RÖNESANS BİZ KÜÇÜKYALI

Projeyi Takip Et
Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
RÖNESANS GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.RÖNESANS GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş. PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
 
Lokasyon : Küçükyalı, Maltepe, İstanbul
Planlanan proje : Ofis projesi
Konsept tasarım : FX Fowle
Kiralanabilir Alan : 46.000 m²
Açılış/Teslim Tarihi : 2014 2. Çeyrek
Bina Standartı : 11, 9 ve 7 Katlı 3 Bloktan Oluşan A+ Sınıfı Ofis Binası
Brüt Ofis Alanı : 750 - 2.200 m² / Kat
Otopark : 1/50
Kapasitesi Sertifika : LEED Gold Sertifikası Adayı
 
TANITICI BİLGİ
 
İstanbul Maltepe İlçesi'nde toplam 35.521 m2 arsa üzerinde geliştirilmesi planlanan ofis projesidir. Projenin geliştirileceği arsa 49 yıllığına kiralanmıştır. 46500 m2 brüt kiralanabilir alana sahip projenin 13500 m2'lik kısmı Bosch Türkiye’ye kiralanmıştır. İlgili işlem son 5 yılda Türkiye’de yapılmış en büyük önkiralamadır. 
 
Lokasyon ve Ulaşım
 
Projenin geliştirileceği arsanın E-5 Karayolu'na cephesi bulunmaktadır, ayrıca yapımı süren Kadıköy-Kartal metro hattı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından planlanan ve proje aşamasında olan Maltepe-Küçükyalı Transfer Merkezi'ne yakın konumdadır. Konumu itibariyle yüksek erişilebilirliğe sahip olan arsanın yakın çevresinde bir çok konut ve işyeri bulunmaktadır. Maltepe ilçesi özellikle 1999 depreminden sonra konut yapılaşmasının ve nüfusun hızla arttığı bir bölge olmuştur. Yapımı süren Marmaray'ın Maltepe ilçesine ulaşmasının bu bölgeyi çekim alanı haline getirmesi beklenmektedir.
 
Verimlilik esasına dayalı tasarım ve mimari anlayışla geliştirilen proje, her kattan deniz manzarası gören konumu, iç bahçeleri ve çevre düzenlemesiyle zengin bir peyzaj değerine sahiptir. RönesansBiz Küçükyalı projesi aynı zamanda, yüksek performanslı ve verimli binalara verilen uluslararası LEED Gold Sertifikası adayıdır.

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikadikoy-yeni-konut-projelerironesans-gayrimenkul-yatirim-as-ronesans-biz-kucukyali): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451