BAYRAMPAŞA CITY LINE

Projeyi Takip Et
50.YIL CAD. SARAY SOK. NO:7/C KARTALTEPE Bayrampaşa / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 35
Konut Seçenekleri : 0+0,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 54-713
Teslim Tarihi : 2014-05-01
Fiyat Aralığı : 415.000 - 681.000
SEMERKAND YAPISEMERKAND YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

35 konut 11 mağaza.
Başlama tarihi: 2012
Teslim tarihi: Teslimler Mart 2014'te başlayacak

Günümüzün modern dokunuşlarıyla tasarlanmış bir ev düşünün. Eğer siz de hayatın monotonluklarından sıyrılıp, dünyanızı modern çizgilerle şekillendirmek istiyorsanız, Semerkand City Line'da eviniz hazır...

Semerkand City Line komşularınızı da özenle seçiyor. 35 dairede, 35 seçkin aile ile rahatı, huzuru ve sonsuz güveni yakalayabileceğiniz Semerkand City Line evlerinde, keyifli vakit geçirebileceğiniz komşuluk ilişkileri ile yeni dostluklar kazanacaksınız.

Yaşam Yeniden Tanımlandı...

Semerkand City Line, 110 ile 178 m2 arasında değişen farklı tiplerde 2+1, 3+1 ve dubleks olarak planlanan konut seçeneklerini beğeninize sunuyor. Semerkand City Line'da her detay konforunuz için tasarlandı. Son Deprem Yönetmeliğine uygun inşa edilen daireler size ve ailenize güven dolu bir yaşam sunuyor.

Tüm dairelerde, 1.sınıf özenle seçilmiş dekorasyon malzemeleri, "A" sınıfı mutfak ve ankastre (fırın, ocak, davlumbaz) eşyalar, gaz algılama dedektörü, 1 adet klima, daire içinden asansör çağırma kolaylığına kadar her şey Semerkand City Line'da en ince detayına kadar sizin mutlu yaşamanız için inşa ediliyor.

LOKASYON

Proje Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ne ve Metro durağına 300 metre mesafade. TEM otoyoluna, E5 karayoluna ve Otogar’a 3 km uzaklıkta yer alıyor. İstanbul’un tam ortasında bulunan Bayrampaşa City Line’ın Atatürk Havalimanı’na uzaklığı ise sadece 10 km. Proje Beyoğluna ise yalnızca 11 km mesafede bulunuyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibayrampasa-kartaltepeyeni-konut-projelerisemerkand-yapi-bayrampasa-city-line): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451