KURTTEPE KASIRLARI

Projeyi Takip Et
Kurttepe Mah. 83063 Sok. Çukurova / Adana
Konut Sayısı : 9
Konut Seçenekleri : 6+1
Metrekare Aralığı : 470 - 470 m2
Teslim Tarihi : Hemen Teslim
Fiyat Aralığı : 1 milyon 450 bin TL-1 milyon 900 bin TL
ÜNAL İNŞAATÜNAL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Mimarlarımız tarafından tasarlanmış olan Sunum Kasrı yüksek standartlı bir örnek olarak tasarlanmıştır. Sunum Kasrı genel beğeniler ve ihtiyaçlar düşünülerek planlanmıştır. Sadeliğin ve asaletin sembolü olan beyaz tonlarında tasarlanmıştır. Brüt 470m2, Net 423m2 kullanım alanına sahiptir.

 Kurttepe mevkiinde , şehrin merkezinde, şehirden uzak, doğa ile iç içe, göl manzaralı, başta gürültü olmak üzere, her türlü çevresel kirlilikten uzak, her biri 1000 m2 'lik bahçe içerisine oturtulmuş, özel mimarisi, ısıtma/soğutma üniteleri, uzaktan kumandalı pencere panjuru sistemleri, zarifliğin ve asaletin vurgulandığı beyaz dış cephe rengi ile toplam 9 adet olan Kurttepe Kasırları Adana'daki ender projelerden bir tanesi olma özelliğine sahiptir. 

     6 metrelik yüksek tavanlı 100 m2'lik salonu ile Adana'da ilk olma özelliğini taşıyan bu kasırlardan birisine sahip olduğunuzda, istediğiniz adı verme şansına sahip olacaksınız. Böylece kasrınız gelecek kuşakla bir köprü görevini üstlenecektir. 
     
     470 m2 net kullanım alanına sahip, hizmetli odasından, çamaşır odasına, özel olarak tasarlanmış fiskos köşesinden, ister oda olarak ister fazlalıkların depolanabileceği çatı katına, her bir kasra ait 6 adet aracın konulabileceği otoparka kadar bütün ayrıntıları düşünülmüş olan kasırlarda toplam 6 oda ve 4 banyo mevcuttur.

     Geçmiş ile geleceğin modern bir tasarımı olan, teknolojik olanakların en üst seviyede kullanıldığı Kurttepe Kasırları, doğa ile baş başa, huzur içinde, güvenli bir şekilde, eş düzey kültürel bir çevrede uyum içerisinde yaşayabileceğiniz bir ortam sunuyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutkurttepe-kasirlari-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451