İSİS PARK

Projeyi Takip Et
BEYKENT Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 36
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,5+2,4+2
Metrekare Aralığı : 130
Teslim Tarihi : 2014-12-01
Fiyat Aralığı : 325000
İSİS İNŞAATİSİS İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
PROJE TESLİM TARİHİ : Projenin 2014 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor.
 
AYRICALIKLAR
 
İSİSPARK özel olarak tasarlanmış 2 blok toplam 32 daire ve 7 ticari üniteden oluşuyor. Projede yer alan tüm daireler,özenle düşünülmüş mimari,detayları İSİS İNŞAAT kalitesiyle sunuyor. Projede 2+1 tip, 3+1 tip, 4+2 dublex ve 5+2 dublex evlere kadar farklı ihtiyaçlara göre seçenekler bulunuyor.
 
Konfor anlayışında butik bir proje
* Yenilenebilir Enerji Sistemi
* Merkezi Sistem
* Akıllı Bina
 
Merkezi lokasyon
 
Üniversitelere, okullara, alışveriş merkezlerine, hastanelere ve metrobüse çok yakın konumda olan İSİSPARK sağladığı zaman tasarrufu ile hayatı kolaylaştırıyor.
 
Eviniz; Cadde üstü mağazaların üstü !
 
Cadde üstü mağazalarından oluşan proje İSİSPARK; restaurantları,kafeleri ve birbirinden şık mağazalarıyla size "Şehir hayatının" en saygın halini yaşatacak.
 
İSİSPARK; tam istediğin gibi
 
32 daire
7 ticari ünite
Az katlı yatay mimari
Her daire için otopark
Otoparkdan kat erişimli asansörler
Çocuk oyun alanları.
Çizgisinde insan merkezinde kalite
Şık peyzaj ve yeşil alanları.
Yeşil vadiye uzanan proje
A+ kalite standartlarında konforlu yaşam
 
PROJE DETAYLARI
 
SİTE İÇİ GENEL İMALATLAR
Projesine uygun olarak dijital renkli görüntülü interkom sistemi kurulacaktır. Daireler, blok girişi ve site giriş kapısı ile sesli ve görüntülü iletişim kurabilecektir.
Tüm ortak alanlarda ve dairelerde %50 yedekli enerjiyi sağlayacak kapasitede jeneratör sistemi tesis edilecektir.
IEEC (Uluslararası Elektrik-Elektronik Standardı) hükümlerine uygun olarak topraklama ve yıldırımdan korunma tesisatı tesis edilecektir.
Mimari tasarım ve proje konseptine uygun olarak; ortak mahallerin elektrik ihtiyacına destek olacak ve idarenin uygun göreceği şekilde enerji sistemleri yönetmelik ve şartnameye uygun olarak tesis edilecektir.
Proje kapsamında kent mobilyaları, dinlenme alanları ve çocuk oyun grupları bulunacaktır. Sitenin bitkisel ve yapısal peyzajları onaylı projeye göre yapılacaktır..
Bahçe, yürüme yolu aydınlatmaları projesine göre dekoratif tip aydınlatma direkleri ve ledli armatürler ile tesis edilecektir.
BLOKLAR GENELİNDE YAPILACAK İMALATLAR
Binalar betonarme karkas olup, konutlar ile otoparklar konvansiyonel sistem ile yapılacaktır. Yapı temelleri radye temel veya derin temel sistemleri kullanılarak inşa edilecektir.
Blokların dış cephelerinde, mimari projelerine uygun olarak cephe kaplama malzemeleri ve/veya dış cephe boyaları kullanılacaktır.
Dış duvarlar tuğla ve/veya gazbeton, iç duvarlar ise tuğla duvar ve / veya gazbeton malzemeleri ile yapılacaktır.
Blok girişine her daire için posta kutusu yapılacaktır.
Mimari kat planlarında gösterilen yerlere Yangın Yönetmeliğine uygun şekilde yangın dolabı, itfaiye su alma ağzı ve sprinkler montajı yapılacaktır.
Merkezi kaskad sistem (mini kazan ve/veya duvar tipi yoğuşmalı kazan) ısıtma tesisatı yapılacak olup, ısı gider paylaşımı kalorimetre ile yapılacaktır. Konutlarda; banyo haricindeki mahallerde projesine uygun olarak kompakt ventilli PKP ve/veya PKKP tipi panel radyatörler ve/veya yerden ısıtma sistemi, banyolarda ise kromajlı havlupan radyatörler ve/veya yerden ısıtma sistemi kullanılacaktır.
Sabit kameralı, dijital keypadli, LCD ekranlı, şifre ile kapı açma özelliğine sahip interkom ve zil paneli tesis edilecektir.
Projesine uygun şekilde aydınlatma sortisi dekoratif armatürü ile tesis edilecektir. Projesine uygun şekilde blok ismi aydınlatma sortisi armatürü ile tesis edilecektir
DAİRE GENELİ YAPILACAK İMALATLAR
Daire giriş kapısı kapı kanadının iki yüzü, pervazı ve kasası MDF üzeri ahşap ve/veya PVC ve/veya laminat ve/veya lake boya kaplı olacak ve Aksesuarları ile beraber montajı yapılacaktır.
Daire iç kapıları; Mono blok dolu kapı ve/veya MDF üzeri ahşap kaplama ve/veya laminat kaplama ve/veya lake boya ve/veya PVC kaplamalı camlı ve/veya camsız iç kapı kanadı, kasası, pervazı yapılacak ve madeni aksamı ile birlikte yerine takılacaktır.
Bağımsız bölümlerin tüm dış doğramaları PVC doğrama ve/ veya Alüminyum doğrama + ısı kontrol kaplamalı çift cam yapılacaktır. Pencerelerden en az 1 adedi çift açılır yapılacaktır.
Bağımsız bölümlerin antrelerinde ahşap kaplama veya lake boyalı veya pvc kaplamalı portmanto/vestiyer dolabı yapılacaktır.
İki daireyi birbirinden ayıran ortak duvarların salon ve/veya odalara gelen kısımlarına ısı ve ses yalıtımı yapılacaktır.
Daire içinde banyo - wc - kiler hariç diğer tüm mahallerde stropiyer ve/veya alçı kartonpiyer uygulaması yapılacaktır
Mutfak, Antre ve Koridorlarda gerekli görülen yerlerde projesine uygun olarak asma tavan uygulaması yapılacaktır.
Onaylı projesine uygun olarak site içi doğalgaz altyapı tesisatı çekilecek, bloklar, sosyal tesisler, ticari üniteler ve diğer doğalgaz tüketimi yapılacak olan tesislerin bağlantıları yapılacaktır.
Isıtma Tesisatı; Projesine uygun olarak kompakt ventilli panel radyatör montajı ve/veya yerden ısıtma sistemi yapılıp, yönetmeliklere uygun olarak mahal sıcaklığını asgari 15 ºC olacak şekilde ayarlayabilen TS EN 215' e uygun termostatik vana ve/veya termostat takılacaktır.
Salona projesine uygun olarak split klima altyapı tesisatı (bakır boru ve drenaj) ile iç ve dış ünite montajı yapılacaktır.
Ebeveyn yatak odasında projesine uygun olarak split klima altyapı tesisatı (bakır boru ve drenaj) çekilecektir.
Elektrik, aydınlatma tesisatlarında; Projesine ve mimari tefriş alternatifine uygun yeterli sayıda TV priz sortisi tesis edilecektir. Projesine uygun olarak tavanda avize aydınlatma sortileri tesis edilecektir. Projesine göre yeterli sayıda çocuk korumalı topraklı enerji priz sortisi tesis edilecektir. Projesine göre yeterli sayıda telefon ve yeterli sayıda data priz sortileri tesis edilecektir. TV tesisatı; Sistem 60 RF (20 PAL/BG kanal + 40 QAM (30 SD QAM + 10 HD QAM) Dijital buket, 30 Dijital (QPSK) Paket + FM QPSK-PAL/BG kanalını, 30 Dijital (QPSK) Paket yayınını tek bir merkezde toplayıp, 47 ile 2400 MHz. aralığında karışık fiber-koaksiyal (HFC) veya alternatif olarak sadece koaksiyel yapıdaki Ultra Broadband (UBB) dağıtım şebekesine verecektir. Uygun receiverler kullanılarak şifreli yayınlar da izlenebilecektir.
YAPILACAK OLAN İMALAT 
 
ANTRE / İNŞAAT
 
DUVAR
Alçı sıva + plastik boya ve/veya duvar kâğıdı yapılacaktır.
 
DÖŞEME
Projesine ve detaylarına uygun olarak; Isı ve ses yalıtımı ve/ veya yerden ısıtma şiltesi + şap + porselen seramik ve/veya granit seramik yer kaplaması yapılacaktır.
 
TAVAN
Alçı sıva + plastik tavan boyası ve/veya gereken yerlerde asma tavan uygulaması yapılacaktır.
 
ELEKTRİK
Antrede projesine uygun şekilde aydınlatma sortisi J1/J3 tipi armatürü ile tesis edilecektir. Koridor projesine uygun şekilde vavien aydınlatma sortisi J1 / J3 tipi armatürleri ile tesis edilecektir Antrede renkli görüntülü interkom ünitesi montajı yapılacaktır. Koridorda projesine uygun genel kullanım amaçlı çocuk korumalı topraklı priz sortisi tesis edilecektir.
 
SALON / İNŞAAT
 
DUVAR
Alçı sıva + plastik boya ve/veya ithal duvar kâğıdı yapılacaktır.
 
DÖŞEME 
Projesine ve detaylarına uygun olarak; Isı ve ses yalıtımı ve/ veya yerden ısıtma şiltesi/plakası + şap + laminat parke ve/ veya lamine parke ve/veya masif parke yapılacaktır
 
TAVAN
Alçı sıva + plastik tavan boyası yapılacaktır. SÜPÜRGELİK MDF üzeri ahşap kaplama ve/veya laminat kaplama ve/veya lake boya ve/veya PVC kaplama süpürgelik yapılacaktır.
 
KAPILAR
Mono blok dolu kapı ve/veya MDF üzeri ahşap kaplama ve/veya laminat kaplama ve/veya lake boya ve/veya PVC kaplamalı camlı iç kapı kanadı, kasası, pervazı yapılacak ve madeni aksamı ile birlikte yerine takılacaktır
 
KLİMA TESİSATI
Projesine uygun olarak split klima altyapı tesisatı (bakır boru ve drenaj) ile iç ve dış ünite montajı yapılacaktır.
 
MUTFAK / İNŞAAT
 
DUVAR
Alçı sıva + plastik boya ve/veya duvar kâğıdı yapılacaktır.
 
DÖŞEME
Projesine ve detaylarına uygun olarak; Isı ve ses yalıtımı veya yerden ısıtma şiltesi plakası + şap + porselen seramik yer kaplaması yapılacaktır.
 
TAVAN
Alçı sıva + plastik tavan boyası yapılacaktır.
 
SÜPÜRGELİK
MDF üzeri ahşap kaplama ve/veya laminat kaplama ve/veya lake boya ve/veya PVC kaplama süpürgelik yapılacaktır.
 
KAPILAR
Mono blok dolu kapı ve/veya MDF üzeri ahşap kaplama ve/veya laminat kaplama ve/veya lake boya ve/veya PVC kaplamalı camlı iç kapı kanadı, kasası, pervazı yapılacak ve madeni aksamı ile birlikte yerine takılacaktır
 
DOLAP
Akrilik ve/veya doğal granit ve/veya mermer ve/veya laminant tezgâh yapılacaktır. Tezgah ve üst dolap arası seramik ve/ veya akrilik ve/veya granit kaplama ve/veya cam mozaik ve/ veya fileli mermer ve/veya alüminyum kaplamalı mdflam yapılacaktır. Mutfak alt ve üst dolabı ahşap kaplama ve/ veya lake ve/veya membran kaplama yapılıp yerine monte edilecektir. Menteşeler frenli menteşe olacaktır, Alüminyum baza, Ayarlanabilir ayak, yapılacaktır.
 
PİS SU TESİSATI
Eviye, çöp öğütücü ve bulaşık makinası için pis su tesisatı yapılacaktır.
 
TEMİZ SU TESİSATI
Eviye, bulaşık makinası için temiz su tesisatı yapılacaktır.
 
DOĞALGAZ TESİSATI
Ocak için doğalgaz tesisatı çekilip, ocak fleksi takılacaktır. Fleks ucuna kör tapa takılacaktır.
 
ISITMA TESİSATI 
Projesine uygun olarak kompakt ventilli panel radyatör montajı ve/veya yerden ısıtma sistemi yapılıp, yönetmeliklere uygun olarak mahal sıcaklığını asgari 15 ºC olacak şekilde ayarlayabilen TS EN 215' e uygun termostatik vana ve/veya termostat takılacaktır.
 
EVİYE
Projesine uygun olarak tek gözlü damlalıklı ve/veya 1,5 gözlü damlalıklı ve/veya 1,5 gözlü damlalıksız paslanmaz çelik eviye montajı yapılacaktır.
 
EVİYE TESİSATI
Eviyeye monte edilebilir tipte, plastik sifonlu, tek gövde bataryalı eviye tesisatı montajı yapılacaktır. 
 
MUSLUK
Bulaşık makinası için kromajlı rekorlu çamaşır musluğu montajı yapılacaktır.
 
ANKASTRE ÜRÜNLER
Projesine uygun olarak min. 500 m3/h. kapasiteli bacalı ve/ veya karbon filtreli paslanmaz çelik davlumbaz, ankastre fırın, mikrodalga fırın ve ocak montajı. 
 
WC-BANYO-EBEVEYN BANYO / İNŞAAT
 
DUVAR
Sıva + seramik ve/veya ithal duvar kâğıdı yapılacaktır.
 
DÖŞEME
Su yalıtımı + şap + seramik kaplaması yapılacaktır.
 
TAVAN
Yeşil alçıpan ve/veya alüminyum asma tavan yapılacaktır.
 
KAPILAR
Mono blok dolu kapı ve/veya MDF üzeri ahşap kaplama ve/veya laminat kaplama ve/veya lake boya ve/veya PVC kaplamalı camsız iç kapı kanadı, kasası, pervazı yapılacak ve madeni aksamı ile birlikte yerine takılacaktır. Detay projesine uygun banyo dolabı ve dekoratif ayna takılacaktır. Genel ve ebeveyn banyolarda kromajlı havlupan montajı ve/ veya yerden ısıtma sistemi yapılacaktır. Projesine uygun olarak lavabo montajı yapılacaktır. Kendinden rezervuarlı alafranga tuvalet taşı ve/veya gömme rezervuar ve asma klozet montajı yapılacaktır. Prinçten kromajlı kağıtlık, bar ve/veya yuvarlak havluluk ve ikili askılık montajı yapılacaktır. Wc'lerde askılık montajı yapılmayacaktır. Projesine uygun ölçülerde akrilik küvet veya duş teknesi montajı yapılacaktır. Telefon askısı ve el duşu ile birlikte, kireç kırıcılı, minimum 3 fonksiyonlu komple takım banyo bataryası montajı yapılacaktır.
 
YATAK ODALARI / İNŞAAT
 
DUVAR
Alçı sıva + plastik boya ve/veya ithal duvar kâğıdı yapılacaktır.
 
DÖŞEME
Projesine ve detaylarına uygun olarak; Isı ve ses yalıtımı ve/ veya yerden ısıtma şiltesi plakası + şap + laminat parke ve/ veya lamine parke ve/veya masif parke yapılacaktır.
 
TAVAN
Alçı sıva + plastik tavan boyası yapılacaktır.
SÜPÜRGELİK MDF üzeri ahşap kaplama ve/veya laminat kaplama ve/veya lake boya ve/veya PVC kaplama süpürgelik yapılacaktır.
 
KAPILAR
Mono blok dolu kapı ve/veya MDF üzeri ahşap kaplama ve/veya laminat kaplama ve/veya lake boya ve/veya PVC kaplamalı camsız iç kapı kanadı, kasası, pervazı yapılacak ve madeni aksamı ile birlikte yerine takılacaktır.
 
ISITMA TESİSATI
Projesine uygun olarak kompakt ventilli panel radyatör montajı ve/veya yerden ısıtma sistemi yapılıp, yönetmeliklere uygun olarak mahal sıcaklığını asgari 15ºC olacak şekilde ayarlayabilen TS EN 215'e uygun termostatik vana ve/veya termostat takılacaktır.
 
KLİMA TESİSATI
Ebeveyn yatak odasında projesine uygun olarak split klima altyapı tesisatı (bakır boru ve drenaj) çekilecektir.

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzu-beykentyeni-konut-projeleriisis-insaat-isis-park): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451