İSTANBUL İNN KÜÇÜKYALI

Projeyi Takip Et
Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
ÜNAL İNŞAATÜNAL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
PROJE TESLİM TARİHİ : Projenin 2014 yılının sonlarında teslim edilmesi planlanıyor.
 
İstanbul INN Küçükyalı Anadolu yakasında Maltepe – Bostancı aksında uygun fiyatlı yeni ve modern bir komplekste oturmak isteyenleri hedefliyor. Lokasyonel avantajını uygun fiyat endeksi ile bütünleştiren projede her kesime, her bütçeye yönelik yatırım ve oturum amaçlı daireler sunulmakta. Projenin hemen karşısında yapımına başlanan Marmara Ünversitesi sağlık köyü ,yaklaşık 10.000 kişinin geleceği bir çekim merkezi olmaya aday.. Marmara Üniversitesi tıp fakültesi tüm bölümleri ile yeni yapılacak bu sağlık köyünde yerini alacak. 
 
E5 üzerinde bulunan küçükyalı metro durağına 600 metre mesafede olan proje aynı zamanda yapımına başlanmış olan Optimum alışveriş merkezine de 900 metre uzaklıkta.. Herkes için eşit mutluluk anlayışı ile kurgulanan projede, engelli ,yaşlı ve çocuklu aileler de unutulmadı; Özel çözümler ile herkes biraz daha eşit ve mutlu.. Özel tasarım kapı kollarında görme engelliler için Braille alfabesi kullanılıyor, asansörler sedye ve tekerlekli sandalyeler için boyutlandırılırken, sesli bilgilendirme sistemi ile sizi bilgilendirirken, görme engeliler için kabartmalı tuşlar sunuyor. Giriş ve çıkışlar için uygun eğimde gerçek rampalar ve taşıma asansörleri hayata kolaylık katıyor. 
 
İstanbul INN, tüm yatırımlarını, pazar dinamikleri ve ihtiyaçları konusunda yapmış olduğu detaylı araştırmalar doğrultusunda gerçekleştirmektedir.
 
1+1= sonsuz m2’lik bir evde yaşamaya ne dersiniz? plusROOM, Türkiye’de ve dünyada ilk defa çeşitli örnekleri olan sosyal donatı yönetim sisteminin modernize edilmiş bir halidir. plusROOM, her projede, her hedef kitlenin beklentilerini ve ihtiyaçlarını analiz ederek tasarlanmaktadır. Bir evin içine sığamayacak, hatta alışılmış sitelerin sosyal tesislerinin kapsayamayacağı kadar farklı odalar yaratan plusROOM sistemi, 1900 metrekarelik bir evin sahip olabileceği özellikleri sunan mimari bir yaklaşımdır. plusROOM ’un temel amacı evinize sığmayacak tüm odaların ihtiyaç duyduğunuzda evinize artı olarak dahil edilmesini sağlamaktır. Böylece siz istediğiniz zaman istediğiniz odayı evinize ekleyebilir, istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz. Alışılmış sosyal tesislerden tamamen farklı olan ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan plusROOM ’un en önemli özelliklerinden biri kullan-öde sistemidir. Yani kullanılmayan bir alan için dairelerden ayrı bir ücret alınmayacak ya da aidata eklenmeyecektir. Daire sakinlerine dağıtılacak kişiye özel tanımlanmış kartlarla kullanılabilecek plusROOM odalarında,15-30 TL arasında bir kullan-öde sistemle giriş yapılabilecek ve sakinler odaları kendi özel alanları gibi kullanabilecek
 
Projenin konsept tasarımı ,mimarlık alaınında parlak bir geleceği olan genç bir gruba ait; mental design works.. Istanbull INN ikitelli projesi ile 2012 WAF (Dünya Mimarlık Festivali) da 8.000 eser arasında ilk 6 ya kalarak dikkatleri üzerine çeken genç mimarlar, küçükyalı projesinde; dingin; sade ,abartıdan uzak mimarisi ile modern apartman konseptinin ilk örneklerinden birini sunmaktalar. 
 
Projede her dekoratif form aynı zamanda çözümün de bir parçası. Her detay kullanım ömrü ve fonksiyonu düşünülerek tasarlanıyor.Her formun bugünü, yarını ve geleceği hesaplanarak güzel yaşlanması ve düşük maliyetlerle kullanılması hedefleniyor. 
 
Bu projede küçük alanların efektif kullanılabilmesi adına tüm daireler de yerden ısıtma uygulanıyor. Daha fazla ışık ve ferahlık adına tavandan yere kadar cam kullanılıyor, Daha ferah bir yaşam alanı yaratmak için ,3 metre tavan yüksekliği sunuluyor.
 
KONUM
 
İstanbul INN aparts, serisinin ilkini e5 Küçükyalı metro durağına 600 metre mesafede ,yeni açılacak optimumum alışveriş merkezinin 900 metre arkasına inşa etmeye başlamıştır. Projenin hemen önünde yer alan 200 dönümlük alana inşaa edilecek olan Marmara Üniversitesi Sağlık köyü, ciddi bir talep artışı yaratacak olup, sosyal yaşantıyı ve beklentiyi yukarı doğru çekecektir. Marmara üniversitesi tıp fakültesi tüm bölümleri,hastanesi ve çalışanları ile yaklaşık 10.000 kişilik bir insan trafiğini bölgeye çekecektir.

Dış Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikadikoy-yeni-konut-projeleriunal-insaat-istanbul-inn-kucukyali): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451