ATER TOWER

İş dünyasını yepyeni bir “ofis konsepti” ile tanışırıyor.

Projeyi Takip Et
Çınarlı Mah. 1587 Sok. No:2-6 Konak Bayraklı / İzmir
Konut Sayısı : 130
Konut Seçenekleri : 86 - 1000 m2
Metrekare Aralığı : 86 - 1000 m2
Teslim Tarihi : Mayıs 2018
REANKA İNŞAAT VE GAYRİMENKULREANKA İNŞAAT VE GAYRİMENKUL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İzmir yeni kent merkezi, “B etabın“ ilk kulesi!

İzmir’in yeni ticaret merkezi Bayraklı’nın tam kalbinde, Ankara Caddesi’nin stadyum kanadında yükselen Atertower; konumu, konforu, altyapısı, modern mimarisi ve benzersiz yaşam alanları ile iş dünyasını yepyeni bir “ofis konsepti” ile tanıştırıyor.

İş merkezi değil, iş makinesi!

İzmir ticaret dünyasının itibarını bir adım öteye taşıyacak, toplam 130 firma ve sayısız markaya ev sahipliği yapacak, konumu, konforu, altyapısı, modern mimarisi ve benzersiz proje özellikleri ile bölgeye artı değer katacak Atertower, yanlızca bir kule değil tam bir iş makinası!

Atertower’da, iş yaşamınızı daha prestijli hale getirecek, kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Özel ve kurumsal etkinliklerin, kokteyl partilerin, özel yemeklerin ya da dilerseniz basın konferanslarının yapılacağı seminer ve konferans salonları, farklı büyüklükteki toplantı odaları, VIP lounge barı, aktivasyon odaları, kat bahçeleri, fitness merkezi, açık ve kapalı otoparkı, modüler ofis sistemleri, büyüleyici İzmir manzarası ve 5 yıldızlı hizmet anlayışı ile Atertower’da, ofis yaşamı kutu kutu değil, ferah ve iç açıcı...

İzmir’in yeni ticaret merkezi Bayraklı’nın tam kalbinde, Ankara Caddesi’nin stadyum kanadında yükselen Atertower’ın ayrıcalıklı dünyasını keşfetmek için sizleri de bekliyoruz.

Dış Resimler

ATER TOWER İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutater-tower-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451