MY NEWWORK

Projeyi Takip Et
Ataşehir / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
AĞAOĞLU İNŞAATAĞAOĞLU İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
MY NEWWORK'TE YAŞAM
 
MY NEWWORK'ÜN FERAH ÇALIŞMA ALANLARI İLE YENİ BİR İŞ ORTAMINA KAVUŞACAKSINIZ!
 
İş hayatı yoğun olabilir ama iş yeri geniş ve ferah olmalıdır! Yapılan araştırmalar, fiziki çalışma şartlarının olgunluğu ile iş verimliliğinin doğru orantılı olduğunu gösteriyor.
 
Teknolojiyle iç içe donatılmış alanlarda çalışmanın rahatlığı ve fonksiyonelliğiyle başarının kapılarını aralamak artık çok kolay. My Newwork'teki teknolojik toplantı odalarıyla ihtiyaç duyduğunuz her şey yanı başınızda!
 
Yepyeni fikirlere ve iş çözümlerine destek olmak için geniş, ferah ve dingin bir atmosfere sahip çalışma alanları yaratmayı hayal ettik!
 
AVRUPA'NIN EN BÜYÜK SPOR VE YAŞAM MERKEZİ MYCLUB'IN AYRICALIKLI DÜNYASI ÇOK YAKININIZDA!
 
İstanbul'un en güçlü mekanlarından birinde, Ataşehir'de yoğun iş temposunun ardından bedeninizi ve zihninizi rahatlatabileceğiniz benzersiz bir ayrıcalık : MyClub.
 
Açık ve kapalı yüzme havuzları, squash, spining, badminton ve fitness bu kapsamlı spor ve yaşam merkezinde sunulan alternatiflerden yalnızca birkaçı!
 
BURADA YOK YOK!
 
* Deneyimli operatörlerimiz yurtiçi ve yurtdışı iletişimlerinizi 7 gün 24 saat sorunsuz yürütüyor. Sekreterya çalışanlarımız size ulaşmak isteyenlere 24 saat eksiksiz hizmet veriyor.
* İş hayatınızın yanı sıra özel hayatınızı da kolaylaştırıyor. Uzman ekibi ile 7 gün 24 saat organizasyon, resepsiyon ve danışmanlık hizmetleri ile hayatınızı planlamak çok daha kolay.
* Seyahat, eğlence, stil ve alışveriş danışmanlığı, tıbbi ve hukuki danışmanlık, veteriner danışmanlığı, peyzaj danışmanlığı… Teknik destek hizmetlerimiz aklınıza gelebilecek her konuda size yardımcı olmak için bekliyor.
* Günlük hayatın yoğunluğundan dolayı mali piyasalardaki hareketleri sürekli, doğru ve yeterli olarak takip edemeyebilirsiniz. Sizin için takip ediyor, en doğru bilgileri edinmenizi sağlıyoruz.
* Etkinlik rezervasyonlarından, kuru temizleme, fatura ödeme ve catering hizmetlerine kadar pek çok konuda hayatınızı kolaylaştırıp ajandanızı rahatça düzenlemenizi de sağlıyoruz.
* MyClub hizmetleriyle sağlığı, özel anlaşmalı mağazalar ile keyifli bir alışverişi ve My Hotels hizmetleri ile misafirlerinizi ağırlayacağınız birbirinden benzersiz hizmetleri bir arada sunan My Newwork'te ayrıcalığın farkını maksimum düzeyde yaşayacaksınız.
* Ağaoğlu My Newwork'e teşrif ettiğiniz an, yetkili personelin güler yüzü ile karşılanacak, vale parking hizmeti ile aracınızı güvenli ellere teslim edebileceksiniz.
* İç dekorasyon hizmetleri, beyaz eşya / mobilya hizmetleri, taşınma organizasyonu hizmetleri ve özel talep hizmetleri ile donatılan My Newwork, estetik ve hızlı bir organizasyonla hayatınızı şekillendirmenize yardımcı olacak.
 
SADECE PRESTİJİN DEĞİL, FARKLI LEZZETLERİN YENİ ADRESİ MY NEWWORK!
 
My Newwork'teki restoran ve kafeler, iş yemeklerinizi daha keyifli bir hale getiriyor. Dünyanın ve Türkiye'nin en ünlü markaları, damak zevkinize hitap edecek lezzetleri sizlere sunuyor. İşiniz de eğlenceniz de My Newwork'te!
 
FARK YARATANLARIN FARK YARATAN TALEPLERİ KARŞILANDI!
 
Biliyoruz ki iş dünyasında başarılarıyla fark yaratanların beklediği hizmetlerde fark yaratmaktadır!
 
İşte tam da bu nedenle, İtalyan mutfağından Çin mutfağına kadar sayısız lezzet alternatifini seçiminize sunuyoruz. Gününüze keyif katın diye My Newwork'ün çok özel mekanları sizleri bekliyor.
 
"İŞ BİTER, HEMEN AŞAĞIDA TİYATRO PERDESİ AÇILIR." Murad Acar
 
Evet, My Newwork'te tiyatro salonu da var.
 
Çünkü My Newwork, aynı zamanda bir sanat merkezi. My Newwork'te çalışma arkadaşlarınızla ya da yakın dostlarınızla beraber iş çıkışlarında keyifli ve değerli vakit geçirebilir, sahnelenen birbirinden başarılı profesyonel performansları seyredebilirsiniz.
 
MY NEWWORK'TEKİ EN BÜYÜK ARTILARDAN BİRİ, İÇİNDE YER ALACAK SANAT GALERİSİ! Ömer Çamoğlu
 
My Newwork, sanat merkezi özelliğiyle sanat galerilerini de çalışma hayatınızın merkezine taşıyor.
 
My Newwork prestijli bir iş merkezi olmasının yanında aynı zamanda tam bir kültür merkezi.
 
Tüm bu bakış açısıyla yepyeni fikirler üretmenize olanak sağlarken, iş dünyasında yepyeni çözümler sunuyor.
 
İŞ HAYATININ STRESİNİ AZALTMAK İÇİN KEYİFLİ OYUN ALANLARI
 
Hayat sadece iş demek değildir, biraz eğlenmek ve beyin jimnastiği yapmak için My Newwork'te çalışanlara özel modern oyun alanları tasarlandı! İş çıkışlarında ve molalarınızda keyifli vakit geçirebilin diye!
 
PROJE HAKKINDA
MY NEWWORK TÜM ZAMANLAR İÇİN YÜKSELEN BİR YATIRIM FIRSATIDIR!
 
Gerçek hayattan ilham alarak modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda nokta tespitler yapan uluslararası deneyime sahip işinin ehli uzman kadromuz modern tasarım projelerimizin ilk adımını oluşturuyor.
 
Modern tasarımın inovatif ürünlerle yapılması, yaşama ve zamana bir adım daha yaklaşmaktır. İnsan tasarıma değil, tasarım insan yaşamına uymalıdır. Bu yüzden her inovatif tasarım, inovatif olabilen profesyonel eller tarafından hayata kazandırılabilir. Tıpkı My Newwork'te olduğu gibi.
 
Yaşama ve zamana yaklaşan her hamle, kazancı devamlı yükselen başarılı, akıllı yatırımları ortaya çıkarmaktadır. Bu defa, Türkiye'nin ve dünyanın en önemli projelerinden biri olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Projesi'nin yer alacağı Ataşehir'de yükselecek olan My Newwork'ü yılların birikimi ve tecrübesi ile bir yatırım fırsatı olarak sunuyoruz.
 
Zaman geçip eskirken, My Newwork projesinde yatırım değeri eskimeyip, yatırımcısını daima kazançlı çıkaracaktır. Zaman, insanlarda farklı ihtiyaçlar doğururken, ihtiyaçlara cevap vermek için gerçekleştirilen projelerde bize düşen görev yılların tecrübe ve birikimini bir araya getirerek yatırımcıya ideal kazanç koşullarını sunmaktır.
 
Geleceği görerek, doğru yatırım alanlarına yönelmek, şehrin gelişen bölgelerini şimdiden fark etmek ve tüm bunları sahip olunan gerçek bir profesyonel ekip ile yapmak, modern hayat zincirinin en güçlü halkalarına sahip olmaktır. Yatırımcılar, bu güçlü halka içinde yer alarak, geleceğin en güçlü yatırımlarından birine imza atmış olacaklar.
 
My Newwork projesi, modern zamanların Kapalı Çarşı'sı olmaya adaydır. Nasıl Kapalı Çarşı geçmişteki yüksek değerini koruyorsa, My Newwork de değerini hep koruyacaktır. Nasıl Kapalı Çarşı'lı olmak asırlardır bir ayrıcalıksa, My Newwork yatırımcısı olmak bugün de yarın da büyük ayrıcalık olacaktır.
 
Hasan Rahvalı 
CEO
 
ÇAĞDAŞ OFİS ANLAYIŞI VE MİMARİ SORUMLULUKLAR
 
Günümüz mimarisinde iletişim, teknoloji olanak ve ihtiyaçlarının çağdaş ofis gereksinimlerinde vazgeçilmez bir yeri vardır.
 
Tüm bunları mimari öğelerle birleştirerek tasarım sürecinin tamamlandığı bir gerçektir. Tasarım sürecinde, tasarımcının bilgi ve deneyimi ile yatırımcının ihtiyaçlarının net olarak belirlenmesi ortaya çıkarılan ürünün başarısını gösterir.
 
Tasarım sürecinin değer kazanması demek;
 
* Alan kayıplarının minimize edilmesi
* Doğal gün ışığının değerlendirilmesi
* Genel ulaşım kolaylıkları
* Park sorununun çözümü
* Yatay ve düşey insan sirkülasyonu
* Teknolojik ihtiyaç omurgasının sağlanması
* Akustik ve ısı yalıtımı
* Enerji Verimliliği
* Malzeme seçimlerindeki sürdürülebilirlik
* Leed Sertifikasyonu sürecindeki gerekli uluslararası standartlara uyulması demek!
 
Tüm bu unsurlar bir araya geldiğinde ve estetik değerlerle birleşip tamamlandığında mükemmelliğe doğru yaklaşan bir yapıtın ortaya çıkması kaçınılmazdır.
 
My Newwork projemiz, taarım aşamasında tüm bu süreçleri başarıyla tamamlamış olup, hedeflediği sonuca doğru gerekli olan tüm adımları atmıştır. Gerek mimari grubun 1978'den gerekse yatırımcı grubun 1981'den günümüze gelen deneyimleri birleşerek bu yapıtı ortaya çıkarmıştır.
 
Tasarım sürecinde, takım çalışması başarıyla tamamlanmış olup emeği geçen tüm takım arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
 
Murad Acar
Genel Koordinatör
 
MY NEWWORK GİBİ PRESTİJLİ BİR PROJEYİ SİZLERE SUNMAKTAN GURUR DUYUYORUZ
 
Özgünlük, modernizm ve tasarımın ince bir süzgeçten geçtiği My Newwork'te gördüğünüz sadece mimari olarak estetik bir iş yeri değil, finans merkezlerinin de merkezinde bir yatırımın ta kendisi!
 
Ağaoğlu Şirketler Grubu olarak daima iyisini isteyenler için standartları yeniden belirliyor ve sizleri, sahip olmayı hayal ettiğiniz prestijli projelerle buluşturmaktan daima gurur duyuyoruz.
 
İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin yer aldığı Ataşehir'de yer alacak, prestiji ve mimarisi ile göz kamaştıracak My Newwork'le çıtayı bir tık daha yukarıya taşıyoruz.
 
Bugüne kadar tasarladığımız projelerde var olan tasarım, estetik ve işlevsellik gibi unsurları My Newwork projemizde maksimum seviyeye çıkartarak finansal beklentilerinizin tamamını ve hatta daha çok fazlasını karşılamayı amaçladık.
 
Tüm bu çalışmaların sonucunda bölge için katma değer yaratacak ve mimari açıdan yeni bir soluk getirecek My Newwork ortaya çıktı.
 
Aydın Vural Gökçek
İnce Yapı Direktörü
 
ÇAĞ ATLATAN BİR MİMARİ
 
Yatay ve düşey kütlelerle ayrılan çok fonksiyonlu kullanımın birleştiği özgün mimari formda güçlenmesi…
 
Önündeki geniş yollara rağmen oluşturacağı trafiğini, mevcut yollardan ayırarak kendi arsasında çözümleyen, varlığından kaynaklanan trafiğini kent yollarına taşırmayan planlaması…
 
Tasarımda farklı kotlardan sağlanan yol taşıt ve yaya yaklaşımının yapının her noktasının yoğun kullanımınının kullanıcı seçeneğine bağlı olarak kullanabilme olanağı…
 
Dinlenme, seyir terası, yeme-içme alanları, ofis lobby girişinin de bulunduğu açık-kapalı alanların küçük ölçekte şehir meydanı olarak tasarımıyla yoğun kullanılan spor kompleksi kullanıcılarına ve bölgeye çok amaçlı meydan olarak kazandırılması…
 
Yol kotundan kullanılan yola açık, kapalı meydanların çeşitli performanslar dahil alternatif alanlar oluşturacağı, farklı kotlarda yoldan kullanılan meydanların bağlantılarının yoğun kullanıma teşvik edici kolay ulaşımlarının sağlanması…
 
Yeterli kapalı otopark, bekleme ve servis yollarıyla sağladığı taşıt yaklaşım olanakları…
 
Prestijli, sempatik, fonksiyonel, davetkar mimari çözümlerin kullanılan malzemelerle çevresine değer katması, sıkmayan, sıkılmayan, her bakışta değişik detayların algılanmasını sağlayan formlar oluşturması…
 
Yakın çevresinde dünya projesi İstanbul Uluslararası Finans Merkezi, hemen yanında tüm yıl yoğun kullanılan kentin ikinci büyük spor kompleksi, metro ve çevre yolu bağlantıları, modern Ataşehir yerleşimi…
 
Tasarımıyla, lokasyonuyla My Newwork'un kente yeni bir adres oluşturarak alternatif yaşam alanı olması dileğiyle.
 
Ömer Çamoğlu
Yüksek Mimar
 
LOKASYON
 
Anadolu Yakası'nın kalbi Ataşehir'de Ülker Sports Arena'nın tam yanında çalışma ve sosyal hayat anlayışı daha önce hiç görmediğiniz bir biçimde yükseliyor.
 
Kaçırmanız imkansız! Bütün hayat iş yerinizin etrafınızda akıyor.
 
* 50 bin kişinin çalışacağı dünyanın yeni finans merkezi İstanbul Uluslararası Finans Merkezi
* My Prestige İş Merkezi
* My Office
* Yılda yaklaşık 260 etkinliğe ev sahipliği yapan Ülker Sports Arena
* Her gün binlerce tüketicinin alışveriş yaptığı Palladium Alışveriş Merkezi
* Optimum Outlet
* Brandium
* Uzman kadrolarıyla dünya çapında hizmet veren hastaneler… Acıbadem Hastanesi, Anadolu Sağlık Cerrahi Tıp Şifa Hastanesi ve Memorial Hastanesi
* MyClub
* Carrefoursa
* Metro Gross Market
* Migros
* Botanik Bahçe
* Mimar Sinan Camii
 
Bölgedeki markalı konut projeleri
* Ağaoğlu My World
* Ağaoğlu My Towerland
* Ağaoğlu Andromeda Gold
* Varyap Meridian
* Kent Plus
* Uphill Court
* Incity
* Stargate Konutları
* Teknik Yapı Deluxia
* Metropol İstanbul

Dış Resimler

Kat Planları

MY NEWWORK İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiatasehir-yeni-konut-projeleriagaoglu-insaat-my-newwork): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451