ALİZE KAPADOKYA

Projeyi Takip Et
Site Mah. Şenol Güneş Bulv. Yahya Kemal Cad. No:36 (Finans Merkezi Bölgesi) 34760 Ümraniye / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 180
Konut Seçenekleri : 1+0 , 1+1 , 2+1
Metrekare Aralığı : 57 - 130 m2
Teslim Tarihi : Mart 2020
REMYAPI İNŞAATREMYAPI İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

REMYAPI, her şeyin ve herkesin yakınında bulunan yeni projesi ALİZE KAPADOKYA ile size yeni bir hayat ve değeri her zaman yükselecek bir yatırım olanağı sunuyor.

Alize Kapadokya; İstanbul'un yaşam, eğlence ve finans merkezinde, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ne komşu bir lokasyondadır. İstanbul Boğazı'nın üç köprüsüne, Avrasya Tüneli'ne, bağlantı yollarına ve ana arterlere son derece yakındır.

ALİZE KAPADOKYA, bulunduğu konumun sağladığı avantajların dışında; 7/24 danışma hizmeti, açık, kapalı ve teraslı lounge alanları, toplantı salonları, açık ve kapalı otopark alanları, fitness merkezi ve hem ev hem ofis olarak kullanılabilecek fonksiyonel yapısıyla modern mimarinin sağladığı her türlü konforu barındırmaktadır. Siz de ALİZE KAPADOKYA ile rüzgarı arkanıza alın ve yeni bir hayata, yeni bir dünyaya yelken açın.

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutalize-kapadokya-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451