REFERANS KARTAL KORDONBOYU

Projeyi Takip Et
Atalar Mah. Üsküdar Cad. No:73 Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 94
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 63 - 235 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2017
Fiyat Aralığı : 272.000 - 272.000 TL
KİLER GYOKİLER GYO PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Kiler GYO, Anadolu Yakası’ndaki ikinci gayrimenkul yatırımını Referans Kartal Kordonboyu ile devam ettiriyor.100 Milyon TL yatırım bedeli ile son derece değerli bir bölgede yer alan proje yüksek yatırım potansiyeli taşıyor.

Yüksek standartlarda bir yaşam sunan Referans Kartal Kordonboyu’nda 94 konut ve 11 adet ticari ünite yer alıyor. 17 katlı tek bloktan oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere dört tip konut seçeneğini sunuluyor.

Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan projede daireler 63 metrekare ile 235 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Lüks ve konforlu detaylara sahip konut seçeneklerinin sunulduğu projede daireler lansman dönemine özel KDV dahil 272.000 TL’den başlıyor. 

Adalar ve eşsiz deniz manzarasına hakim bir noktada konumlanan Referans Kartal Kordonboyu konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Estetik tasarımı ile öne çıkan projede; fitness, Türk hamamı, sauna, buhar odası ve aktivite alanlarının yanı sıra 500 metrekareden oluşan Zen Bahçesi modern ve keyifli yaşamın kapılarını yatırımcılara sunuyor. Proje ile ilgili daire planları ve görselleri www.referanskartalkordonboyu.com web adresinde yer alıyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

REFERANS KARTAL KORDONBOYU İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutreferans-kartal-kordonboyu-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451