SHARMAN ZEKERİYAKÖY

Projeyi Takip Et
ZEKERİYAKÖY Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 42
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 129.00-301.07
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 500000-1600000
TES YAPITES YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Sharman Zekeriyaköy, doğal ve konforlu bir yaşam fikri ile tasarım dünyasının usta ellerine emanet edildi.

Bloomberg 2010 ve ArkaPARC 2011 Konut Ödülü'nün sahibi Y.Mimar Ömer Çamoğlu'nun dokunuşuyla hayat bulan Sharman Zekeriyaköy'de özgün tasarım, ince detaylarla bütünleşti.

Sharman Zekeriyaköy'de yaşam, çevresini saran doğal doku ile uyumlu, eksiksiz sosyal alanları ile eğlenceli, modern ve konforlu... İstanbul Boğazı ve Belgrad Ormanları'nın sardığı, seçkin eğitim ve sağlık kurumlarıyla çevrili, şehrin sunduğu sosyal olanakların kıyısında doğa ile içiçe yaşam.

Bol oksijen, ferah alanlar...

Orman elinizi uzatıp dokunacak kadar yakın, vadi ayaklarınızın altında...

Sosyal Alanlar : 

Yüzme havuzu, çok amaçlı spor alanı (Tenis kortu, futbol ve basketbol sahası), toplantı ve kapalı oyun alanı, süs havuzları ve şelaleler

Lokasyon : Sharman Zekeriyaköy, konumu ile de "doğal" olarak bir adım önde. Sarıyer, Çayırbaşı tüneli ile Maslak-Levent bölgesinin 30 dakika uzağında. Şehrin kalabalığına karışmadan Boğaz hattının kıyısında. British International Scholl'a komşu olan Sharman, İTÜ, Boğaziçi, Koç Üniversiteleri, Darüşşafaka Okulları, Doğa koleji, Maslak Acıbadem Hastanesi gibi seçkin kuruluşların yanı başında.

 

SHARMAN ZEKERİYAKÖY İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-zekeriyakoyyeni-konut-projelerites-yapi-sharman-zekeriyakoy): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451