ANTRİVA

Projeyi Takip Et
RİVA (ÇAYAĞZI) KÖYÜ, BEYLİK MANDIRA CADDESİ, GONCA SOKAK NO:2 Beykoz / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 99
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 323
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 1100000
ANT YAPIANT YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Günümüzde fiziki olarak dinlenmek, yenilenmeyi tarif etmeye yetmiyor. Dinlenmek için bir de "kafayı boşaltmak" var ki, Antriva'da yaşam tam da buna uygun. Muhteşem çevrede tracking, deniz sporları, scuba diving, golf, balıkçılık, bisiklet, atv, binicilik ve benzeri birçok aktivite olanakları sizleri aktif dinlenmeye çağırıyor.

Antriva sakinleri, Türkiye'nin nadir güzellikte vi ulaşım imkanlarına sahip, denizle bağlantısı olan Riva deresinin kıyısındaki kayıkhanemizden tekneleri ile açılıp, denizin ve derenin tadını çıkaracaklar...

Antriva bünyesindeki basketbol, tenis, voleybol, fitness gibi etkinliklerle her zaman zinde kalacak, otantik kır kahvesinde yorgunluğunuzu atabileceksiniz. Açık ve kapalı havuzlarda, her mevsim yüzme keyfini yaşayabileceksiniz.

Antriva evleri, kablosuz internet bağlantısı, telefon ve uydu TV sistemiyle dünyayla entegredir. 

A TİPİ VİLLALAR

592 m2'lik bir yaşam alanı sunan A tipi villalar, eğimli çatıları ve en alt kattaki özel alanlarıyla Antriva'daki hayatın tüm güzelliklerini gözler önüne seriyor.

B TİPİ VİLLALAR

574 m2'lik bir yaşam alanı sunan B tipi villalar, eğimli çatıları ve en alt kattaki özel alanlarıyla Antriva'daki hayatın tüm güzelliklerini gözler önüne seriyor.

C TİPİ VİLLALAR

323 m2'lik bir yaşam alanı sunan C tipi villalar, eğimli çatıları ve en alt kattaki özel alanlarıyla Antriva'daki hayatın tüm güzelliklerini gözler önüne seriyor.

 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasibeykoz-yeni-konut-projeleriant-yapi-antriva): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451