MİSTRAL İZMİR

İzmir’den gelen esinti

Projeyi Takip Et
Ankara Asfaltı Caddesi No:15 Kat: 5 Ofis No:51 Konak- İzmir Bayraklı Bayraklı / İzmir
Konut Seçenekleri : Ofis, Konut, Otel ve Çarşı Seçenekleri

Mistral İzmir'de yaşam başlıyor.

Mistral’in ofis ve konut kulelerinde örnek daire ve ofisimize bekliyoruz.

Konut ;  Mistral İzmir, kentli olmanın ayrıcalığını yaşayabileceğiniz bir proje olarak İzmir’in kalbinde yükseliyor. Benzersiz ve hayranlık uyandıran manzarasıyla günün her anını farklı bir keyifle sunan Mistral İzmir, Konforlu daireleri, vaktinizi gönlünüzce geçirebileceğiniz sosyal alanları ve açık havada konumlandırılan yaşam merkezi ile İzmir’e yepyeni bir soluk getiriyor.

Ofis ; İzmir’li 33 iş adamının ortaklığı ile Mistral İzmir aynı zamanda bir prestij projesidir. İzmirliler’in kentlerine bir hediyesidir. Ulaşım ve görünürlük açısından en uygun lokasyonda bulunan Mistral Ofis, mimari estetiği ve İzmir’in en yüksek binası olma özelliği ile şehrin sembol yapılarından biri haline geliyor.

Ofis ; Ev ya da ofisinizin bir adım ötesinde, açık havada konumlandırılmış bir yaşam merkezi… Lokal ve uluslararası markaların buluştuğu, İzmir’in en büyük çarşılarından birinde yer alan mağazalar, restoranlar, kafeler, sinemalar, havuz, spor ve spa alanları, size ev ya da ofisimizden çıkarak dilediğinizi yapma özgürlüğü sunuyor.

 

 

 

 

 

MİSTRAL İZMİR İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutmistral-izmir-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451