ANFA LİFE RESİDENCE

Projeyi Takip Et
Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 208
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,
Metrekare Aralığı : 78
Teslim Tarihi : 2014-08-01
Fiyat Aralığı : 200000
EL EMİN İNŞAATEL EMİN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Anfa Residence, modern tasarım anlayışına sahip şehir projesi etkilerini derinlikli cephe sistemleri ve mimarisinde hissettiren. Çevresine ve gelişmekte olan Beylikdüzü ’ne bir değer daha kazandıran Anfa Residence, merkezi lokasyonu ve hizmetleriyle içerisinde ayrıcalık ve yaşam barındıyor.

Residence hizmetlerinin tümünü bulacağınız Anfa Residence, El Emin İnşaat’ın vizyonu ve güvencesi ile hayata geçiriliyor. Projede 7/24 güvenlik, kapalı devre kamera sistemi, resepsiyon, fitness center , spa,türk hamamı ve sauna bulunmakta , ayrıca çocuklar içinde her şeyin düşünüldüğü projede kreşte bulunmaktadır.

Anfa Residence, inşaat sektöründe; güven prensibiyle çalışıp adımıza yakışır şekilde EMİN adımlarla, ülkemize ve milletimize yakışır yapılar sunmayı prensip edinmiştir.

SOSYAL FAALİYETLER

Standart olarak alacağınız hizmetler sayesinde hayatınızın her anını kolaylaştıracak bir hizmet anlayışı. Size gereken her şey önceden düşünüldü ve hizmet almanız için sizi bekliyor.

Projede 7/24 güvenlik, lobby hizmetleri, kapalı devre kamera sistemi, resepsiyon, fitness center, spa, Türk hamamı ve sauna bulunmakta, ayrıca çocuklar içinde her şeyin düşünüldüğü projede kreşte bulunmaktadır.
 
Anfa Residence Nerede?
 
E-5 2 dakika
Sağlık Kurumlarına 2 dakika,
Eğitim Kurumlarına 2 dakika,
Tem bağlantı yoluna 2 dakika,
Metrobüs'e 2 dakika,
Torium AVM 5 dakika,
Marmara Park AVM 2 dakika,
Tüyap Fuar Merkezine 5 dakika mesafede bir konumda bulunuyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

ANFA LİFE RESİDENCE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzu-yeni-konut-projeleriel-emin-insaat-anfa-life-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451