PAŞAKONAĞI

Projeyi Takip Et
Bayrampaşa / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
BAKIRCI YAPIBAKIRCI YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Mimari tasarımı ve yapı teknolojisiyle birinci sınıf bir kalite sunan Paşakonağı, Bayrampaşa'da konut standartlarını yükseltecek butik bir yaşam alanı sunuyor. 
Sadece 32 ailenin yaşama şansı bulacağı Paşakonağı her projesinde kaliteli yaşam fırsatları yaratan Bakırcı Yapı deneyimiyle hayata geçiyor. Akılcı ve ergonomik kat planları, çatısından bahçedeki çimine kadar her detaydaki kusursuz işçiliğiyle Paşakonağı, hayallerinizdeki yaşam için sizi Bayrampaşa'ya çağırıyor.
 
 
 
 
İnşaat sektörüne ilk adımını 1981 yılında atan ve Bakırcı Yapı, 30 yıldır kaliteli üretim, satış öncesi ve sonrası koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri sayesinde, ev sahibi yaptığı binlerce ailenin güvenini kazandı.
 
İnsana ve doğaya saygıyı prensip edinen Bakırcı Yapı, sağlık, bilişim, gıda ve denizcilik sektörlerinde de söz sahibi olan SAĞLAM ŞİRKETLER GRUBU’nun bir üyesi olarak, güvenle ve inançla çalışmaya devam ediyor.
 
İmza attığı bütün projelerde, üretimin ve hizmetin her aşamasında hatasızlık ilkesi ile çalışan Bakırcı Yapı, her zaman profesyonellerle çalışmanın vermiş olduğu güven, güçlü yönetim kadrosu ve insana hizmet anlayışı ile kendisine güvenen ve inanan herkese hep daha iyisini verebilmek için durmadan çalışıyor.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibayrampasa-yeni-konut-projeleribakirci-yapi-pasakonagi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451