PERA SUNSET PARK

PERA YAPIPERA YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Pera Sunset Park'ta 300 Bin USD'e Villa
 
“Pera Sunset Park”, evleri 40 dubleks daire, 2 villa ve 6 dükkandan oluşan projesiyle, Zekeriyaköy’de doğanın kucağında huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sunuyor.
 
Uğur Özer Özgüven, Turgut Nail Güven ve Ahmet Kerem Şengezer tarafından kurulan “Pera Yapı” Eta Marine, Pera Panoroma gibi büyük ve başarılı projelerin ardından şimdi de “Pera Sunset Park” evleri projesi ile yepyeni bir yaşamın kapılarını aralıyor.
 
İstanbul’un en gözde bölgesi Zekeriyaköy’ün, yeni yapılanan yerleşim alanında yer alan “Pera Sunset Park Evleri”, 4700 metrekarelik alana konumlanan bahçe ve çatı dubleksleri ve ikiz villalardan oluşuyor.
 
Çevreniz hayatınızdır…
 
Sabah uyandınız, açın pencereyi ya da çıkın balkona, tertemiz havayı ciğerlerinize çekerken karşınızdaki uçsuz bucaksız yeşilliği ve ardındaki muhteşem Karadeniz manzarasını izleyin. Pera Sunset Park’ta yaşamın keyfi işte böyle çıkıyor.
 
HES…
 
Hareket, Eğlence ve Sosyal yaşam, kısaca HES önceliğiniz ise doğru yerdesiniz. Huzurlu bir yerde yaşamak aynı zamanda eğlenceli de olabilir. Pera Sunset Park sizlere öyle ayrıcalıklı bir konum sunuyor ki alışveriş noktaları, sosyal tesis, spor salonu ve yüzme havuzu gibi tüm sosyal yaşam alanları hemen yanı başınızda. Yakın çevrenizde ise İstinye Park, TİM, Solar Beach, Uzunya, Clubdalia ve Demirciköy Beach sizleri bekliyor. Bununla da yetinmeyenlere tenis kortları, karting pistleri, paintball alanı, binicilik kulübü ve ATV kulüplerini hatırlatmak istiyoruz.
 
Yeryüzü, bize atalarımızdan miras kalmadı, çocuklarımızdan ödünç aldık…
 
Belki bilirsiniz bu Kızılderili atasözünü... Eminiz ki, siz de çocuklarınıza bırakabileceğiniz en değerli mirasın benzersiz ve korunmuş bir doğa ve manzara olduğuna inanıyorsunuz. Pera Sunset Park, orman içinde olmasının sağladığı avantajların yanında, yüksek konumu sayesinde nadir bir deniz manzarasına da sahip... Üstelik her ev bu eşsiz manzaradan maksimum oranda faydalanabileceğiniz şekilde konumlandırıldı.
 
Mutlu bir son ile biten hikâyeler…
 
En başta Pera Sunset Park evlerinin hikâyesini anlattık ve “gelin bu hikâyeyi birlikte tamamlayalım” dedik. Biliyoruz ki herkesin ayrı bir yaşam öyküsü var. Pera Sunset Park’ta hayatınızın her dönemine
uygun, hikayenizi mutlu bir şekilde sonlandıracağınız, sıcak bir yuva sizi bekliyor. Üstelik 1+1’den, 5+2’ye kadar her tipte ev sizin konforunuz için, son mimari trendlerden faydalanarak, çağdaş ve teknolojik markaların ürünleriyle şekillendi.
 
Konforunuz için sektörün lider markalarını evinize taşıdık...
 
‘‘Pera Sunset Park’’ evleri, konforunuz için son mimari trendlerden ve sektörün lider ithal markalarının ürünleriyle şekillendi.
 
İhtiyacınız olan her şey yanı başınızda
 
Huzurlu bir hayatın olmazsa olmazlarından eğitim ve sağlık hizmetleri de yanı başınızda... Zekeriyaköy Amerikan Hastanesi, Maslak Acıbadem Hastanesi ve İstinye Devlet Hastanesi evinize yakın sağlık kuruluşlarından sadece bir kaçı... Zekeriyaköy ve çevresi adeta bir eğitim cenneti; İTÜ, Koç Üniversitesi, Işık Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi yüksek öğrenim seçeneklerinden bir kısmı. Işık Lisesi ve ilköğretim Okulu, Yüzyıl Işıl Lisesi, Açı Koleji, Darüşşafaka Lisesi, British International School, Enka Okulları ve Doğa Koleji ise ilköğretim ve lise yıllarındaki çocuklarınızın yararlanabileceği prestijli seçeneklerden bazıları...
 
Bir Kazan Kazan Kazan Projesi…
 
Pera Sunset Park Evleri ideal konumu ile pek çok avantajı birlikte sunuyor. Örneğin, yeni yaşam merkeziniz Belgrad Ormanı, Atatürk Arboretumu, Karadeniz ve İstanbul Boğazı ile çevrili... Şehrin finans merkezi Maslak’a çok yakın, Taksim’e 20 dakika, Sarıyer’e 5 dakika mesafede, üçüncü köprünün bağlantı yolu üzerinde... Kısa bir süre önce hizmete giren Hacıosman-Taksim Metrosu, ayrıca tamamlanması beklenen Çayırbaşı Tüneli ulaşım olanaklarını daha da genişletmekte... Dediğimiz gibi ideal konumu, doğa ile iç içe olması, rahat ulaşım olanakları ve seçkin komşuları ile Pera Sunset Park aynı zamanda doğru bir yatırım fırsatıdır.

İç Resimler

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-zekeriyakoyyeni-konut-projeleripera-yapi-pera-sunset-park): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451