PINARLI BAHÇE

Projeyi Takip Et
100.Yıl Mah. Turgut Özal Bulvarı 85153 Sk. 01360 Çukurova / Adana
Konut Sayısı : 176
Konut Seçenekleri : 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1
Metrekare Aralığı : 156.68 - 291.50
İBA İMAR İNŞAAT A.Ş.İBA İMAR İNŞAAT A.Ş. PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İBA İmar İnşaat' ın 40 yıllık deneyimi ve çağdaş vizyonu ile inşa edilen PINARLIBAHÇE, kent yaşamının tüm ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verirken, doğanın güzelliklerinden ve huzurundan asla taviz vermiyor.

Alışveriş merkezleri, metro, fuar merkezi, üniversiteler, özel okullar, hastaneler, otoyol bağlantıları, havalimanı ve elbette Seyhan Baraj Gölü gibi yaşam merkezlerine birkaç dakika mesafedeki PINARLIBAHÇE, "Adana' nın Bağdat Caddesi" olarak anılan Turgut Özal Bulvarı' nın Prof. Dr. Necmettin Erbakan bulvarı ile kesiştiği kavşaktaki emsalsiz konumuyla, sayılamayacak kadar çok avantajı bir arada sunuyor.

Bahçe kapısından yatak odalarına kadar her noktada birinci sınıf malzemenin kullanıldığı PINARLIBAHÇE' de yaşamın her anı için en üst seviyede kaliteli ve konfor hedeflenerek çalışıdı. Teras ve bahçe katlı 18 özel daire ile birlikte 176 dairenin tamamı kuzey-güney hava akımını doğrudan alacak, her mevsim ferah bir yaşam ortamı sunacak şekilde projelendirildi.

Dış Resimler

Kat Planları

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutpinarli-bahce-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451