PARKONE

Projeyi Takip Et
YORGANCI ÇİFTLİĞİ MEVKİİ 34450 ZEKERİYAKÖY Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 41
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 204
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 930000
MİTAŞ GAYRIMENKULMİTAŞ GAYRIMENKUL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Mitaş Gayrimenkul’ün markalı ilk butik konut projesi ParkONE benzer projelerden farklı olarak ev sahiplerine geniş donanımlı sosyal alanlar sunuyor. 12 dönüm yeşil alan üzerine kurulu sosyal tesisler doğadan kopmadan modern yaşamın tüm gereksinimlerini karşılamayı amaçlıyor.

Son yıllarda hızlı bir büyüme gösteren konut sektörü, sadece ekonomiye sağladığı katma değerle değil, yaşam alanlarımızdaki standartları  da yükseltti. Evleri sadece çatısı olan yaşam alanlarımız olmaktan çıkarıp bahçesi, havuzu ve diğer sosyal alanları ile yaşanılabilir mekanlara dönüştürdü.

Mitaş Gayrimenkul tarafından Zekeriyaköy’de hayata geçirilen ParkONE projesi butik konutlarda rastlanmayacak geniş sosyal olanakları ile dikkat çekiyor.  Konut sahiplerinin kaliteli bir yaşam sürdürebilmeleri için ev tasarımlarının yanı sıra sosyal tesislere de önem verilen proje benzerleri arasında fark yaratıyor. 12 bin metrekareyi yeşil alan ve sosyal tesislere ayıran ParkONE projesi, ev sahiplerine aileleriyle birlikte vakit geçirebilecekleri güvenli ve kaliteli ortak yaşam alanları sunuyor.

Bölgede fark yaratan bir proje

ParkONE projesinde insanların hem şehrin karmaşasından uzaklaşarak özlem duydukları yeşille kucaklaşabileceğini hem de birçok ihtiyacını evinden karşılayabileceğini söyleyen  ParkONE Satış Koordinatörü Vivian Levi, ParkONE projesinde konutların kalitesi ve özgün tasarımının yanı sıra sosyal olanaklarının çeşitliliği ile bölgede fark yaratan bir proje olduğunu belirtti. Levi konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Sosyal tesislerimizde yüzme havuzu, açık ve kapalı kafe alanı, hamam, sauna, yoga- pilates stüdyosu, mini golf, çocuk oyun kulübü, çim havuzu, yapay nehir ve davet odası bulunuyor.  Ayrıca proje her konutun kendine has bahçesi veya geniş hobi odası olacak şekilde tasarlandı. Böylelikle insanlar hem şehrin karmaşasından uzaklaşarak özlem duydukları yeşille kucaklaşabilecek hem de evinden uzaklaşmadan sosyal faaliyetlerini gerçekleştirebilecek” dedi.

ParkONE’da çocuklar güvende
Markalı konut projelerini birbirinden ayıran detayların sunduğu sosyal olanaklar olduğunu söyleyen Levi, “İnsanlar evlerine geldiklerinde spora gitmek için yeniden trafiğe girmek istemiyorlar. Sunduğumuz olanaklarla evlerinden çıkmadan istedikleri hizmeti alabilecek bir yaşam alanı oluşturuyoruz” dedi. Davet odalarında isteyenin iş toplantısını isteyenin doğum günü partisini düzenleyebileceğini sözlerine ekleyen Levi, “ParkONE projesinde çocuklarınızı da gönül rahatlığıyla doğanın kucağına bırakabilirsiniz. Siz iş toplantınızı yaparken çocuğunuz site güvenliği içerisinde ister çim havuzunda ister çocuk oyun kulübünde vakit geçirebilir” dedi.

Evlerin yüzde 50’si satıldı
Zekeriyaköy’de 30 dönümlük arazi üzerine kurulan ve yüzde 50’sinin satıldığı ParkONE projesinin ilk etabında 41 konut bulunuyor 14 adet tripleks daire,15 adet çatı dubleksi, 9 adet bahçe dubleksi ve 3 adet bahçe katı seçeneklerinin olduğu projede bahçe katları 315 m2, bahçe dubleksleri 204-217 m2, tripleks daireler 279-292m2, çatı dubleksleri ise depo alanlarıyla birlikte 226-240 m2 büyüklüğüne sahip.  

 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-zekeriyakoyyeni-konut-projelerimitas-gayrimenkul-parkone): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451