LİFE PARK EVLERİ

Projeyi Takip Et
BAŞAKŞEHİR MAH. 1.ETAP YÜRÜYÜŞ YOLU Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 96
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 162
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 375000

Notice: Undefined index: Logo in /home/yp/public_html/proje.php on line 176
ÇOLAKOĞLU GROUPÇOLAKOĞLU GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Life Park Evleri, yaşamınızı kolaylaştırmak için "Başakşehir'de"  doğa ile bir arada 10.724 m2 alan üzerinde, konforlu ve güvenli bir yaşam sunuyor. 

3+1, 4+1 daire ve 4+1 dubleks villa seçenekleri ile toplam 88 daire ve 8 villa, 55 m2 ve 300 m2 arasında farklı büyüklüklerde toplam 30 adet dükkan, 2.930 m2 alan içinde süpermarket, sosyal tesis, her daireye iki araçlık otopark.

Sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini düşünerek, tüm bloklarda radyejeneral temel sistemi uygulanmıştır. Yeni deprem yönetmeliğine uygun yapı denetimleri ve zemin etüd raporları hazırlanmıştır.

Ayrıca güvenlik kamera sistemiyle 24 saat güvendesiniz.

Site girişinden ayrı, bağımsız girişleri ile zemin katlarda bulunan dükkan ve kafeler, sizlerin sosyal ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilmeniz için, konusunda uzman mimar ve mühendisler tarafından planlanmıştır.

 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-yeni-konut-projelericolakoglu-group-life-park-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451