NEW PALAS

Projeyi Takip Et
Şerifali Mah. Aşık Veysel Cad. No:23 ŞERİFALİ Ümraniye / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
MİNTEK YAPIMİNTEK YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Anadolu Yakası' nın gelişen yüzü Ataşehir Şerifali' de kaliteli, ayrıcalıklı, lüks ve mutluluk içeren yapılar sunan Mintek' in yeni projesi hayatınızı değiştirecek.
 
İstanbul' un yeni gözde yerleşim alanlarından Şerifali'de yükselen New Palas, finans merkezi Ataşehir'e 2 km. uzaklığı, gelişmekte olan modern altyapı ve mimarisi ile göz kamaştıran bir merkezde yer alması sayesinde her geçen gün değerine değer katacak.
 
İstanbul'un değişen ve gelişen yaşam anlayışının ihtiyaçlarını belirleyip ona göre haraket eden Mintek Yapı, New Palas ile rahat ve çağdaş yaşamın anahtarını sunan konut projelerine bir yenisini daha ekliyor.
 
New Palas'ın göz alıcı tasarımı dünyaca ünlü ve ödüllü projelerin sahibi mimar Ömer Çamoğlu'na ait. Çamoğlu'nun hayranlık bırakan çizgilerinin yaşamla buluşacağı New Palas'ta yaşam hem ayrıcaklıklı hem de estetik olacak.
 
İnce detayları ile vazgeçilez olacak New Palas, her dairede ankastreleri standart olarak sunuyor. Size keyifle yaşamak kalıyor.
 
180 metrekareye yayılmış bir sosyal alana sahip New Palas, size sauna, buhar odası, hobi odası ayrıcalıklarını sunacak. Sizin gibi seçkin komşularınızla birlikte zaman geçirebileceğiniz alanlar yaratacak.

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiumraniye-serifaliyeni-konut-projelerimintek-yapi-new-palas): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451