GRAVÜR PARK ORMAN SİTESİ

Projeyi Takip Et
Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 36
Konut Seçenekleri : 4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 225.20-287.32
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 490000TL-675000
GRAVÜR İNŞAATGRAVÜR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul'un en gözde semtlerinden Sarıyer'de bulunan Gravür Park Orman Evleri, Boğaz' a komşu, ormana sıfır konumu ve Maslak' tan başlayan Hacı Osman, Sarıyer-Çayırbaşı' na kadar uzanacak tünel ile Maslak' a 5 dakikada ulaşabilme imkanı sağlıyor.

 

1968 yılında Selahattin Hakkı Ergüç tarafından kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren gerek kamu sektöründe devletimize maksimum fayda sağlamak için gerekse özel sektörde irili ufaklı konut projeleriyle toplumumuzun konut ihtiyacını karşılamak için çalışmalarını aksatmadan devam etmiştir.Firmamızın gösterdiği faaliyet alanları ise toplu konut inşaatları, hastane inşaatları, elektrik santrali inşaatları, butik veya büyük ölçekli villa inşaatları, kamu sektöründe olan veya özel sektörde olan taahhüt işleri diye özetleyebiliriz. Başlıca bitirdiğimiz projelerimiz ise Alibeyköy Sanat Enstitüsü, Karaköy Darülaceze İş Merkezi, Safraköy 16 Derslik İlkokul, DGS Akademisi T Film Arşivi, Yeşilköy Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Karaköy Etibank İşmerkezi, İTO 3. İlkokulu, Yeşilköy Havalimanı Dış Hatlar Ek İnşaatı, Darülaceze İş Merkezi İdari Katlar İnşaatı, Şişli Etfal Hastanesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi G-H Blokları, Çatalca Yetişkinler Eğitim Merkezi İnşaatı, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Tavsiye Şebekesi İnşaatı, Sağmacılar Özel Tip 500 Kişilik Cezaevi İnşaatı, TJK Veli Efendi Hipodromu Ek Tribün İnşaatı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı İnşaatı, Çatalca Yetişkinler Eğitim Merkezi Yol Su Kanalizasyon Bağlantıları, TJK Buca Cennet Harası 150 Ahır ve Müştemilatı İnşaatı, Kavacık Hisar Evleri 730 Daire, İzmir Dalyanköy Villaları, İzmir Çeşme Oteli İnşaatı, İstanbul Yeniköy 48 Dairelik Bina İnşaatı, İstanbul Göztepe 108 Dairelik Konut İnşaatı, Gaziosmanpaşa Arnavutköy İş Merkezi İnşaatı, Gaziosmanpaşa Haraççı Fabrika İnşaatı, Gravür Park Orman Evleri Sarıyer başlıca projelerimizdir.
Firmamız, inşaat sektörü dışında otomotiv sektöründe bir süre faaliyet göstermiş ve Türkiye'ye SEAT otomotivlerinin distribütörlüğünü de ülkemize getirmiş ve yapmıştır. Firmamız bununla yetinmeyip ülkemizin ileride doğabilecek elektrik açığını düşünüp 250 Megavatlık bir elektrik santrali arazisini almış ve projesini gerçekleştirmiştir.
Gravür İnşaat olarak ilk hedefimiz çağın gerektirdiği şekilde yaptığımız imalatlarda yüksek hizmet standartlarına ulaşmaktır. Firmamız kurulduğu günden buyana kalite politikamızdan ödün vermemiş bu amaca ulaşmak için elinden geleni yapmıştır. Kalite tyerine getirmek için başlıca yerine getirdiğimiz temel ilkelerimiz ise; tasarım, malzeme, işçilik ve hizmet kalitesini en üst seviyeye getirmek grup içi çalışma koordinasyonunu yerine getirmek, kalite yönetim sistemini etkinleştirerek uygulamak, yasal şartları ve işveren sözleşmelerini eksiksiz yerine getirmek.
Gravür İnşaat ve Ticaret A.Ş en üst kalitede üretim ve imalat faaliyetlerini sürdürürken, doğal çevrenin korunmasına da özen göstermiştir. Bu bağlamda bundan önceki nesillerden ödünç aldığımız çevreyi bundan sonraki nesillere sağlıklı devredebilmemiz için başlıca temel prensiplerimiz; havanın, suyun, toprağın kirlenmesini minimum seviyeye çekmek, yürürlükte bulunan çevreyle ilgili yasal mevzuatlara riayet etmek, proje uygulama safhasında gerekli tedbirleri almak, mühendislik prensipleri standartlarında çevre dostu girdiler kullanmak, kamu ve özel sektör kuruluşları ile bilgi paylaşımına gitmek, üretim faaliyetleri kapsamında doğal kaynakları en etkin biçimde kullanma, kaynak tasarrufuna önem göstermek, tüm çalışan tedarikçi ve taşeronlarımıza çevre bilincini aşılamak.
40 yılı aşkın bilgili, tecrübeli, yetenekli kadrosu ile günümüze kadar güzel Türkiyemiz'de sayılı projelere imza atmış olan grubumuz, bundan böyle kalite politikamız ve çevre politikamızdan da ödün vermeyerek günümüzün ihtiyaçlarını daima göz önünde bulundurarak fikren ve fiziki olarak her türlü ilerlemeye açığız. Dolayısıyla bizler yine her zaman bize her şeyi cömertçe veren güzel ülkemizin ihtiyaçlarının bilinci içerisinde ana hedeflerimizi tayin ederek fedakârca ve coşkuyla çalışmaya devam edeceğiz.

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-yeni-konut-projelerigravur-insaat-gravur-park-orman-sitesi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451