç içe yasayacaksınız. Alışverisinizi ya da sporunuzu yapıp dinlenmek istediğinizde AquaCity Meydanı’na bakan kafeterya ve restoranlar daima hizmetinizde olacak.
 
SOSYAL YAŞAM
Denizli’de, suyla iç içe bir yaşamı yeniden yorumlayan Sinpaş’ın AquaCity projesinde, toplam 210 bin metrekarelik proje alanı içerisinde 4 ayrı yaşam seçeneği yer alıyor.
 
Aqua Beach’de Denizlililer kumsal evleriyle tanışıyor. Maldivler bölgesinden gelen özel kumlarla oluşturulacak kumsal ve plaj burada yer alıyor. Bu etapta çocuklar su kaydırağı, Aqua Dance ve açık havuz ile Aqua Park’ ın tadını çıkarırken, gençler Aqua Voley ile kumda voleybol oynayabilecekler… Aquacity sakinleri, Aqua Beach Club’ta güneşin tadını çıkarıp, suyun üzerinde tasarlanan bungalovlarda su oyunları eşliğinde dinlenebilecekler. Aqua Cine’ de, açık hava sinemasında ailece film izlemenin keyfine varacaklar…
 
Aqua Mansion konseptinde, yalı yaşamı öne çıkıyor. Bu yaşam seçeneğinde, suya sıfır bir hayatın ayrıcalığı yalı apartmanları konforuyla buluşuyor. Aqua Mansion sakinleri, suyun kenarında Aqua Steps’ten başlayan uzun yürüyüşlerden sonra Aqua Terrace’lar ile suyun kenarında, akşamüstü buluşmalarının keyfini yaşayacaklar.
 
Aqua Homes & Garden’da ise göl ve bahçe keyfi bir arada yaşanıyor. Çocuklara ağaç dallarından meyve toplama, kendi sebzesini yetiştirme ve çocuk parklarında vakit geçirme olanağı da sunan bu konseptte, bir yakada göller ve kamelyalar, diğer yakada bahçeler ve teraslar ile dingin bir yaşam Aqua Homes & Garden sakinlerini bekliyor.
 
AquaTowers ise şehrin en yüksek ve en prestijli residence kuleleri olarak yükseliyor. AquaCity, farklı tipte konutlarının ve renkli sosyal yaşamının yanı sıra, Aqua Towers’ın altında konumlanan 11 bin 500 metre karelik ticari alanlar alanı içerisinde, mutfak, ev tekstili, kadın ve erkek giyim mağazaları, fast food zincirleri, spor mağazaları, kafeler, restoranlar, çocuk giyim ve oyuncak mağazalar bulunuyor. AquaMall adıyla Denizlilerin yeni buluşma ve alışveriş merkezi olarak yükseliyor.
 
 
 
 

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

SİNPAŞ AQUA CITY İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomdenizlimerkezefendi-yeni-konut-projelerisinpas-gyo-bati-ege-yatirim-sinpas-aqua-city): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451