ANT ORMAN

Projeyi Takip Et
Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 137
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 137
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 650000
ANT YAPIANT YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

İnsan zekâsı, hiçbir zaman doğadan daha güzel,
daha yalın ve daha dolaysız bir buluş gerçekleştiremez.
Çünkü doğanın buluşlarında hiçbir eksiklik olmadığı gibi
hiçbir fazlalık da yoktur.

Leonardo Da Vinci

500 yıllık bir orman, yıllardır hüküm süren bir yeşillik...

Çekmeköy’ün geçmişi, bundan yüzyıllar öncesine, Osmanlıİmparatorluğu’na dayanıyor. Bugün, İstanbul’un en yeşil, oksijeni en bol alanlarından biri olan Çekmeköy, bundan 500 yıl önce de aynıözellikleriyle Osmanlı’da tanınmış, ün salmış.

500 yıl önce insanların ormancılık yapmak üzere yerleştikleri bu yer, değerinden hiçbir şey kaybetmemiş. Aksine bugün düşünüldüğünde, nadir rastlanan bir güzellik olarak değerine değer katmış.

Yüzyıllar önce Osmanlı padişahlarının, soylu paşaların, saygın devlet adamlarının, günlük gezileri için tercih ettiği Çekmeköy’de bugün yepyeni bir hayat başlıyor.

Doğanın tam kalbinde 150 özel hayat

Antorman, Çekmeköy’ün hemen başlangıcında, yüzünü uçsuz bucaksız ormanlara dönmüş, benzersiz bir proje. Yıllar içinde, yeşilden, maviden, doğadan uzaklaşan insanın, tekrar doğaya dönmesinin en kestirme yolu.

Antorman, İstanbul’da yaşayan herkesin özlemini çektiği bir duyguyu sahipleniyor ve doğanın tam kalbinde yaşama imkânı tanıyor. Antorman’da
yaşayanlar, bahçe ve teras keyfi arasında bir seçim yapma şansına sahip.

Burada doğanın sessizliğiyle birleşen ses, ne araba ne de şehir gürültüsü, sadece çocukların gülüşü.

Yeşilin kaç farklı tonu olabilir?

Hafta sonları, akşamları, her fırsatta, parklara, bahçelere akın eden insanları düşünün. Çocukların piknik alanlarına eski resimlerden baktığı, grinin hâkim olduğu, kasvetli bir yaşamdan kurtulma çabaları...

Şimdi sizi bir nefeste Antorman’ın içine çekelim. Deniz yeşili, çimen yeşili, zeytuni, cennet yeşili, bahar yeşili, camgöbeği, zümrüt yeşili, nil yeşili, çakır, çağla yeşili... Gözleriniz artık yeşilin tüm tonlarına aşina.

Antorman’da yeşilin her tonunu saklayan, koruyan ve özenle yaşatan bir doğallık hâkim. Doğanın ve uçsuz bucaksız bir ormanlık alanın tam kalbinde yer alan Antorman’da daha önce hiç görmediğiniz, el değmemiş bir doğal yaşam alanı içinde hayatınızı sürdürebilirsiniz. Keyifle, mutlulukla, doğallıkla...

Bugün hayat sizi nereye götürüyor?

İstediğinizde kendi başınıza kalabileceğiniz, istediğinizde komşularınızı hemen yanınızda bulabileceğiniz büyülü bir yer. Böyle bir dengeyi kurmak, bugün İstanbul’da yaşayan çoğu insan için büyük bir lüks.

Şehir hayatının zorlaştırdığı komşuluk ilişkileri, Antorman’daki hayatınızın doğal akışı içinde yer alıyor. Buradaki yaşam size, aynı yerde, aynı fikirle yaşayan insanların bir arada neler yapabileceğini keşfetme imkânı tanıyor.

Şimdi önünüzde iki seçenek var: Ya Ant Yapı dostlarına katılacaksınız ya da bu dostluğa özenerek bakacaksınız.

Daha sosyal bir hayat istemeniz çok doğal

Bir evin dört duvardan oluşmadığını hepimiz biliriz. Her evin dış cephesini değiştirebilirsiniz, iç dekorasyonunu yenileyebilirsiniz ama çevresini olduğu gibi kabullenirsiniz. İşte bu yüzden her ev, çevresiyle değerlenir ve değerlendirilir.

Yaşam ve eğlence alanlarını kusursuz bir dengeyle sunan Antorman’da inşa edilen her yapı, doğaya ve sizin isteklerinize saygılı. Burada ihtiyaç duyduğunuz her şey var, fazla olduğunu hissedeceğiniz hiçbir şey yok.

  • Açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla doğanın kalbindesuyun en saf halini hissedeceksiniz.
  • Fitness ve wellness dünyasıyla iç huzurunuz tüm dünyaya yayılacak. Yenilenip rahatlayacaksınız.
  • Zengin yemek alanlarıyla hayatın tadına varacaksınız.
  • Oyun alanları ve parklar sayesinde çocuklarınızın mutluluğu ve güvenliğini garanti altına alacaksınız.
  • Doğal yürüyüş parkurlarıyla adım adım daha sağlıklı bir hayata yaklaşacaksınız.

Yüzmek için uzaklara gitmenize gerek yok.
Eskiden spor yapmak için kendinizi zorlardınız, şimdi içinizden geldiğini fark edeceksiniz.
Temiz hava, insanın karnını acıktırır. Merak etmeyin, biz önlemlerimizi aldık.
Çocuklarınıza yapabileceğiniz en büyük iyilik, onlara doğanın tam kalbinde bir yaşam yaratmak.
Doğaya dönüşün en hızlı yolu, Antorman’da yürüyüşe çıkmak.

Antorman’ın İstanbul’da olduğuna inanmak zor

Çoğu insanın emeklilik hayali, gençliğinde yaşayamadıklarını yaşamak. İnsanlar daha bugünden uzaklara yerleşmenin, sessiz ve sakin bir hayatın hayalini kurmaya başlıyor. Artık İstanbul’da yaşanan bugün, çoğunlukla yarına açılan bir kapı.

Oysa, hem İstanbul’da yaşayıp hem de bu kapıdan her gün yeniden geçmek mümkün. İstanbul’un tüm olumsuz taraflarından uzakta olan Antorman, size huzurlu bir hayatın uzaklarda olmadığını kanıtlıyor. Bu sessiz ve güzel hayatı kendinize çok yakın hissedebilirsiniz. Hisleriniz sizi yanıltmıyor çünküAntorman, şehrin her iki yakasına da çok yakın.

Vaziyet Planı

ANT ORMAN İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasicekmekoy-yeni-konut-projeleriant-yapi-ant-orman): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451