BEYLİFE RESİDENCE

Projeyi Takip Et
Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 60000
OSMANLI İNŞAAT YAPIOSMANLI İNŞAAT YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

BEYLİFE RESİDENCE İStanbul Beylikdüzü Semalarında..
 
Böylesi bir projeyi sizlere sunmadan önce, gurubumuz adına gerek müşterilerimiz, görevlendirdiğimiz anketörlerin bir yaşam alanı nasıl olmalıdır sorusuna yanıt vermenin huzuru mutluluğuyla "İŞTE SİZLERİ SELAMLIYORUZ" BeyLife Residence ARTIK HAYAL DEĞİL..
 
Yaşam kalitesini en üst seviyede tutmanın adresi olan BeyLife Residence İstanbul Beylikdüzü'nde yükseliyor..Öncülük sözde değil özdedir inancıyla; en güzeline layık olan halkımızın projelerimize gösterdiği yoğun ilgi ile bütünleştiğini görmekten gururluyuz.
 
Haklı gururumuzla; Güvenlikten kaliteye, sağlıktan estetiğe, spordan sosyal yaşama kadar detayları fotograflıyan BeyLife Residence'da büyük hayallerin adresi olmanın mutluluğuyla 21. yüzyılın özgür tasarım estetik kalitesiyle tanışacaksınız.Biliyoruz.? BeyLife Residence ile tanıştığınızda işimizi çok güzel yaptığımızı, anlatılmayan birçok özellik ve güzelliği göreceksiniz..
 
Şehri İstanbul'un YENİ MODERN KENTİ BEYLİKDÜZÜ!
 
Kısa zaman içersinde hızla gelişen Beylikdüzü İstanbul'un gözde kentlerinden bir tanesi oldu.Çağdaş kentleşmenin öncüsü olan Beylikdüzü aynı zamanda finans merkezi.Gayrimenkul ile standartları zirveye çekmeyi başaran Beylikdüzü kısa sürede gelişti ve diğer kentlerimize örnek olmayı başardı.Görenlerin süper diye söz ettiği Beylikdüzü "üzüntümüzü hatırladığımız deprem sonrası" dayalıklı zemine sahip olması nedeniyle büyük talep gördü.Bu durum şehrin yöneticilerinin ulaşım konusunda yaptıkları "metrobüs" yatırımlarla dahada gelişti.
 
Bugün beylikdüzü çevre düzenlemeleri, bağlantı yollar, alışveriş merkezleri, hastaneleri, okul sosyal alanları, spor merkezleri ile marka bir kent oldu.Deprem konusunda sağlam coğrafyası, ulaşımda kolaylık ve konforu, finans sektörlerinin yatırımlarıyla bugünün ve yarının gözdesi.
 
Beylikdüzü trafik çilesini ortadan kaldırdı.! Metrobüs hattı ile anadolu yakasına kadar ulaşım rahatlığı sağlandı.Ayrıca TEM,E-5 karayolları ile hızlı ve direk ulaşımı sağlıyor.
 
 
Estetiğin gökyüzüyle buluştuğu BeyLife Residence ayrıcalıklı hayallerin adresi olmanın haklı guruyla:
 
7.5 DÖNÜM 3.5 dünümü yeşil alan
 
3 BLOK ( M - N - P )
1086 Daire Residence
Kapalı Otopark
Açık havuz
Cep Sineması
Botanik Bahçe
Fitness center
Sauna
Teras Kafeler
Selale
 
BLOKLAR : Toplam inşaat alanı her blokta ortalama 34.000 m²
 
DAİRELER : TOPLAM 3 Tip Daire Residence
 
(Tip 1 : 1+1) (Tip 2 : 2+1) (Tip 3 : 3+1) 
 
ve dahasında bir çok özelliği barındırıyor..Daha detaylı bilgiye satış danışmanlarımızdan ulaşabilmeniz mümkündür.. 
 
Teslim Tarihi : Mayıs 2012 Tüm Projeler teslim tarihinden 3 ay opsiyonludur.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzuyeni-konut-projeleriosmanli-insaat-yapi-beylife-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451