FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|Sektörel Haberler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ


İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR
SARIYER - İSTANBUL Avrupa YakasıBARIŞ İNŞAAT

ALYA EVLERİ SARIYER

26 Ağustos 2013 Pazartesi
Mail At
ALYA EVLERİ SARIYER
Proje Teslim Tarihi : Projenin 2014 yılının nisan ayında teslim edilmesi planlanıyor.
 
Doğayla bütünleşmiş sıcacık bir yaşam
 
Organik formlar, doğaya uyumlu renkler, gözü yormayan ayrıntılar.
 
Metropolde izole yaşam
 
Yollarda kaybettiğiniz vakti sevdiklerinize ayırabilmeniz için ana arterlere yakın kalmaya özen gösterdik. Sıcak komşuluklara yeniden kavuşabilmeniz için keyifle vakit geçirebileceğiniz ortak mekanlar tasarladık. Çocuklarınızı huzurla büyütebilmeniz için güvenli oyun alanları oluşturduk. Kısacası, metropol hayatını sizler için yeniden tanımladık.
 
Burada doğal güzelliklerle birlikte kent kültürünün tüm zenginliklerini birarada bulacaksınız : Bir yanımızda İstanbul'un en büyük ormanı, diğer yanımızda birbirinden şirin kasabalarıyla Karadeniz sahil şeridi. Üstelik özel ve devlet hastaneleri, okulları ve alışveriş merkezleri ile kentin tüm artıları yanı başımızda.
 
Projemiz, ana arterlere yakınlığı sayesinde şehir merkezine rahat ulaşım için pek çok alternatif sunarken eve dönüş yolunda şarkımız hep aynı : "Merhaba tatlı hayat!"
 
Güzel bir güne ışıltılı bir başlangıç
 
Alya Evleri @Sarıyer'de her bir blok, dairelerin güneş ışığından en fazla derecede faydalanması esas alınarak araziye göre özenle tek tek konumlandırıldı.
 
Projede kullanılan güçlü ısı ve ses yalıtımı sistemleri sayesinde dairelerin geniş pencerelerinden içeri sadece gün ışığına izin var.
 
Blokların arka cephelerinde yer alan büyük girişler ise adeta evin devamı niteliğinde gün boyu başka bir ışık kaynağına ihtiyaç duyulmaksızın sizleri karşılamak üzere geniş camekanlarla donatıldı.
 
Detaylarla yaratılan konfor
 
Alya Evleri @Sarıyer'de kullanılan tüm malzemeler en güvenli yaşam alanlarını oluşturmak üzere özenle belirlendi. Üstün yalıtımın yanısıra olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılığı yüksek malzemeler seçilirken pay ölçerli merkezi sistem ısıtma, su deposu ve jereratör de konfor elemanları arasında yerini aldı.
 
Detaylara gösterilen özen ise projenin her köşesinde kendini belli ediyor; küçük bir aksesuvarda, köşelerin işlevsel kullanımında, depolama alanlarının akılcı çözümlerinde. ev yaşamı kolaylaştırılırken aynı zamanda ince zevklerle donatılıyor.
 
16 farklı daire ile seçenek zenginliği
 
Her yaşamın farklı alanlara ihtiyacı vardır. biz de bu ihtiyaçtan yola çıkarak 5 blokta toplam 118 daireden oluşan portföyümüzde stüdyo daireden, 2+1 ve 3+1 dubleks dairelere kadar bir çok seçenek tasarladık.
 
Yalnız ya da arkadaşlarınızla, yeni evli bir çift ya da kalabalık bir aile olarak; burada dilediğiniz metrekarelerde bir yaşamın anahtarı mutlaka mevcut.
 
24 ayda teslim edilecek projenin detaylarını yakından incelemenin ve banka kredisi kolaylıkları hakkında bilgi sahibi olmanın şimdi tam zamanı.
 
DAİRE ÖZELLİKLERİ
 
Projede kullanılan bütün malzemeler ve uygulama şekilleri, genel mühendislik kurallarına ve ilgili Bayındırlık Bakanlığı şartnamelerine göre 1. sınıf ve TSE standartlarına uygun olacaktır.
 
Konfor ve rahatlık detaylarda gizlidir
 
Peyzaj Yeşil alanlarda araziye uygun olarak özel tasarlanmış peyzaj uygulanacaktır. Projemize uygun bitkisel peyzaj ve sert zemin peyzajı uygulanacaktır.
 
Garaj Projemizde iki katlı kapalı otopark ve açık otopark oluşturulacaktır. Kapalı otoparkımızda Yangın Algılama ve Söndürme Sistemi ile doğal iklimlendirme yer alacaktır.
 
Yapı Deprem yönetmeliğine uygun betonarme karkas yapı, son teknoloji kalıp sistemleri ile onaylı statik projeye uygun olarak inşaa edilmektedir.
Güvenlik Projenin tamamı koruma duvarları ile çevrelenip kapalı devre kamera sistemi ile güvenlik noktalarından 7/24 izlenecektir. Site girişlerinde ve dairelerde görüntülü telefon bağlantısı kurulacaktır.

Projedeki dairelerin metrekare fiyatları 2 bin 200 dolar ile 2 bin 500 dolar arasında değişiyor. Detaylı bilgi almak için 0212 341 10 50 veya 0530 494 54 54 numaralı telefonları arayabilirsiniz.İSTANBUL Avrupa Yakası SARIYER BÖLGESİNDE EN ÇOK İNCELENEN PROJELER


PROJELERDE SON DURUM


Osman Cihad Esen
[email protected]

 • DKY Kartal Her Şeyin Bir Tık Fazlası ile Geliyor
 • Kentsel Dönüşüm Meydan Muharebesi
 • Yeni Bir İş Kolu: Bina Yenileme ve Kentsel Dönüşüm Danışmanlıkları
 • Yüzde 15 devlet katkısında asıl düşünülen vatandaş mı?
 • Sektördeki balon hangisi? Rakamlar mı, sözler mi?

 • Av.Cihat Demirbağ
  [email protected]

 • İmar Hakları Transferi ve Sertifikası
 • Kentsel Dönüşüm’de Karşılaşılan Sorunların Çözümü Yeni Bir Meslek Olan “Arabuluculuk”ta
 • Bina tamamlama sigortasi nedir? Ne değildir?
 • Kentsel Dönüşüm Kentsel Dövüşüm Olmasın

 • investment in Turkey
  yeni konut projeleri iphone da


  UZMAN KADRO


  Haritada konut projeleri


  KREDİLER


  DEKORASYON


  ENERJİ SEKTÖRÜ

  Yeni Projeler Konut Uzmanı Çevrimdışı