Notice: Undefined index: Kapak in /home/yp/public_html/proje.php on line 79
LAVİNYA CİTY projesi fiyatları LAVİNYA CİTY projesi nerede adres, telefon ve e-posta bilgileri

LAVİNYA CİTY

Projeyi Takip Et
E-5 KARAYOLU ÜZERİ Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 230
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 70.50-287.20
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 220000TL-525000
KULLAR İNŞAATKULLAR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Notice: Undefined index: Kapak in /home/yp/public_html/proje.php on line 199

 

KULLAR İNŞAAT ve GAYRİMENKUL GELİŞTİRME A.Ş.
 
Kullar İnşaat, İbrahim Kul ve Ahmet Kul tarafından kurulmuştur. Bir aile Şirketi olan Kullar İnşaat, tekstil sektöründeki birikimlerini geleceği de düşünerek arsa yatırımına dönüştürmüş, 2007 yılı itibariyle gayrimenkul projesi olarak hayata geçirmeye karar vermiştir. İş yaşantımız boyunca benimseyip ilke edindiğimiz, kaliteye ve güvene dayalı hizmet anlayışımızı Kullar İnşaat ile inşaat sektörüne de taşımış bulunmaktayız.      
 
Kullar İnşaat kalitenin yanında merkezi konumlarıyla öne çıkan projeleri ile dikkat çekmektedir. Hızla gelişen global dünyada ileriyi görebilme özelliğiyle ile ön plana çıkan Kullar İnşaat çok güçlü bir arsa portföyüne sahip olup, projelerini sosyal hayatın ve ulaşım noktalarının yanı başında olan merkezi konumlarda gerçekleştirmekte ve hizmete sunmaktadır. Farklı kavramlara sahip projelerin altına imza atmak amacı ile yoluna güvenilir adımlarla devam eden Kullar İnşaat’ın başlamış olan veya başlayacak olan konut, ofis, otel ve alışveriş merkezi gibi farklı projeleri içeren geniş bir yapı portföyü bulunmaktadır.
 
 
 
 
MİSYONUMUZ
 
Kullar İnşaat olarak misyonumuz; güvenilirliğin, müşteri memnuniyetinin ve kalitenin bütününü oluşturmak, tüm detayları, huzurlu ve güvenli bir yaşam ortamı yaratmak için birleştirmektir. Çevresel-Sosyal etkenleri değerli müşterilerimizin memnuniyeti için projelerimize ve planlarımıza başarılı bir şekilde hayata entegre ederek geçirmektir.
 
 
 
VİZYONUMUZ
 
Kullar İnşaat ailesi olarak bizler tek yürek olmanın verdiği güç ve güvenle, kitlelere, doğru projeler yaparak, sürekli memnuniyet amacı ile hep ilk tercih edilen olabilmek için çalışmaktan vazgeçmeyeceğiz.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzu-yeni-konut-projelerikullar-insaat-lavinya-city): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451