MİYANSERA EVLERİ

Projeyi Takip Et
ALTINTEPSİ MH. ÖZTEKİN CD. No:3 Bayrampaşa / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 125
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,3+2,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 73.00-222.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 270000-750000
AĞAÇKAKAN İNŞAATAĞAÇKAKAN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

  Düşündük ki ileri teknolojinin sunduğu olanaklar, tek başına eksiksiz bir yaşam alanı yaratmak için yeterli değil. Biz de modern dünyadan beklediğiniz her şeyi, her zaman özlemini çektiğiniz komşuluk ilişkilerini ve sımsıcak dostlukları paylaşabileceğiniz bir projede buluşturduk. Miyansera Evleri…

    Şehrin içinde doğayla baş başa kalabilmeniz için, % 75'i yeşil alan olan Miyansera Evleri'nde sosyal ve sportif tesislerle harika bir yaşam sizleri bekliyor. Kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness ve aerobik salonları, kafeteryası, çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor sahası (voleybol, basketbol, tenis), yoğun ağaç dokusu ile çevrelenmiş özel peyzajı ve değişik yaş gruplarına yönelik özel temalı yeşil alanları, yürüyüş parkuru, mağazalarından alışveriş imkanı ile kendiniz ve aileniz için hayal ettiğiniz hayatı Miyansera Evleri'nde bulacaksınız.

    Ayrıca her daire için kapalı otopark, otoparktan dairelere asansör ile ulaşım kolaylığı, her daire için özel depo, daire içi dahil kesintisiz enerji (jeneratör), 24 saat kamera kontrollü özel güvenlik sistemi, yaşamınızı kolaylaştıracak ayrıntılardan sadece bazıları.

    Miyansera Evleri, sizlerin güvenliği için Yıldız Teknik Üniversitesi'nden onaylı zemin etüdü raporu ve son deprem yönetmeliklerine göre projelendirilmistir.

    Aileniz ve komşularınızla birlikte huzur dolu bir ortamda güvenli ve uzun bir yaşamın keyfini çıkarmanız dileğiyle... 

İç Resimler

MİYANSERA EVLERİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibayrampasa-yeni-konut-projeleriagackakan-insaat-miyansera-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451