ROSEGARDEN GÜRPINAR

GÜL İNŞAAT YAPIGÜL İNŞAAT YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Rosegarden Gürpınar İstanbul'un yükselen değeri Beylikdüzü-Beykent'de toplam 18.000 m2 inşaat, 6.500 m2 arsa üzerinde 81 adet konut, 18 adet de işyerinden oluşan ve kapanmaz deniz manzarası ile bölgenin en çok prim yapacak konut projesidir.
 
 
Rosegarden Gürpınar; Çocuk oyun parkı, açık yüzme havuzu, kapalı otopark, spor salonu, kuaför, market vb. alışveriş ve sosyal hizmet alanlarını da içinde barındıran teknolojinin doğa ile buluştuğu ayrıcalıklı bir projedir.
 
Toplam 6 bloktan oluşan 1+1, 2+1, 3+1, dubleks, daire ve işyerlerinden oluşan Rosegardengürpınar'da ister  gündüz havuz keyfi yaşayın, isterseniz de akşam günün yorgunluğunu kapanmaz deniz manzarasını izleyerek atın.
 
Kapanmaz deniz ve gece manzarası,
 
Bol oksijenli havası,
Çocuk Parkı ve bahçeleriyle doğayla iç içe konumu,
Otobüs,Metrobüs ve Havaalanına yakınlığı ile kısa sürede prim yapacak ayrıcalıklı bir sitedir.
 
Özellikle İstanbul'un yoğun ve stresli iş temposunun dışında kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz anlarınızı,sevdiklerinizle paylaşıp enerjinizi yeniden toparlayabileceğiniz bir yaşam alanıdır.
 
 
Kapalı Otopark,Yangın ve deprem alarm sistemi,Fitness Merkezi,Kuaförü,Marketi,Peyzaj Bahçesi,Cafe-Restaurant ve Sosyal Tesisleriyle ev ve iş yaşamı arasında mutluluğu paylaşmak sizin de hakkınız.
 
Rosegarden Gürpınar

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzu-yeni-konut-projelerigul-insaat-yapi-rosegarden-gurpinar): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451