REFERANS KARTAL PANORADA

Projeyi Takip Et
Atalar Mah. Çanakkale Cad Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Seçenekleri : 1+1, 2+1 ve 3+1
Teslim Tarihi : Eylül 2018
KİLER GYOKİLER GYO PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Geliştirici Firma: Kiler GYO
Müteahhit Firma: Biskon Yapı A.Ş.
Sözleşme Tipi: Kat karşılığı
Arsa Alanı: 13.260 m²
T.Satılabilir / Kiralanabilir Alan: ~51.000 m²
Başlangıç Tarihi: Eylül 2016 (Tahmini)
Bitiş Tarihi: Eylül 2018 (Tahmini)
Mevcut Durum: Proje tasarım çalışmaları devam ediyor.

İstanbul'un Anadolu yakasının yükselen yıldızı ve en çok kazandıran ilçesinde geleceğine yatırım yapmak isteyenler için tasarlanmakta olan Referans Kartal Panorada; Adaların doyumsuz ışıltısına karşı, denize yansıyan mehtap eşliğinde İstanbul'u doyasıya yaşatacak yepyeni bir proje. 
Metro, Marmaray ve Deniz Otobüsü ile İstanbul'un bir ucundan bir ucuna, sadece 10 km uzaklıktaki Sabiha Gökçen Hava Limanı ile dünyaya kolaylıkla ulaşabilmek ise Referans Kartal Panorada sizin için tasarlanıyor. Üstelik 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan genç ve modern ruhlu bir sitede hayatı dolu dolu, hızlı, az masraflı ama çok konforlu yaşamak ve ulaşılabilir fiyatlarla bu olanaklara sahip olmak Referans Kartal Panorada'da mümkün. 
5 dakikalık yürüme mesafesindeki parklar, kafeler, yürüme, bisiklet yolları ile donatılmış sahil şeridinde açık havada bol oksijen alabilmek, spor yapabilmek ve sosyalleşmek projemize artı değer katmaktadır. 

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutreferans-kartal-panorada-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451