3. İSTANBUL

Projeyi Takip Et
İkitelli-2 Mah. Rıfat Ilgaz Cad. Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 400
Konut Seçenekleri : 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1
Teslim Tarihi : Şubat 2019
Fiyat Aralığı : 473 bin TL-1 milyon 61 bin TL
ASAF İŞ ADİ ORTAKLIĞIASAF İŞ ADİ ORTAKLIĞI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

3. İSTANBUL projesi İstanbul'da yaşayanların yaşamlarında eksik olan noktaları proje bünyesinde oluşturarak  İstanbul'da yepyeni bir hayat tarzı sunuyor.

Mavi ile yeşilin buluştuğu parklar, cıvıl cıvıl meydanlar, düzenli yerleşim, özlenen mahalle kültürünün eksik olmayacağı proje ile adeta İstanbul'un içinde başka bir İstanbul oluşturuyor.

Şehrin ana arterlerine, iş ve yaşam merkezlerine oldukça yakın bir konumda olan 3. İSTANBUL,  Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanının da tam ortasında... Konumu sayesinde diğer yandan metro, tramvay, havaray, otobüs gibi toplu taşıma araçlarına olan erişimin kolay olacak olması sayesinde yaşam alanınızdan şehrin ve hayatın merkezine akışınız kolaylaşacak.

3. İSTANBUL’da uzaklıklar dakikalarla sınırlı: Metro Kent 2 dk., TEM Otoyolu 5 dk., E-5 12 dk., 3. Havalimanı 12 dk., Atatürk Havalimanı 12 dk., 3. Köprü 20 dk., FSM Köprüsü 30 dk., 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 30 dk.

Toplam 368.000 metrekarelik büyüklüğü ile Avrupa’nın en büyüğü olması planlanan ve doğanın en güzel renklerinin sergileneceği Botanik Park ise, konumu itibariyle 3. İSTANBUL’un komşusu. Projeye diğer yanında ise; dere ve havuzlar, camiler, amfi tiyatro, kafeler, restoranlar, açık ve kapalı otoparkları ile İstanbul’un en modern ve büyük açık hava sosyal alanlarından biri olan 3. İstanbul Vadisi eşlik edecek.

Avrupa’nın en büyük sağlık kenti unvanı ile 12 farklı hastaneden oluşacak ve toplamda 2.682 yatak kapasitesine sahip Sağlık Kompleksi, 3. İSTANBUL’un yakınında inşa ediliyor. Ayrıca 3. İSTANBUL, coğrafi konum açısından İstanbul’un en temiz hava koridoru üzerinde yer alarak, ayrıcalıklı nefesler sunuyor. 

Taksim Meydanı’nın yaklaşık 2 katı büyüklüğündeki, dört bir yanı yeşilliklerle bezeli Kent Meydanı yeni buluşma noktanız olacak. Adliye sarayı, hükümet konakları, kongre merkezleri, nikâh sarayı, açık-kapalı spor alanları, yürüyüş alanları, kafeleri ve restoranlarıyla 5 bin kişilik camiyi de içinde barındıran Kent Meydanı, Başakşehir’in yeni gözde merkezi olacak.

Projede ilk etabın tamamı yoğun ilgi nedeniyle lansman öncesinde satılırken ikinci etabı ise lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor. 

PROJENİN GENEL  ÖZELLİKLERi

- Yürüyüş parkuru
- Basket sahaları- Tenis kortlarI
- Mini futbol sahası
- Çocuk oyun alanları
- Lounge
- PlayStation odası
- Bilardo ve masa tenisi odası
- Hobi atölyesi
- Yüzme havuz
- SPA

Dış Resimler

Kat Planları

3. İSTANBUL İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konut3-istanbul-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451