SUR YAPI MARKA REZİDANS AVM

Projeyi Takip Et
Odunluk Mah. Mihraplı Cad. Nilüfer / Bursa
Konut Sayısı : 316
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 134 - 289 m2
Teslim Tarihi : Ağustos 2017
Fiyat Aralığı : 584 bin TL
SUR YAPISUR YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Kuruluşundan bu güne birçok prestijli projeye imza atan Sur Yapı, yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. 1.3 milyar TL’lik yatırımla Bursa’nın yeni konut ve alışveriş merkezi projesi olan Sur Yapı MARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi, Bursalılara ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunacak.

Sosyal tesisleri, dağ manzarası ve alışveriş merkezi ile Sur Yapı MARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi,  “lüks”ün Bursa’daki yeni simgesi haline gelecek. Sur Yapı MARKA Rezidans ve AVM, 316 lüks rezidans dairesi, home office ve alışveriş merkezinde bulunan 220 mağazasıyla Bursa’nın en prestijli karma projesi olacak.

1992 yılından bu yana yönetim ve iş merkezleri, endüstriyel tesisler, villa, konut, rezidans, alışveriş merkezi gibi farklı formlarda yaşam alanları üretenSur Yapı, Bursa’nın en prestijli rezidans ve alışveriş merkezi projesine imza atıyor. Sur Yapı ve Ekart Tekstil işbirliği ile hayata geçirilecek olan Sur YapıMARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi, ulaşım akslarınaerişim kolaylığı, yeni açılacak şehir parkına komşu olması ve merkezi konumu ile Nilüfer Bölgesinde Bursa’nın en değerli lokasyonunda bulunuyor.

Uludağ manzaralı dairelerden oluşan projede,26 ve 21 katlı iki kule ve 14 katlı bir home office bloğu bulunuyor. Kulelerin alt kısmında 4 katlı bir alışveriş merkezinin bulunacağı proje, bölgenin en görkemli ve ayrıcalıklı yaşam alanı olacak. 1.3 milyar TL’lik yatırım değeriyle hayata geçirilen proje, 220.000 m² inşaat alanına sahip... 316 lüks rezidans dairesi ve home office’in yer aldığı proje ile 3.000 kişiye istihdam sağlanacak. Sur Yapı MARKAAlışveriş Merkezi, Bursa’da henüz mağazası bulunmayan dünyaca ünlü markaların tek buluşma noktası olma özelliği ile de Bursalılara ayrıcalıklar sunacak. Proje 65 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 220 mağazalık alışveriş merkezi ile Bursa’nın en prestijli“konut ve AVM” karma projesi olacak.Sosyal tesisleri, dağ manzarası ve alış veriş merkezi ile Sur Yapı MARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi, “lüks”ün Bursa’daki simgesi haline gelecek.

Sur Yapı MARKA Rezidans ve AVM, 134 metrekare ile 289 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı 26 ve 21 katlı iki kule ve 64 metrekare ile 192 metrekare arasında değişen 14 katlı home office bloğundan oluşuyor. Bugün satışına başlanan kuleler ve home office bloklarının fiyatları 330.000 TL ile 1.869.000 TL arasında değişiyor. Lansman dönemi özelinde bu fiyatlar üzerinden %10 indirim yapılıyor.

Sur Yapı ve Hayat Holding işbirliği ile Nisan ayında lansmanı yapılan ve inşaatına başlanan AXİS İstanbul ise 550 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilecek. Toplam inşaat alanı 125 bin m² olan AXİS İstanbul, 60 bin m² kiralanabilir alan ve 27 bin m² ofis alanına sahip… Projenin alışveriş merkezinde, ulusal ve uluslararası markaların yer alacağı 170 mağaza hizmet verecek. Dinamik iş hayatının kalbinde yer alacak olan AXİS İstanbul, A Plus ofisleriyle şimdiden iş hayatının çekim merkezi oldu.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan ElmasAXİS İstanbul ile ilgili;“AXİS İstanbul Vatan Caddesi’nde yer alan anıt mezarın karşısında paha biçilemez bir lokasyonda yer alıyor. Ön girişinde Bayrampaşa Metro istasyonu, arka girişinde Demirkapı metro istasyonu bulunan projemiz metrobüse ise sadece 600 metre mesafe uzaklıkta… AXİS İstanbul’da Haliç ve şehir manzaralı A Plus lüks ofisler ile bir alışveriş merkezi bulunuyor.

AXİS İstanbul ayrıca her türlü günlük ihtiyacın giderilebileceği mağazaları, spor merkezi, çocuklar için eğlence ve oyun alanı, sinema salonları ve zengin marka yelpazesiyle bir yaşam kompleksiolma özelliği taşıyacak.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

SUR YAPI MARKA REZİDANS AVM İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutsur-yapi-marka-rezidans-avm-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451