PORT ALAÇATI

Projeyi Takip Et
PORT ALAÇATI LİMAN MEVKİİ Çeşme / İzmir
Konut Sayısı : 250
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,5+1
Metrekare Aralığı : 75.00-350.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 803000-2727000
ANT YAPIANT YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Projemiz, deniz sevdalılarına hitap eden bir yaşam konseptini hayata geçiriyor.

Denizin yanı başında, su ile iç içe bir yaşamı seçen ve evlerinin önüne teknelerini bağlamayı hayal eden, çok uluslu bir topluluk için tasarlanan projemiz, bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde planlandı.

Mağazaları, sportif ve turistik tesisleri, güvenliği, marinası ile birlikte sizin hizmetinizde olan projemize yakın gelecekte sağlık, spa, golf ve kültürel faaliyetlere yönelik merkezler de eklenerek yaşam stilinize de her geçen gün yeni zenginlikler katılacak…


Port Alaçatı, kalabalık şehirlerin ve normal yaşamın yorucu temposundan kurtulmak isteyenlere sakin bir yaşam stili, aktif bir ortam arayanlara ise sörf, yelken, derin deniz balıkçılığı ve diğer pek çok spor ve aktiviteyi sunabilecek kapsitede.
 

Burada herkesi memnun edecek değişik yaşam stillerini bir arada bulmak mümkün...
Alaçatı'da her Cumartesi günü, bölgeye özgün ürün ve antika eşyanın sergiendiği bir pazar kurulmakta... Yunanistan ve Ege'nin çeşitli yerlerinden de pek çok insanın geldiği ve bölgede çeşitliliği ile ün salmış olan bu pazar, eşi bulunmayan bir alışveriş ortamı sunmakta.
 

Ayrıca başka yerde benzerini bulamayacağınız, el işi, takı, deri işleri ve giysiler bulacağınız renkli butikler, yörenin zeytinyağlarının ve el yapımı zeytin yağlı sabunlarının, bölgenin şaraplarının sergiendiği dükkanlar, taze pasta ve ekmek alabileceğiniz, sokaklara taze, sıcak ekmek aromaları salan fırınlar bulmak ta mümkün.

 

Port Alaçatı Projesi de, Alaçatı'dakı mevcut alışveriş çeşitliliğine her geçen gün yeni örnekler katmakta...

 

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomizmircesme-yeni-konut-projeleriant-yapi-port-alacati): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451