DENİZTEPE EVLERİ

Projeyi Takip Et
DEREAĞZI MAHALLESİ, ZİYA GÖKALP CADDESİ GÜRPINAR Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 120
Konut Seçenekleri : 3+1,3+3,4+2
Metrekare Aralığı : 160
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 425000
DEKAR YAPIDEKAR YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

DENİZTEPE'DE YAŞAM

30.000 m2'lik dev bir alan üzerinde kurulu Deniztepe Evleri'nde, sağlıklı, eğlenceli bir yaşam sizi bekliyor. Üstelik burada ihtiyaçlarınız için gerekli olan her şey düşünüldü.

Deniztepe Evleri'nde Sosyal Tesisler : 

Sporu bir oyun, bir yaşam biçimi haline getirenler için tenis kortundan, basketbol sahasına kadar tüm spor olanakları burada. Yaz kış kullanılabilen kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness salonu... Sağlıklı bir yaşamı önemseyenler, spor alternatiflerini Deniztepe Evleri Sosyal Tesisleri'nde bulabilecek. Sosyal tesisler içinde bulunan sauna salonu da, formda kalmak isteyenlerin gözde tercihi olacak.

Deniztepe Evleri'nde çocuklarınız güvende : 

Çocuklarınız için son derece güvenli alanları, parkları bulunan Deniztepe Evleri'nde, siz 19.000 m2'lik yeşil alanlarda güvenle yürüyüş yapabileceksiniz. Çocuklarınız parklarda istedikleri gibi koşup oynarken siz, 7 gün 24 saat güvenlik sistemiyle korunan bir sitede yaşamanın huzurunu yaşayacaksınız.

Deniztepe Evleri'nde yaşam alanları : 

Deniztepe Evleri'nde site içindeki alışveriş alanlarında alışverişinizi yapabilir, ihtiyaçlarınızı şehrin karşamasına girmeden rahatça karşılayabilirsiniz.

 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzuyeni-konut-projeleridekar-yapi-deniztepe-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451