ÇİFTÇİ TOWERS

Projeyi Takip Et
Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 288
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1,5+1,6+1
Metrekare Aralığı : 221-578
Teslim Tarihi : 2015-12-01
Fiyat Aralığı : 4130000-1320000
ÇİFTÇİLER HOLDİNGÇİFTÇİLER HOLDİNG PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
TÜRKERLER HOLDİNGTÜRKERLER HOLDİNG PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

288 adet konuttan oluşan Çiftçi Towers projesinde 160 konut satılık, 128 konut kiralık olarak ayrılıyor. Çiftçi Towers projesinde 2+1'den 6+1'e kadar daire tipi yer alıyor. Çiftçi Towers Zincirlikuyu konut projesinde dairelerin alanları 221 metrekare ile 578 metrekare arasında değişiyor. Proje 45 katlı 2 kule olarak inşa ediliyor ve teslimlerin 2015 yılında yapılması planlanıyor.

KONSEPT

Mimari Yaklaşım

İstanbul kadar eşsiz bir yaşam...

Dünyanın dört bir yanındaki, modern çağın mimari ve mühendislik harikalarından ilham alınarak tasarlanan ÇİFTÇİ TOWERS; İstanbul’da şehrin merkezinde, teknoloji ve estetiği müthiş bir uyumla bir araya getiriyor. İstanbul kadar eşsiz bir yaşam felsefesiyle, sadelik içinde görkemi sunuyor.

Her zevke özel kurgulanmış farklı daire planlarıyla ÇİFTÇİ TOWERS, estetik olduğu kadar güvenli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Siz de burada İstanbul’un tüm güzelliklerini evinize konuk edin. Güzellikler şehri İstanbul’u farklı bir dokunuşla, benzersiz bir noktadan seyredin.

john Mc Aslan

İstanbul’a hakim, benzersiz bir mimari...

RIBA Yılın Binası ödülünü kazanmanın yanı sıra birçok kez Yılın Mimarlık Şirketi ve Yılın Mimarı ödüllerine de layık görülen John McAslan & Partners, dünyanın dört bir yanında gerçekleştirdiği ödüllü projeleriyle dikkat çekiyor.

İngiltere’den Japonya'ya kadar birçok ülkede ticari, eğitim ve kültürel alanlarda tasarladığı projelerle uluslararası ödüllere sahip John McAslan & Partners’ın İstanbul kadar eşsiz bir yaşam hayaliyle hayata geçirdiği Çiftçi Towers, konumuyla ve mimarisiyle benzersiz.

Francesca Muzio

İstanbul silüetine modern bir imza...

Bir İtalyan firması olan FM Interior Design’ın kurucuları Francesca Muzio ve Silvia Orlandini, yat, rezidans ve konut iç mimari tasarımı konularında uzmanlaşmış ekibi ile alışagelmiş iç mimari tanımının ötesinde, anahtar teslim çözümlerle hizmet vermektedir.

P&O Princess Cruises, CRN Yachts, Ferretti ve Benetti yatları başlıca projeleri arasında yer alan firmanın, İtalya, Fransa, Rusya, Bahreyn, Yunanistan ve Türkiye’de gerçekleştirdiği lüks rezidans projeleri de oldukça dikkat çekici.

FM Interior Design'ın imzasını taşıyan ÇİFTÇİ TOWERS’ın detaylarını şekillendiren isim Francesca Muzio, teknoloji ve estetiği buluşturan tasarımıyla İstanbul'un ruhunu ve cazibesini yansıtıyor. Şehrin tarihi mirası, Doğu ve Batı arasındaki stratejik konumu ve kozmopolit yapısından esinlenerek tasarladığı iç mimaride amaç; İstanbul’u bir bütün olarak görmek.

Arup

Farklı bir dokunuş, özgün bir yaşam...

Alanında uzmanlaşmış mühendisleri, danışmanları, tasarımcıları, planlamacıları ile yapı sektöründeki projeler için geniş bir hizmet yelpazesi sunan ARUP, bugüne kadar Sidney Opera Binası, Çin Olimpiyat Stadı gibi anıt yapıların yanı sıra yüksekliği 600 metreyi aşan modern yüksek yapılar da tasarlayan bağımsız mühendislik-müşavirlik firmasıdır. ARUP dünyada yapılı çevrenin geleceğini şekillendirirken olumlu bir fark yaratma sorumluluğu ile çalışmaları yürütmektedir.

Zamanın yapı teknolojilerinin ilerisinde daha yaşanılabilir, daha verimli yapılar tasarlıyoruz.

Çiftçi Towers Projesi’ni çağımızın yapı teknolojilerinin ilerisinde tasarlayıp zamanında teslim etmek için yüksek yapı projelerinde uzmanlaşmış tasarımcılarımız, mühendislerimiz ve proje yöneticilerimizle tüm gücümüzle çalışıyoruz. Projenin tasarımı ve sahada devam eden imalatların standartların üstünde tamamlanması, uluslararası uzmanlığımızın garantisi altındadır. Çiftçi Towers Projesi tamamlandığında, İstanbul siluetinde modern bir imza olacak ve gerek enerji verimliliği, gerek deprem güvenliği, gerekse de akıllı bina özellikleriyle örnek gösterilecektir.

Lokasyon

Çiftçi Towers, İstanbul’un iş ve finans dünyasının kalbinde, Maslak, Mecidiyeköy, Beşiktaş üçgeninin tam ortasında yükseliyor. Avrupa’dan Asya’ya, İstanbul’u gökyüzünden selamlıyor. Şehrin tarihi çekirdeğine doğru Haliç’in ötesine uzanan benzersiz bir seyir keyfi ile etkileyici bir Boğaz manzarasını kucaklıyor.

TEM otoyoluna, Barbaros Bulvarı'na, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprülerine, merkez plazalara ve tüm toplu ulaşım araçlarına yakınlığı sayesinde yaşamınıza zaman katıyor.

Şehrin merkezinde, hayatın içinde, yepyeni bir yaşam sunan Çiftçi Towers’ta kendinize ayırdığınız zaman artıyor. Burada, profesyonel ve sosyal yaşamınızı keyifle yaşama özgürlüğüne kavuşacaksınız.

Sosyal Mekanlar

Rezidans kulelerinin 29. Katlarında yer alan “Lounge” sadece rezidans sahiplerinin faydalanabilecekleri;

toplantı odaları,
parti ve davet alanları,
TV odası,
bar ve oyun odası olarak değerlendirilmekte, rezervasyon sistemiyle çalışması planlanmaktadır.

Birinci kulenin ilk katında yer alan “Sosyal Mekan” ise rezidans sahiplerine özel olarak tasarlanmış olup butik bir fitness ve cardio, sauna, buhar odasu, masaj odaları, cafe/bar gibi alanlarıyla sağlıklı ve keyifli bir yaşam sürmeniz için dizayn edilmiştir.

İki kuleyi birbirine bağlayan yeşil örtüde ise açık havuz ve 343 metre koşu parkuru bulunmaktadır.


Hizmetler

Güvenlik Hizmeti
Güvenliğinizi sağlamak amacıyla, ortak alanlar 24 saat güvenlik kamerasıyla izlenecektir. Güvenlik kameraların yanı sıra, parmak izli geçiş sistemi ve güvenlik elemanlarının da dahil olduğu bir sistem mevcuttur. 24 saat kesintisiz güvenlik hizmeti ile kendinizi huzur içinde hissedebilirsiniz.

Concierge Hizmeti
Araç kiralamadan kuru temizlemeye, fatura ödemeden ev içi temizliğine kadar birçok hizmetten faydalanabileceğiniz concierge hizmeti ile küçük ayrıntılarla meşgul olmadan evinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Teknik Servis Hizmeti
Konusunda uzman profesyonel teknik servis ekibi; bakım servisleri ve basit ev içi tamirat hizmetleriyle hayatınızı kolaylaştırmak için hizmetinizdedir.

Araç Yıkama
Her otopark katında 3 lokasyonda jeton/kart sistemi ile suyun temin edildiği ve rezidans sahiplerinin kendilerinin ya da şoförlerinin kullanımında olan araç yıkama sistemi bulunmaktadır.

Helikopter Pisti
Çatıda yer alan helikopter pisti kolay ve hızlı ulaşım imkanı sağlamaktadır. Helipad kapasitesine uygun her helikopterin iniş kalkış yapabileceği pistin hizmet organizasyonu concierge tarafından yapılacaktır. Rezidans sahiplerinin helikopter pistlerine ulaşımı concierge katından gerçekleştirilecektir.

Farklı bir dokunuş, özgün bir yaşam...

Her biri özgün yaşam alanları sunan 4 ayrı tarzdaki daire seçeneği, farklı zevklere hitap ediyor.

İstanbul’un parlak ışıklarının çeşitliliğinden ilham alınarak tasarlanan “Kaleidoscope” zamansız bir tasarıma sahip. Lüks olduğu kadar mütevazi ve kendi tasarımını kendi zevkine göre yaratmak isteyenler için birebir.

“Moonlight” İstanbul Boğazı’na yansıyan ay ışığından ilham alınarak tasarlandı. Günümüzde en çok yeni neslin tercih ettiği bu modern tarz, sadelik sevenler için ideal.

Klasik sevenler için şehrin geçmişinden esinlenerek oluşturulan “Vintage”, özellikle antika mobilyalarla kombinasyona çok uygun.

Melling’in ünlü İstanbul gravürlerinin ilham kaynağı olduğu “Graphic”, modern olduğu kadar keskin, kalın ve renkli dokunuşlara sahip.


Görkemli mimaride dingin bir yaşam...

Yüksek tavanları ve manzarayı kesintisiz veren boydan boya camlarıyla ÇİFTÇİ TOWERS; ferah olduğu kadar aydınlık.

Her odada bulunan açılabilir pencere kanatları, evde temiz hava dolaşımına imkan sağlarken, şeffaf dış cephesi İstanbul manzarasını evinize konuk ediyor. Cepheye yerleştirilen güneş kırıcılar ile, güneş ışınlarının yaşam alanlarına girişinin kontrolü sağlanarak enerji verimliliği arttırılmıştır. Camlar, karanlıkta içeriden dışarıya bakış sırasında görüntüyü ve manzarayı engelleyen yansımayı minimize edecek teknik özelliğe sahiptir. Tüm cephe boyunca kullanılan blackout sistemi ile rezidans sahiplerinin mahremiyeti korunmaktadır.

Rezidans sahipleri tüm konfor gereksinimlerini ve bina servislerini dokunmatik ekrana sahip akıllı ev sisteminden yararlanarak gerçekleştirebileceklerdir.

ÇİFTÇİ TOWERS tasarım hesaplarında, ülkemizde yürürlükte olan Türk Standartları ve Türk Deprem Yönetmeliği esas alınmakla birlikte, uluslararası düzeyde kullanılmakta olan Amerikan Uniform Building Code ve International Building Code yönetmeliklerinden de yararlanılmıştır. Binada öngörülen teknolojik altyapı sayesinde şiddetli bir deprem olduktan sonra bile, bir saat boyunca binadaki tüm sistemlerin çalışır halde olması planlanmıştır.

Rezidans ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçları 4 borulu fan coil ve %100 taze havalı ısı geri kazanımlı klima santralleri ile sağlanmaktadır.

Sistemin soğutma ve ısıtma suyu ihtiyaçları podyumda yer alan birimlerden ayrı olarak tesis edilecek merkezi su soğutmalı soğutma grubu ve doğalgaz yakıcılı kazanlar ile karşılanmaktadır.

Rezidanslarda uluslararası yangın standartları göz önüne alınarak tasarlanmış yangın algılama ve yangın söndürme sistemleri mevcuttur. Yangın söndürme için otomatik sprikler sistemi kullanılmaktadır. Rezidans merdiven koridorlarında yangın dolabı sistemi, kuru kimyasal tüplü söndürücüler ve itfaiye bağlantı ağızları bulunmaktadır. Söndürme sisteminin vanalarının açık kapalı konumları, su akışı, pompaların pozisyonları kontrol merkezinden sürekli izlenmektedir.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

ÇİFTÇİ TOWERS İle İlgili Haberler

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-yeni-konut-projelericiftciler-holding-turkerler-holding-ciftci-towers): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451