Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
banner

3. İSTANBUL

İkitelli-2 Mah. Rıfat Ilgaz Cad.
İstanbul / Başakşehir
0212 635 34 34
Mail At
3. İSTANBUL

BİLGİ ALMA FORMU

3. İSTANBUL projesi İstanbul'da yaşayanların yaşamlarında eksik olan noktaları proje bünyesinde oluşturarak  İstanbul'da yepyeni bir hayat tarzı sunuyor.

Mavi ile yeşilin buluştuğu parklar, cıvıl cıvıl meydanlar, düzenli yerleşim, özlenen mahalle kültürünün eksik olmayacağı proje ile adeta İstanbul'un içinde başka bir İstanbul oluşturuyor.

Şehrin ana arterlerine, iş ve yaşam merkezlerine oldukça yakın bir konumda olan 3. İSTANBUL,  Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanının da tam ortasında... Konumu sayesinde diğer yandan metro, tramvay, havaray, otobüs gibi toplu taşıma araçlarına olan erişimin kolay olacak olması sayesinde yaşam alanınızdan şehrin ve hayatın merkezine akışınız kolaylaşacak.

3. İSTANBUL’da uzaklıklar dakikalarla sınırlı: Metro Kent 2 dk., TEM Otoyolu 5 dk., E-5 12 dk., 3. Havalimanı 12 dk., Atatürk Havalimanı 12 dk., 3. Köprü 20 dk., FSM Köprüsü 30 dk., 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 30 dk.

Toplam 368.000 metrekarelik büyüklüğü ile Avrupa’nın en büyüğü olması planlanan ve doğanın en güzel renklerinin sergileneceği Botanik Park ise, konumu itibariyle 3. İSTANBUL’un komşusu. Projeye diğer yanında ise; dere ve havuzlar, camiler, amfi tiyatro, kafeler, restoranlar, açık ve kapalı otoparkları ile İstanbul’un en modern ve büyük açık hava sosyal alanlarından biri olan 3. İstanbul Vadisi eşlik edecek.

Avrupa’nın en büyük sağlık kenti unvanı ile 12 farklı hastaneden oluşacak ve toplamda 2.682 yatak kapasitesine sahip Sağlık Kompleksi, 3. İSTANBUL’un yakınında inşa ediliyor. Ayrıca 3. İSTANBUL, coğrafi konum açısından İstanbul’un en temiz hava koridoru üzerinde yer alarak, ayrıcalıklı nefesler sunuyor. 

Taksim Meydanı’nın yaklaşık 2 katı büyüklüğündeki, dört bir yanı yeşilliklerle bezeli Kent Meydanı yeni buluşma noktanız olacak. Adliye sarayı, hükümet konakları, kongre merkezleri, nikâh sarayı, açık-kapalı spor alanları, yürüyüş alanları, kafeleri ve restoranlarıyla 5 bin kişilik camiyi de içinde barındıran Kent Meydanı, Başakşehir’in yeni gözde merkezi olacak.

Projede ilk etabın tamamı yoğun ilgi nedeniyle lansman öncesinde satılırken ikinci etabı ise lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor. 

PROJENİN GENEL  ÖZELLİKLERi

- Yürüyüş parkuru
- Basket sahaları- Tenis kortlarI
- Mini futbol sahası
- Çocuk oyun alanları
- Lounge
- PlayStation odası
- Bilardo ve masa tenisi odası
- Hobi atölyesi
- Yüzme havuz
- SPA

DIŞ RESİMLER


KAT PLANLARI
EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttı

Yüksek Mimar Müge Turgay Karamuk
mugeturgay@mugeturgaymimarlık.com

Bir Mimar Açısından Kentsel Dönüşümyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ