İSTİNYE MARİTZA KONAKLARI

Projeyi Takip Et
İSTİNYE Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 30
Konut Seçenekleri : 2+1,4+1
Metrekare Aralığı : 130
Teslim Tarihi : 2014-05-01
Fiyat Aralığı : 2052000
MERİÇ İNŞAAT / ŞİŞLİ-İST.MERİÇ İNŞAAT / ŞİŞLİ-İST. PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
MERİÇ İNŞAAT, 1969 yılında Ömer Meriç tarafından bir aile şirketi olarak kurulmuş, 1988 yılında kurumsallaşarak MERİÇ İNŞAAT LTD. ŞTİ. Olarak inşaat sektöründe faaliyetine devam etmekte olup, büyümenin de üzerine çıkarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir.
 
MERİÇ İNŞAAT bu 38 yıllık süreçte sayısız plaza, iş merkezi, site, villa ve apartman projelerine imza atarak 3000 den fazla aileyi ev sahibi yapmanın haklı gururunu taşıyor.
 
MERİÇ İNŞAAT halkımıza profesyonel kadrosuyla, günümüz moderne mimarisinin gereği olan yapı güvenliğini, kaliteyi ve estetiği mükemmel tasarımlarla bir araya getirerek, bunlara Meriç İnşaat tecrübesini ekleyerek, günümüzün modern yaşam koşullarına uygun, kaliteli, yaşanacak mekanlar üretmeye devam edecektir.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-istinyeyeni-konut-projelerimeric-insaat-sisli-ist-istinye-maritza-konaklari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451