LIFE CITY

Beş yıldızlı bir otel konforunu ömür boyu yaşamak isteyenlere...

Projeyi Takip Et
ADNAN KAHVECİ MAH. YAVUZ SULTAN SELİM CAD. NO:22 BEYKENT Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 169
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 98-359
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 192.000 - 359.000
GÖKİL İNŞAATGÖKİL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

AYRICALIKLARIMIZ
 
Kendi içinde her türlü ihtiyaca cevap verecek, güven, konfor ve kaliteli bir yaşam sunan Life City Suites,  projenin dışına çıktığınız  andan itibaren, bölgenin en işlek ve modern caddesiyle sizi başbaşa bırakıyor. Life City Suites Otel formatında hazırlanmış özel bir proje olarak hem mimari açıdan hem sosyal olanaklar bakımından sizlere beş yıldızlı bir Otelde alabileceğiniz konfor ve hizmeti sunmakta :
 
- Resepsiyon hizmeti,
- Lobi,
- Deniz manzarası,
- Tüm alanlarda sınırsız wi-fi hizmeti,
- Kreş - Anaokulu,
- 2 kat kapalı otopark ve kapalı otoparktan daireye
- asansörlü ulaşım imkanı,
- CCTV üst düzey güvenlik sistemleri ,
- Sohbet ve Toplantı Alanları,
- Kafe ve Dinlenme Alanları.
 
GÜVENLİK :
 
- Intercom
- Güvenlik
- CCTV
- Site çevresinde özel kamera sistemleri.
 
SOSYAL ALANDA FARKIMIZ :
 
- Bina çevresinde geniş yeşil alanlar,
- Deniz manzaralı teras ve suitesler,
- En iyi standartlarda hazırlanmış site güvenliği,
- Düşük aidat.
 
TEKNİK ALANDA FARKIMIZ :
 
- Nem izolasyonu, ısı ve ses yalıtımı,
- Binaların yapımında  Jet Grouting Metodu,
- C-35 beton sınıfı.
 
RAKAMLARLA LIFE CITY
 
Life City Suites 6700 m2 alan içerisinde  169 adet özel suites ve 10 adet ticari üniteden oluşan bir tasarım ve konfor harikası...
Keyifli ve kaliteli bir hayata merhaba demek isteyen herkese Life City Suites kapılarını açıyor :
 
- 1+1, 2+1, 3+1'den oluşan 16 ayrı tip suites seçeneği ile toplam 169 özel suites,
- Her blok için 2 adet asansör, 
- Market, banka şubesi, alışveriş mağazaları ve kafelerden oluşan 10 adet işyeri.
 
AKTİVİTELER :
 
- Yazlık sinema, 
- Açık yüzme havuzu, 
- SPA & Fitness, Squash salonu, Türk hamamı, 
- Terasta yürüme parkuru, 
- Sohbet ve toplantı alanları, 
- Kafe ve dinlenme alanları, 
- Çocuk oyun alanları.
 
PROJE ÖZELLİKLERİ :
 
- Modern yaşam alanı, 
- Üstün inşaat teknolojisi, 
- Çağdaş ve şık otel mimarisi, 
- Yüksek standartlarda güvenlik hizmeti, 
- Havalandırma, yangın algılama sistemi & Spring sistemi.
 
LIFE CITY SUITES'DE ÇOCUKLARA ÖZEL
 
Proje yüzeyinde kesinlikle araç bulunmayan Life City Suites'de çocuklarınızı güvenle oyun alanlarına bırakabilirsiniz.
 
Gönüllerince oyun alanlarımızda istedikleri kadar oynayabilecekler.
 
LIFE CITY SUITES'DE FITNESS KEYFİ
 
Fitness kelime anlamı olarak "Sağlıklı ve formda olmak"tır. Bir çok egzersize dayalı bir spordur.Diğer bütün sporlardan farklı bir hedef olarak, bütün kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesi amaçlanır. 
Esasen bütün sporlar dallarında fitnessta kullanılan egzersizler yer alır yahut bir spor dalına özel bir egzersiz fitnessta yer alabilir. Çünkü her spor dalında vücutta ağırlıklı kullanılan kas grupları vardır. Bu kas gruplarına kondisyon kazandırılması için yapılan egzersizlerin pek çoğu fitness egzersizleri olarak da kullanılmaktadır.
 
LIFE CITY SUITES'DE SAUNA & HAMAM KEYFİ
 
Sauna
Vücuda uyğulanan sıcaklıkla Kişinin terlemesinin sağlandığı ahşap ve ayrıca izolasyon yapılmış bir odadır. Sauna nedir? denildiğinde aklımıza hemen sıcak ve buharlı bir oda gelir. Ama aslında saunada buhar değil kuru sıcak bulunur. Buhar sadece kabindeki nem oranını arttırmak için ısıtıcıdaki özel volkanik taşların üzerine su döküldüğü zaman oluşur. Böylece oluşan sıcak ve nemli ortamda vücut terlemiş olur ve sauna kullanımı gerçekleşir.Böylece gündelik hayatlarında yeterince terleyemeyen kişiler sauna kullanımıyla daha sağlıklı bir vücuda sahip olurlar. Bu kişiler üzerinde saunanın faydaları ilerleyen yıllarda gözle görünür bir biçimde kendini göstermektedir.
 
Hamam
Hamam (Arapça, hammâm), özel bir düzenle ısıtılan sıcak ve soğuk suyu bulunan, yıkanma amacıyla kullanılan yapı.  Hamamın tarihi Romalılar'a kadar uzanır. Vezüv yanardağının patlamasından sonra küller altında kalan Pompei şehrinde yapılan kazılar, Romalılar'ın kullandıkları hamamları ortaya çıkarmıştır. Bu hamamların yalnız temizlik için değil, zevk ve eğlence için de yapıldığı anlaşılmaktadır. Romalılarda sınıf farkı olduğu için, hamamlarda kölelerle asillerin giriş kapıları ve yıkandıkları yerler ayrılmıştı. Roma hamamlarında ayrıca buhar banyosu yeri, soğuk ve sıcak su havuzları da vardı.
 
LIFE CITY SUITES'DE SİNEMA KEYFİ
 
Yaz günlerinin vazgeçilmez eğlencesi idi sinemalar. Tüm mahalle, kollarının altında minderleri ve ellerinde çekirdekleri ile en yakın yazlık sinemanın yolunu tutarlardı. Gökyüzünden yıldızlar, yaz rüzgarı, ekranda Türkan Şoray'ın buğulu gözleri ya da kötülük yapmayacağına emin olduğumuz Ediz Hun'un temiz yüzü perdeye yansır, hemen beraberinde çekirdeklerin çitleme sesleri yükselirdi. Ankara gazozunun kapakları art arda açılırdı. Sonra televizyon girdi yaşamımıza ve biz yazlık sinemaların ahşap sandalyelerini, minderlerimizi Ankara gazozunu bir başlarına bırakıp evdeki koltuklarımıza gömüldük. Tüm ihanete rağmen kimi sinemalar direndi, sandalyelerini modaya uydurup plastiğe döndürse de... Kaybetmiş olduğumuz bu kültürümüzü Life City Suites'de tekrar hayata geçiriyoruz.
Seğir terasımızda yıldızlar altında muhteşem bir deniz manzarasına karşı sinema şölenine ne dersiniz...
 
YEŞİL VE MAVİYLE DOLU ŞEHİR HAYATINA HOŞGELDİNİZ...
 
Muhteşem deniz manzarası, yaz günlerinin vazgeçilmezi açık yüzme havuzunuz, yeşilliklerle dolu site bahçeleriniz, hepsi Life City Suites'de...
 
SQUASH OYUNU'NU LIFE CITY SUITES'DE KEŞFEDİN...
 
- Squash oyunu, geçen yüzyılın başlarında İngiltere Harrow üniversitesi'nde öğrencilerin bir gün tenis sahasının boşalmasını beklerken biraz oyalanmak için karşılarındaki duvara top atmalarıyla başladı.
- Ritmik çarpma sesleri, öğrenicilerin aklını çelince bu oynama ve oyalanma kısa sürede kişilik kazandı. 1886 yılında oyunu kuralları ve saha boyutlaı belirlendi.
- 1911'de Squash, Tenis Komitesi tarafından resmen tanındı, oyunun boyutları Bath Kulübü'nün ölçülerine uygun kaldı, kurallarda çok az değişiklik yapıldı.
- Oyun sahası bir tarafı açık, üstü kapalı bir küp veya kutu görünümünde. Tenis sahasından daha küçük boyutlara sahip olan bu kutuda zemin parke, duvarlar tahta veya özel bir alçı sıvasıyla örtülü.
- Giysi ve raket tenise benzer özelliklerde , Squash topu tenis topundan daha küçük, kauçuktan yapılan, çapı 4 cm ve ağırlığı 24 gramdır.
- Squash'ın yaygın olduğu ülkeler arasında İngiltere, A.B.D. Yeni Zelanda ve Pakistan sayılabilir
 
SAĞLAM ZEMİN
 
SAĞLAM ZEMİN = JET GROUTING
Jet Grout 400-500 bar basınç ile püskürtülen su ve çimento karışımının zeminin boşluklarını doldurup, sıkıştırması sureti ile elde edilir.
 
Yüksek basınç , nozzle'dan geçen enjeksiyonun çok yüksek bir kinetik enerji kazanmasını sağlar.
Su- çimento karışımının hızı 250m/sn değerine ulaşarak zemini yırtar ve zeminle birleşerek ,çimentolu zemin yapısı (soilcrete) oluşturur. Jet Grout ; yeraltı suyunun kontrol edilmesi yapılan iksa sistemlerinde de sızdırmazlık için uygulanır.
 
LOKASYON
 
Life City Suites, İstanbul'un en planlı, düzenli, gelişen ve her geçen gün değeri yükselen merkezi Beylikdüzü Beykent'te yeralıyor.
LOKASYONLAR MESAFE
Metrobüs Durağına...............2,5 km
Tüyap Fuar Merkezi.................4 km
Tem Avcılar Çıkışı....................6 km
Beylikdüzü Migros....................3 km
Sahil......................................2,5 km
Atatürk Havalimanı.................17 km

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzu-beykentyeni-konut-projelerigokil-insaat-life-city): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451