KASR-I LENA

Projeyi Takip Et
NECİP FAZIL MH,GÜNEŞ SK,NO:1 Ümraniye / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 116
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 140.28-365.80
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 550000TL-900000
TST YAPITST YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Hayatı dolu dolu yaşamanız için


Sizleri İstanbul,Anadolu yakasının en gözde mekanlarından,şehrin içinde,şehir yaşamının yoğum temposundan,stres ve zorluklarından uzakta,daha mutlu bir gelecek için sizleri Çekmeköy de Kasr-ı Lena'ya bekliyoruz.Yaşamı huzurlu ve kolay kılmak için.Çevre dostu yeşillikler içinde huzurlu bir yaşam...

Kasr-ı Lena düşlerinizi gerçekleştirmeniz ve hayatı bir düş gibi yaşamanız için...Tüm detaylar düşünülerek deprem yönetmeliğine uygun yüksek teknololiyle tasarlanmış ve 10.270 m2,%78 yeşil alana sahiptir.


Kendinize ve çocuklarınıza zaman ayırın...

Gürültüsüz,sessiz sakin bir ortamda,kum havuzunda oynamanın tadını çıkaran ve neşeli dakikalar geçiren çocuklarınızı kapalı devre sayesinde evinizdeki televiyondan izlerken,kendinize zaman ayırmanın keyfini süreceksiniz


Tadını Çıkarın

Araç trafiğinden arındırılmış oyun alanlarında voleybol,basketbol,futbol,ve kum havuzunda oynamanın tadı burada çıkıyor.


Sohbetlerin uzadığını fark etmediğiniz samimi ortamlar...

İster açık,ister kapalı ortamda veya havuz başında bir fincan kahvenin doya doya tadını çıkaracağınız,zamanın nasıl geçip gittiğini fark etmediğiniz ortamlar sizleri bekliyor.


Yeni dostluk ve arkadaşlıklara..

Sağlıklı bir ortamda ayrı ayrı yüzme havuzları,saunalar,fitness(spor)salonları ve kafeteryalar sayesinde yeni dostluk ve arkadaşlıklara imza atacaksınız.


Artık bahaneniz yok...

Sadece konutların değil,her yaşa göre aktiviteler ve değerli anların yer aldığı,hareketli,renkli bir yaşam alanı..Artık bahaneniz yok,herşey sizin elinizde,sabah yürüyüşüne çıkın,koşun çocuklarınızla güzel zaman geçirin..Hem ruhunuzu hem bedeninizi dinlendirin.Güvenilirlik ve güvenlik birinci önceliğimiz..

*24 saat kameralı ve devriyeli güvenlik
*Yangın-gaz güvenlik ve alarm sistemi
*Her daireye 2 adet kapalı otopark
*Bina girişleri,site girişi güvenlik noktası ve site içi birçok önemli noktaya hakim görüntülü interkom sistemi
*Deprem yönetmeliğine uygun yüksek teknolojiyle tasarım

Kasr-ı Lena sakinlerinin huzur güvenliği için sağlanan bazı detaylardan birkaçı..

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiumraniye-yeni-konut-projeleritst-yapi-kasr-i-lena): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451