ARVEN FLORA ÇUKUROVA

Projeyi Takip Et
Karslılar Mah. 82012. Sk. 01170 Çukurova / Adana
Konut Sayısı : 217
Konut Seçenekleri : 3+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 155 - 190 m2
Teslim Tarihi : Ağustos 2020
Fiyat Aralığı : 230 bin TL-310 bin TL
ARVEN YAPIARVEN YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Kayseri’de site konseptli konutları şehrimize kazandıran, markalı konutlar denilince akla ilk gelen firma olan Arven Yapı konut sektörüne yön vermeye ve geliştirici firma özelliğini korumaya devam ediyor.

ARVEN FLORA Kayserinin tek Doğa, Çocuk, Aile temasını yansıtan proje olma özelliğini taşıyor.

Toplamda 26.000 m2 arsa üzerine kurulan, %75’i ülkemizin geleceğinin teminatı olan çocuklarımıza ve ailelerine ayrılan bu büyük proje 217 adet konut , 43 adet ticari ünitelerden oluşuyor.

ARVEN FLORA’da Dikkat Çekici özelliklerden bazıları ; Çocuk oyun alanları , spor sahaları, hobi bahçeleri , kum havuzları , çocuk trafik eğitim parkuru, yürüyüş yolları, geri dönüşümden elde edilen oyun alanları, kapalı-açık otopark, kiler-saklama alanları, araç bakım istasyonu, sosyal tesis ve kafeteryalar ve 7/24 Güvenlik Hizmeti ile site sakinlerine huzurlu yaşam alanı imkanları sunulmaktadır.

Arven Flora 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşmakta olup 155 m2-190 m2 aralığında  farklı tip ve alternatif kat planlarında sunulmuştur.

Kayseri’de kendi finans sistemi ile banka kredisi olmadan ödeme imkânı sunan ARVEN Flora, özel lansman döneminde ARVEN FİNANS SİSTEMİ ile 60 AY vade imkanını yine müşterilerine sunmuştur. Banka faiz oranlarının yüksek olduğu bu dönemde 60 AY vade imkanı ile sektöründe yine ilklere imza atarak öncülüğünü devam ettirmiştir.

Aramıza Hoşgeldin Flora… 

Dış Resimler

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutarven-flora-cukurova-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451