SİVAS MODERN

ÜNAL İNŞAATÜNAL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Sivas Modern'de lüks kabul edilen hizmetleri standart hale getirdik. Örneğin çocuklarınızın uzun süren kışlarında, arkadaşları ile bir arada olması için kapalı oyun alanları planlıyoruz. Özel günlerinizde misafirleriniz daha rahat ve konforlu ağırlamanız için her tür ikramınızı rahatça yapabileceğiniz misafir ağırlama odaları hazırlıyoruz. Detaylarını kat planlarında görebileceğiniz tüm daire tiplerinde yerden ısıtma ile modern çözümler sizler için düşünüldü.
 
Daha fazla görsellik ve gün ışığı sunabilmek adına tüm cam yüzeyler tavandan zemine kadar tasarlandı. Akıllı bina teknolojileri ile, güvenlik adına herşey sizler için standart olarak sunuluyor.. Kaliteli hizmet, "Standart". Dünya standartlarında mimari kalitesi ve ailenizin her ferdi için özenle tasarlanmış özel hizmetleri ile Sivas Modern Sivas'ın en yüksek mevkisinde sizi bekliyor.
 
Projenin sosyal alanları arasında; çocuk oyun alanları, fitness salonu, hamam ve sauna bulunuyor.

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomsivasimranli-yeni-konut-projeleriunal-insaat-sivas-modern): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451